شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - 6 Mar 2021
 
۰
۱

رئیسی: کاخ‌نشینان از کولبران سوءاستفاده می‌کنند

جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۰
کد مطلب: 750837
رئیس قوه قضائیه گفت: قاچاقچی اصلی همان کاخ‌نشینی است که از عده‌ای کولبر سوء‌استفاده می‌کند.
رئیسی: کاخ‌نشینان از کولبران سوءاستفاده می‌کنند
به گزارش جهان نيوز؛ آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در دیدار با اعضای شورای تأمین استان کرمانشاه، با بیان اینکه وزارت صمت، گمرک و نیروی انتظامی با اجرای مصوبه دولت و فراهم کردن زیرساخت‌های بازارچه مرزی در کرمانشاه، زمینه را برای قانونمند کردن فعالیت کولبران فراهم کنند، اظهار کرد: ما به عنوان حکومت مسئولیت داریم و هر دستگاهی در این زمینه اعم از قوه قضائیه و نیروی انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و وزارت بهداشت و … باید وظایف کار خودشان را انجام دهند.

وی گفت: کولبری یک مساله است و قاچاق حرفه‌ای یک مساله دیگر، باید با جریاناتی که کولبرها را سازماندهی کرده و از آن‌ها سوء‌استفاده می‌کنند برخورد کرد، قاچاقچی اصلی همان کاخ‌نشینی است که از عده‌ای کولبر سوء‌استفاده می‌کند.

رئیس دستگاه قضا تاکید کرد: اینکه ما کاری که انجام می‌شود را ساماندهی نمی‌کنیم و بعد افراد را به عنوان «متخلف» تلقی می‌کنیم اصلاً قابل قبول نیست و این قطعاً ناتوانی محض است.

وی بر لزوم برخورد بدون ملاحظه با افراد شرور تاکید کرد و گفت: با افراد شرور و شرارت‌های مسلحانه که بستر ناامنی‌های اجتماعی را فراهم می‌کند به شدت برخورد کرده و ترحم نکنید.

رئیسی افزود: مقتضی است از همه ظرفیت‌های قانونی برای برخورد بازدارنده با افراد شرور استفاده شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United Kingdom
وفور اجناس در بازار مدیون همین کولبران و قاچاقچیان است!!!!..... وگرنه در فروش رسمی اجناس، ایران تحریم است!!!