شنبه ۲ تير ۱۴۰۳ - 22 Jun 2024
 
۵
۱۳۰
حمایت صریح از عوامل رسانه‌ای ناآرامی‌ها؛

گزارش روزنامه اصلاح طلب: بازیگران تاوان در کنار مردم بودن را می‌دهند!/ برخی‌ها اگرچه کشف حجاب نکرده‌اند اما باز کنار مردم هستند! +جزئیات و تصاویر

سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷
کد مطلب: 819797
بازیگرانی که در گزارش اعتماد به آنها اشاره شده است حامی مردم نیستند؛ بلکه بخشی مهم اما کت و شلواری همان پازل آشوب، ترور، تخریب، خشونت و ناامن کننده ایران برای براندازی و تجزیه هستند.
گزارش روزنامه اصلاح طلب: بازیگران تاوان در کنار مردم بودن را می‌دهند!/ برخی‌ها اگرچه کشف حجاب نکرده‌اند اما باز کنار مردم هستند! +جزئیات و تصاویر
گروه سیاسی جهان نيوز: تاکنون روزنامه های اصلاح طلب برای رد گم کنی و پاک کردن ردپای آشوبگران و تروریست ها کم مطلب منتشر نکرده اند. در همین باره، روزنامه اصلاح طلب اعتماد به مدیرمسئولی الیاس حضرتی که نقش پررنگی در بُعد رسانه‌ای اغتشاشات اخیر به نفع آشوبگران و عوامل ناامن کننده کشور ایفا کرد، در تازه ترین اقدام خود گزاشی با عنوان «تاوان در كنار مردم بودن» پیرامون بازیگران حامی آشوبگران و اغتشاشات منتشر کرده است.

نکته قابل توجه این گزارش آنجاست که اغتشاشات را اعتراض مردمی و دفاع از آشوبگران متوحش را همراهی با مردم معرفی کرده است. دیگر نکته این گزارش دفاع از کشف حجاب بازیگران به عنوان نمادی از همراهی مردم است.

باید یادآور شد که تاکنون 60 شهید مدافع امنیت در مقابله با ناآرامی اخیر به شهادت رسیده است. صحنه هایی نظیر شکنجه بسیجی تا حد شهادت، بریدن گلوی مامور، حمله به خانه مدافعان امنیت، استفاده از انواع سلاح سرد و گرم، خسارت چند صد میلیاردی به اموال عمومی از جمله نتایج مثلا اعتراضات دوماه گذشته بوده است. در این بین و به واسطه ناآرامی ها، سه عملیات تروریستی در شیراز، اصفهان و ایذه رخ داد که 25 نفر از مردم به شهادت رسیدند و ده ها نفر مجروح شدند اما بازیگران نه تنها موضعی نگرفتند بلکه در اقدامی بی سابقه همراه با شبکه های معاند انگشت اتهام را به سمت نظام اسلامی نشانه رفتند.

بازیگرانی که در گزارش اعتماد به آنها اشاره شده است حامی مردم نیستند؛ بلکه بخشی مهم اما کت و شلواری همان پازل آشوب، ترور، تخریب، خشونت و ناامن کننده ایران برای براندازی و تجزیه هستند. وقایع اخیر دو قسمت بزرگ داشت؛ تروریست میدانی در یک طرف و تروریست ذهنی و رسانه‌ای در دیگر سو.

مردم میلیون‌ها نفر آماده فداکاری هستند که تا پای جان برای ایران ایستاده اند نه جماعت 100 نفره آشوبگران و یا فریب خوردگانی که دنبال آنها هستند. مردم، اقلیت بی وطنی که از برد انگلیس خوشحال شدند، نیستند.

نکته تلخ آنجاست که از مسئولان ناظر بر مطبوعات خبری نیست و اینگونه روزنامه‌ها یارانه میلیاردی هم از بیت المال دریافت می کنند.


به گزارش جهان نيوز، در مطلب اعتماد نکات قابل توجه دیگری هم وجود دارد. از جمله آنکه ناخواسته به نقش ترانه علیدوستی در اوج گیری دوباره پروژه افت کرده کشف حجاب بازیگران اشاره می کند. این ماجرا وقتی جالب تر می شود که مرور رفتارهای اخیر علیدوستی در سال های اخیر به ویژه بعد از جشنواره کن و اظهارات ضدایرانی او، ناخواسته نشانگر یک هماهنگی بین ترانه و خارج است. متن کامل گزارش اعتماد را در ادامه خواهید خواند:

از همان ابتداي ناآرامي‌هاي اخير كه با درگذشت مهسا اميني آغاز شد، تعدادي از هنرمندان رشته‌هاي مختلف هنري نسبت به موضوع واكنش نشان دادند. آنها به درگذشت اين دختر كرد كه در جريان سفرش از سقز به تهران توسط نيروهاي گشت موسوم به ارشاد دستگير شد و جان خود را از دست داد، دست به واكنش زدند. تعبير غالب از اين واكنش‌ها اين بود كه آنها تصميم گرفتند با وجود همه عواقبي كه ممكن است براي‌شان به وجود بيايد، در كنار مردم بايستند و با آنها همدلي داشته باشند. واكنش هنرمندان به مرگ مهسا اميني را البته بايد در قالب حركتي عمومي و در بطن اعتراضات و نارضايتي‌هايي ديد كه در سطح عمومي و از سوي مردم در جريان بوده و تاكنون نيز ادامه داشته است.

معترضانِ روزهاي اول
شبنم فرشادجو و كتايون رياحي دو بازيگر سينما و تلويزيون ايران بودند كه در اولين روزها تصاوير كشف حجاب‌شان در فضاي مجازي دست به دست شد. مريم بوباني، آبان عسكري، مريم پاليزبان و شيوا ابراهيمي هم طي روزهاي بعد با انتشار تصاير بدون حجاب به اين جمع اضافه شدند. فاطمه معتمدآريا كه براي درگذشت مهسا اميني نوشته بود: «چه جنايتي بالاتر از كشتن دختران بي‌گناه اين سرزمين است؟ به چه حقي؟ كدام جاني حامي اين جنايت است؟» او همان روزها در مراسم خاكسپاري امين تارخ بدون روسري پشت تريبون قرار گرفت و گفته بود: «حال ما به روزگاران، خراب است نه فقط به خاطر از دست دادن امين. من براي اولين‌بار از روي نوشته مي‌خوانم و مي‌گويم كه اين روزها حال همه بد است و حال ما بدتر از همه.» در آن زمان تعدادي ديگري از زنان هنرمند سينما اگرچه روسري از سر برنداشتند اما همراه مردم بودند؛ از آن ميان مي‌توان به هانيه توسلي، ترانه عليدوستي، باران كوثري، هنگامه قاضياني، بهنوش طباطبايي و... اشاره كرد كه در صفحات مجازي حمايت خود را از اعتراضات مردمي اعلام كردند كه صداي اعتراض‌شان در خيابان‌ها شنيده مي‌شد. به موازات اعتراض زنان هنرمند، هنرمندان مرد هم به ميدان آمدند. از آنها بايد به اصغر فرهادي، حامد بهداد، مهران مديري، شهاب حسيني، پژمان جمشيدي اشاره كرد كه با نوشته‌ها و گفته‌هاي‌شان همراهي خود را با مردم اعلام كردند.


واكنش وزير ارشاد و گمانه بازداشت كتايون رياحي 
همان زمان وزير ارشاد با انتشار تصاوير بي‌حجاب بازيگران گفته بود: «بازيگران زني كه كشف حجاب كردند، به اين انتخاب جديد رسيدند كه تابع قوانين نباشند؛ ما در حوزه فرهنگ و هنر در خدمت عزيزاني هستيم كه ملزم به قانون هستند.» او در ادامه گفت: «اكثريت اهالي فرهنگ و هنر همراه با قانون هستند، اما اگر كسي اصرار دارد به قانون‌شكني تجاهر كند، طبيعتا قانون نمي‌تواند از او حمايت لازم را داشته باشد.»

اين صحبت‌هاي وزير ارشاد با واكنش تند حامد بهداد و كتايون رياحي مواجه شد. دقيقا از همين زمان بود كه رسانه‌ها اعلام كردند كتايون رياحي تحت تعقيب قرار دارد. بعد از واكنش منفي گسترده كه به سخنان وزير ارشاد شد، او در صحبت‌هاي بعد خود سعي كرد نشان دهد نگاه همدلانه‌اي به موضوع دارد و با هنرمندان همراه است؛ او سعي كرد بگويد امكان تجديدنظر درمورد كساني كه از واكنش‌هاي اعتراضي مشابه آنچه پيش از آن نشان داده بود، پشيمان هستند، وجود دارد: «اگر فردي از اهالي فرهنگ و هنر در خصوص اتفاقات اخير دچار خطا شده، راه براي بازگشت باز است و در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در خدمت‌شان هستيم.»

از ممنوع‌التصوير شدن تا توقيف پاسپورت
در جريان همراهي هنرمندان با اعتراض‌هاي مردمي، اولين مرحله از برخورد دستگاه‌هاي رسمي، ممنوع‌‌التصويري تعدادي از هنرمندان بود. اين ممنوع‌التصوير شدن اگرچه به‌طور رسمي اعلام نشد اما پايين آوردن بيلبوردهايي كه تصوير شهاب حسيني و پژمان جمشيدي روي آنها بود از سطح شهر، نشان مي‌داد كه با اعتراض آنها برخورد شده است. بعد اعلام شد كه پاسپورت بسياري از هنرمندان توقيف شده و آنها اجازه خروج از كشور ندارند. اين موضع چند روزي در صدر اخبار مربوط به برخورد با هنرمندان معترض در رسانه‌ها قرار داشت. در همان مقطع گمانه‌هايي هم مبني بر ممنوع‌الكار شدن بعضي از هنرمندان معترض شنيده مي‌شد كه در حد شنيده‌ها باقي ماند و شكل رسمي پيدا نكرد.‌

همراهي پنه لوپه كروز و ژوليت بينوش با فرهادي و مردم ايران
در ادامه جريان اعتراض‌ها اصغر فرهادي، فيلمساز جهان‌آوازه ايران از هنرمندان خارجي خواست اين اعتراض‌ها را همراهي كنند. درخواستي كه منجر به اعلام حمايت پنه لوپه كروز، ژوليت بينوش و تعدادي ديگر از هنرمندان جهاني از جنبش اعتراضي مردم ايران شد. پس از آنكه اعتراض‌ها در ايران سبب بروز خشونت‌هايي در كشور شد و به دنبال آن شمايل اعترض‌ها هم تغيير كرد و مطالبات از مساله حجاب به مسائل ديگر گسترش يافت، شكل اعتراض هنرمندان هم به همان تناسب تغيير كرد. در اين مقطع جنبش مطالبه‌گرانه مردم ايران، هنرمندان زن ديگري هم به معترضين افزوده شدند كه اگرچه حجاب از سر برنداشتند اما با نوشته‌ها وگفته‌هاي‌شان در فضاي مجازي، همراهي خود را با مردم اعلام كردند.


ترانه عليدوستي و فاز جديد اعتراض‌ها
شايد در اين مقطع به نظر مي‌رسيد ماجراي كشف حجاب هنرمندان فروكش كرده است اما به يك‌باره ترانه عليدوستي عكسي از خود منتشر كرد كه در آن حجاب از سر برداشته بود و نوشته‌ «ژن ژيان ئازادي» در دست داشت.

روزنامه كيهان بلافاصله به بي‌حجابي ترانه عليدوستي واكنش نشان داد و نوشت: «خانم بازيگري اخيرا اقدام به انتشار تصوير بي‌حجاب همراه با كاغذي كه روي آن شعار نوشته را منتشر كرده است... ترانه كه گويي هنوز 15 سال دارد.» كيهان در آن مطلب همچنين اقدام ترانه عليدوستي را سطحي و پيش‌پاافتاده خواند. اين اقدام ترانه انگار ماجرا را وارد فاز تازه‌اي كرد؛ چراكه به دنبال آن، هنرمندان ديگري هم با او همراهي كردند؛ از جمله خزر معصومي، دنيا مدني، سحر زكريا، شقايق دهقان و شراره دولت‌آبادي كه با او همراهي كردند. سحر زكريا با اشاره به اينكه از مدت‌ها قبل موهايش را به نشانه اعتراض كوتاه كرده اما خجالت مي‌كشيده به احترام خون جوانان چيزي بگويد، نوشت: «ولي اگر دردي دوا مي‌شود، من هم هستم.»

و رخشان بني‌اعتماد 
اما واكنش محمد عمراني به اعتراض‌ها و ناآرامي‌ها متفاوت بود. او همراهي خود را به شكلي نمايشي اجرا كرد. درادامه رخشان بني‌اعتماد، نويسنده و كارگردان سرشناس سينماي ايران هم به ميدان آمد. او با انتشار ويديويي از خود در صفحه اينستاگرامش در حالي كه حجاب بر سر نداشت، خطاب به مسوولان از مرگ كيان پيرفلك، كودك ۹ ساله كه در حادثه ايذه شهيد شد به‌شدت انتقاد كرد. بني‌اعتماد در بخشي از آن ويديو گفت: «به خودم اجازه حرف زدن ندادم تا مبادا حمايت من از اعتراض بحق جوان‌ها باعث كشته‌شدن حتي يك نفر بيشتر بشود...» در ادامه الهام پاوه‌نژاد هم به اين جمع پيوست و روسري از سر برداشت و نوشت: «من هميشه مردم بوده، هستم و خواهم بود. خواهم مرد به خاك پدرم سوگند.»

افسانه بايگان، از بازيگران شناخته‌شده سينما و تلويزيون هم با انتشار تصوير بدون حجابش، همراهي خود را با مردم اعلام كرد. بعد كتانه افشاري‌نژاد بازيگر سريال جيران هم به اين جمع اضافه شد.

تمام اين صحبت‌ها در حالي بود كه رسانه‌هاي جناح اصولگرا بازيگران زني را كه در ماه‌هاي اخير كشف حجاب كردند، در بيشتر موارد بازيگران «دست‌چندم» مي‌ناميد و حتي اين اواخر روزنامه جوان اقدام اين هنرمندان را تلاش آنها براي دريافت گرين كارت دانست. 

ليست روز‌افزون بازداشتي‌ها و ممنوع‌الخروج‌ها
در همين زمان بود كه خانه سينما عنوان كرد ليستي 100 نفره از هنرمندان ممنوع‌الخروج و بازداشتي تهيه كرده و خبر از ممنوع‌الخروجي اكثر بازيگران مشهور و كارگردان‌ها مي‌دهد. در طول مدت اعتراضات ليستي توسط كميته حقوقي در خانه سينما تهيه شده بود كه حدود صد نفر است و شامل زندانيان، كساني كه پاسپورت‌هاي‌شان توقيف شده و ممنوع‌الخروج‌ها مي‌شود. اين آمار مدام به‌روز شده و نفرات جديدي به ليست اضافه مي‌شوند.


از استعفاي كرامتي تا دستگيري قاضياني و رياحي
اما در اين ميان ماجراي هنگامه قاضياني چيز ديگري بود. او كه از ابتداي اعتراض‌ها همراه مردم بود اما آنچه باعث شد بيشتر در كانون توجه قرار بگيرد، اين بود كه در روزهاي اخير با انتشار پستي به بهانه كشته شدن كيان پورفلك، اعتراض خود را به خشونتي كه به كودكان اين سرزمين مي‌شود اعلام كرد و نوشت كه سفير حسن و يوسف ما هم كه نامه‌اش را براي دوستان مجيزگويش خوانده بود، آن‌نامه هيچ‌وقت نوشته نشد و او هم در اين روزها دم برنياورد. مهتاب كرامتي هم دقيقا بعد از اين اعتراض قاضياني از سمتش در يونيسف كناره گرفت.

در همين زمان بود كه خبرگزاري قوه قضاييه از احضار پنج بازيگر سينما به دادسرا خبر داد.

اين خبرگزاري نوشت: «طي يك هفته گذشته پنج نفر از چهره‌هاي سينمايي جهت پاسخگويي در مورد انتشار مطالب غير مستند و تحريك‌آميز به دادسرا احضار شدند. اين افراد شامل الناز شاكردوست، ميترا حجار، باران كوثري، سيما تيرانداز و هنگامه قاضياني هستند. سه فرد ديگر نيز بايد طي روزهاي آتي به مقام قضايي در مورد مطالب غير واقعي مطرح شده پاسخگو‌ باشند.»

بعد از اين خبر، هنگامه قاضياني در حساب شخصي‌اش در اينستاگرام حجاب از سر برداشت اما نوشت: «شايد اين آخرين پست من باشد. از اين لحظه به بعد هم هر اتفاقي برايم بيفتد، بدانيد مثل هميشه تا آخرين نفس كنار مردم ايران هستم.»

هنوز 24 ساعت از اين پست قاضياني نگذشته بود كه خبرگزاري دولت از بازداشت هنگامه قاضياني بازيگر شناخته‌شده سينما خبر داد. اتهامات قاضياني داير بر اجتماع و تباني به قصد اقدام عليه امنيت كشور و فعاليت تبليغي عليه نظام اعلام شده است. 

ساعاتي بعد از اين خبر، تسنيم هم از بازداشت كتايون رياحي بازيگر باسابقه سينما و تلويزيون خبر داد. بازيگري كه گفته مي‌شد از مدت‌ها قبل تحت تعقيب بوده است.

واكنش هنرمندان ديگر به بازداشت‌ها
اين بازداشت از لحظاتي بعد از آن، با واكنش منفي جامعه هنرمندان همراه شد. وب‌سايت باني فيلم نوشت: «جمع زيادي از بازيگران و سينماگران با انتشار متني از مقامات مسوول خواسته‌اند تا دو بازيگر دستگير شده در روزهاي اخير آزاد شوند. اين هنرمندان با انتشار يك متن خواستار آزادي فوري هنگامه قاضياني و كتايون رياحي شدند. در اين متن منتشرشده آمده: هنرمند آيينه مردم است، مردم صداي هنرمند. صداي هم هستيم و خواهيم ماند. جاي هنرمند زندان نيست. جاي ورزشكار زندان نيست. جاي معلم زندان نيست. جاي دانشجو زندان نيست. جاي دانش‌آموز زندان نيست. جاي مردم زندان نيست. هنگامه قاضياني و كتايون رياحي را آزاد كنيد. تاكنون اين متن و درخواست توسط هنرمنداني نظير سعيد سعيلي، سحر دولتشاهي، احمد مهرانفر، امير آقايي، ساعد سهيلي، سينا مهراد، روشنك گرامي، مجيد صالحي، ليلي رشيدي، بهرام افشاري و حبيب رضايي منتشر شده است.»

بیشتر بخوانید:
بیانیه شرم آور جبهه اصلاحات ایران درباره حوادث اخیر

بترسيد! پديده‌ فعلی می‌تواند در آينده به انقلاب تبديل شود
پیشنهادات یک اصلاح طلب برای آرامش/ دلجویی از اغتشاشگران
حجاب اجباری را لغو کنید، بازداشتی‌ها را آزاد کنید
تخیلات پیرمردهای اصلاح طلب/ از اغتشاشات به فکر انتخابات
پروژه فوری اصلاح طلبان؛ موج سواری بر مرگ «مهسا امینی»
ناراحتی همراه با تهدید اصلاح طلبان از پایان اغتشاشات
چرا اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند فضای سیاسی کشور آرام باشد؟
واکاوی رفتار مدعیان اصلاحات در ناآرامی‌های اخیر
هدف دور و نزدیک اصلاح طلبان در صحنه سیاسی کشور
اصلاح طلبان چه زمانی از مواضع دونبش خود دست برمی‌دارند؟
https://jahannews.com/vdci33avyt1azy2.cbct.html
jahannews.com/vdci33avyt1azy2.cbct.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
شما اگه میدانید روزنامه اصلاح طلب اعتماد به مدیرمسئولی الیاس حضرتی که نقش پررنگی در اغتشاشات چرا مدارک را به قوه قضایه نمیدهید؟
شمه
Iran, Islamic Republic of
از این مدل تحلیل ها زیاد دارند توجه نکن
Iran, Islamic Republic of
در اغتشاشات ۱۴۰۱ سره از ناسره ، انقلابی از ضد انقلاب ، وطن دوست از وطن فروش، معترض از اغتشاش گر، دانشجو از دانشجو نما و ..... شناخته شدند. مهم این است مسئولین امر فراموش نکنند.
Iran, Islamic Republic of
تحلیل الکی فقط برای حزب می خورد . در کشور ما هر کی به هر کی شده اصلاح طلبان دم از دینداری می زنند که ندارند اصول گرایان دم از قانون می زنند که فقط حرف است .....
Iran, Islamic Republic of
............
Iran, Islamic Republic of
مطالب منتشره در روزنامه روزنامه خودش مدرک است و در انظار همه مردم و قوه قضاییه ... نیاز به جمع آوری ندارد .
داریوش
Iran, Islamic Republic of
بله جای هنرمند زندان نیست ! اما جای افرادی که با انتشار مطالب غیر واقعی و جهت دار باعث تشویش افکار عمومی و تهدید امنیت ملی می شوند قطعا"زندان است.
تشویق مردم به اغتشاش جرمشون هست نه فقط کشف حجاب!
تو هر کشوری دیگه ای بود همین بود ،
هاشمی
Iran, Islamic Republic of
اینها از هنرمند بودن فقط هنر برهنه شدن را بلدند و این را در فرهنگ ما " بی حیائی " می نامند نه هنر
Iran, Islamic Republic of
درود بر شرفت.
Iran, Islamic Republic of
اگه برهنه شدن هنر باشه حیوانات هنرمندترند
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
افرین
Iran, Islamic Republic of
خداوکیلی معاونت مطبوعاتی خوابه؟؟؟
مسعود
Iran, Islamic Republic of
اینها هنوز تفاوت اغتشاش و اعتراض را نمی دانند بی شک میتوان گفت یک عده قلیل آشوبگر مردم نیستن.
Iran, Islamic Republic of
فرق را می دانند ، اما خود را به جهالت می زنند .
Iran, Islamic Republic of
جای هنرمند کجاست؟
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
شما بهتره مثل خانم قاضیانی بدون مدرک حرف نزنید .
Iran, Islamic Republic of
جای هنرمند در هنرستان و در میان مردم است ..
رازی
Iran, Islamic Republic of
اما هنرمندان ما فقط دنبال جوایز بین المللی هستن تمام کارهاشون به خاطر پول و اسکاره
احمدی
Iran, Islamic Republic of
هنرمند؟؟؟ کلمه هنرمند حرمت داره، هرکسی که یه کم قیافه داشته باشه و یه ذره لباس برهنه بپوشه و دوتا فیلم بی سرو ته بازی کنه بهش نمیگن هنرمند، دوست عزیز
علی
Iran, Islamic Republic of
وقتی هر چه خائن یک جا در این مملکت جمع شده باشند باید هم یک عده ..... ازادنه جولان دهند و مخل امنیت ملت و مملکت باشند
Iran, Islamic Republic of
این خائن ها اگه بخوان برن شما تو کدوم کشور بهشون جا میدین. .
Iran, Islamic Republic of
سلبرتی غارتگر بیتالمال هیچ وقت دلسوز مردم نبوده و نیست
Iran, Islamic Republic of
همیشه مردم در فشار اقتصادی بودن.
Iran, Islamic Republic of
خیلی وقته اصلاح طلبان کاسب مرگ مردم، ثابت کردند.
Iran, Islamic Republic of
چقدر باید ملت بدبخت باشه که همدری دوزاری های بی سوادی مثل این سلبریتی های بی وطن برای آنها ارزش داشته باشه.
ابو
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه بعضي افراد وقتي مشهور ميشوند و ثروت باد آوردهاي پيدا ميكنند احساس غرور و خود بزرگ بيني ميكنن.
Iran, Islamic Republic of
باید خون گریه کرد بر مردمی که هنرتنان بی سواد بی ریشه و ویزا پرستش بخواهند همدردی کنند و الگو باشند.
Iran, Islamic Republic of
دقیقا" هنرتنان بی سواد بی شرف مصداق این سلبریتی های دوزاری هست.
Iran, Islamic Republic of
بعضی ها خودمردم بینی دارن
آقا
به پیر و پیغمبر ما هم مردم هستیم
ولی حالمون از این اغتشاشها به هم میخوره
ولی برای حکم خدا ارزش قائلیم
Iran, Islamic Republic of
ترانه علیدوستی که یک روز رنگ دانشگاه رو ندیده برای مردم فهیم و با شرف و فرهیخته ایران اظهار وجود کنه.
Iran, Islamic Republic of
اینها از روحانی حمایت کردند و اقتصاد مملکت را ته دره بردند حالا قصد بهم زدن امنیت و آسایش مردم را دارند.
Iran, Islamic Republic of
سلبرتی هر کاری بکنه منتش را میزاره سر مردم. سفرهای خارجی و حضور در جشنواره ها و حقوق میلیاردی و کشف حجاب و عدم کشف حجاب عدم حضور در رسانه ملی و حضور در سینما و سینمای خانگی...به حساب مردم میزاره
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
اینها و انهایی که در خارج علیه کشور فعالیت میکنند دست پرورده های اصلاح طلبان هستند.
Iran, Islamic Republic of
دست ازسر اصلاح طلبان بردارید
دشمن اصلی ما آمریکا و انگلیس هستن
Iran, Islamic Republic of
و البته اصلاح طلبها پياده نظام امريكا ر اسرائيل هستند.
Iran, Islamic Republic of
این سلبریتی های دوزاری بهتره به ازدواج های ضربدری مشغول باشند. اظهار نظر و لجن پراکنی پیش کش.
دادار
Iran, Islamic Republic of
شما کنار آمریکا و اسرائیل و علیه مردم هستید ..
Iran, Islamic Republic of
در زمانه ای هستیم که به تقلید و ادا در آوردن میگویند هنر. .
Iran, Islamic Republic of
جناب الیاس حضرتی فرزند آقازاده شما چه تخصصی درباره سینما دارد که به عنوان تهیه کننده سینما فعالیت می کند. .
Iran, Islamic Republic of
هیچ تخصصی نداره. با پول بابا جونش تهیه کننده سینماست.
Iran, Islamic Republic of
هیچ تخصصی نمی خواد. بابا جونش پول می ده تا فرزندش ناشیانه دستمزد عوامل سینما رو ببر بالا.! به همین سادگی...
Iran, Islamic Republic of
بله جای هنرمند جای ورزشکار و جای خیلی ها زندان نیست به شرطی که هنرمند و ورزشکار بی شرف و وطن فروش نباشند و با لجن پراکنی و دروغ امنیت کشور را نشانه نگیرند..
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
سلبرتی اگه دلسوز مردمه مالیاتش را پرداخت کنه، مالیات نمیدن تا میزان درآمدشون برا مردم مشخص نشه
Iran, Islamic Republic of
تاوان در کنار مردم بودن نه ، تاوان در کنار شورشیان وجنایتکاران بودن را باید پس بدهند
Iran, Islamic Republic of
....
شجاع
Iran, Islamic Republic of
نباید ممنوع الخروجشان کنند باید ممنوع الوردشان کنند
رستم سورن سوئد
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبان از خود غرب به غرب نزدیکترن...
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلب ها فرزند خلف غرب هستند...!!!.
Iran, Islamic Republic of
حجاریان گفته بود که باید از سلبریتی ها برای کارهای خود کمک بگیریم.
اسرائیل و اصلاحات و سلبریتی در طول هم فعالیت می کنند...
Farhad
Iran, Islamic Republic of
وقتی جای حق و باطل را عوض کنند و ارزشها عوض بشوند آن وقت عوضی ها با ارزش می شوند .
Iran, Islamic Republic of
دقیقا"..
Iran, Islamic Republic of
وقتی هوشیار باشیم و محک نزنیم مثل علیدوستی می شوند قهرمان ملت، قصر نشینان می شوند غم خوار ملت و...!!!
یه دردمند
Iran, Islamic Republic of
از کوزه افسادطلبان و هنرمندنماها، همان تراود که در اوست.
آنها بدانند: ما پای انقلابمان تا آخرین قطره خون ایستاده ایم.
ر
Iran, Islamic Republic of
مردم هم توان بی تدبیری اصلاح طلبان را میدهند
سعید
Iran, Islamic Republic of
در کنار کدوم مردم هستن؟ اغتشاشگرا کلا پنج درصد جامعه هم نیستن. اوناییم که دنبال لخت شدنن به ده درصد نمیرسن. این نود درصد مردمن یا اون نهایتا ده درصد؟
Iran, Islamic Republic of
سعید جان اغتشاشگر یعنی چه .
Iran, Islamic Republic of
آیا آتش زدن سطل زباله و اتوبوس و مسجد اغتشاش نیست ؟!
A
Iran, Islamic Republic of
عالی جواب دادید
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
چقدرم زشته ترانه علیدوستی
Iran, Islamic Republic of
کاش همه جای این کشور، ضد عفونی میشد.
علی اصغر
Iran, Islamic Republic of
وقتی وزارت ارشاد هر...... را به جرگه مثلاذهنرمندان دعوت میکنه نتیجه میشه این.
hamid
Iran, Islamic Republic of
به نظر من هر کدام از این مثلاهنرمندان که از آشوبها حمایت کردند بلافاصله در لیست سیاه قرار بگیرند.ممنوع الخروج بشوندواموالشان مصادره شود. مگر قحط الرجال است ؟ آنقدر هنرپیشه داریم که سریع جای اینها را پر میکنند.
Iran, Islamic Republic of
ما اگه نخواهیم اینا از ما حمایت کنند کی را باید ببینیم؟
پروانه
Iran, Islamic Republic of
اشتباه نکنید اینهایی که تو خیابون هستن یک مشت ادمای اجیر شده وحشی هستن .
Iran, Islamic Republic of
قرآن می گوید.بعضی می گویند.بااصلاح طلب هستیم.ولی کارشان فساد است..
لیلا
Iran, Islamic Republic of
لعنت به این سلبریتی های واداده که به خاطر پول همه کار میکنن
Iran, Islamic Republic of
یاد کاپیتولاسیون افتادم ، چرا این جماعت .......فکر میکنند مصونیت قضایی دارند ؟!!! .
غلامرضا
Iran, Islamic Republic of
ما ملت مسلمان ایران ، انزجار خود را از کسانیکه حجاب خود را برداشتند اعلام می‌کنیم
اینها نماینده ما ملت نیستند
اینها با تفکرات غربی و غیر دینی و غیر اسلامی اینکارها را انجام می‌دهند که بهیچ عنوان از ما مردم مسلمان ایران نیستند هر چند که با زبان فارسی صحبت میکنند
با امید پیروزی جبهه حق بر باطل
خدا بر شیاطین غلبه پیدا میکند
فهیم
Iran, Islamic Republic of
امثال کریمی و ای هنر مند نما ها چه کاری برای مردم کردند.
Iran, Islamic Republic of
....
Sodi
Iran, Islamic Republic of
واقعا تهوع آور شده از شنیدن کلمات اصلاح طلب.....دیگر خسته شدیم..
Iran, Islamic Republic of
چرا کسی کاری باهاشون نداره بابی حجاب شدن و ترویج بی حجابی
Iran, Islamic Republic of
باید با مدیران این روزنامه ها .... برخورد قاطع شود
مرصاد
Iran, Islamic Republic of
این جماعت هیچوقت مردمی نبوده ، بلکه عمله داخلی دشمن هستند !!
حجاب افتخارم است
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
Portugal
........
Portugal
سلبرتی ها برای همراهی با مردم مالیتاتشون را بپردازند . به قول معروف اول برادریشون را ثابت کنن بعد ادعای ارث و میراث بکنن. با تشکر
ایران
Iran, Islamic Republic of
کدوم مردم ؛کموله منافق و....به اسم مردم ذات خودتونو نشون ندید.یعنی بازیگر دکتر مهندس داتسجو نمیتونه وطن فروش وتن فروش باشه؟
احمد
Iran, Islamic Republic of
الحق و والانصاف که واقعا شما یار آمریکا و اسراییل در ایران هستید
رویا
Iran, Islamic Republic of
مردم همان کسانی هستند که در راهپیمایی 13ابان و تشیع شهدای اغتشاشات شرکت کردند
Iran, Islamic Republic of
چند صد نفر اغتشاش گر از کی شدن ملت 85میلیونی یه عده پول گرفتن بیان .....
ر
United Arab Emirates
..........
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
تکلیف سلبریتی ها که معلومه ولی روزنامه ای که سالانه دهها میلیارد سوبسید دولتی گرفته و حالت حکم ضروری دین ( حجاب) را غیر مستقیم منکر می شود و ارتداد خود را اثبات می کند چرا هنوز فعالیت دارد ؟ امام تکلیف این روزنامه های توطئه گر را مشخص کرده بودند . اینها مرتد هستند ولی خیالشوم راحت هست که کسی باهاشون کاری ندارد و اگر هم تعطیل شوند با اسم دیگه ای دوباره مجوز می گیرند پس به احکام الهی و انقلاب می تازند
افسوس از برخورد انقلابی
Iran, Islamic Republic of
اين اقايان اصلاح طلب با دروغي كه مرغ پخته خنده اش ميگيرد ، گفتند ١٣ ميليون راي تقلب شده !! با اين كه ميدانستند كاملا خلاف و دروغ است ولي ٨ ماه كشور را در التهاب نگه داشتند ، تحريم ها را امريكا و دوستانش شديد كردند، چون با شكست مواجه شدند الان به هر اعتراض اسم جنبش ميگذارند و به حركت هاي داعش گونه هم اسم حركت اعتراضي ميگذارند ، هدف تجزيه كشور است ، انها عمله استعمار در داخل هستند، ولي كور خوندند
Iran, Islamic Republic of
زن خیانت و جنایت ، شعار تروریست های حامی سلبریتی های وطن فروش
Iran, Islamic Republic of
یک پیشنهاد
خانم علی دوستی که شعار اوجلان را می دهد با لشگر سلبریتی علی کریمی به جای اینکه ایران را عرصه جنگ با ترکیه کنند
برای حمایت از پ ک ک وقسد به ترکیه بروند
بالاخره اردوغان می داند با تحزیه طلب چه کند
Iran, Islamic Republic of
خوبه همشون خودشون را رسوا کردند، اینا فقط دنبال پول بی بندباری، نه فکری، نه تخصصی، نه هنری، اون علیدوستی اگه راست میگه پول هایی که گرفته را برگردونه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
کنار ما مردم ....... ما که کنار خودمان ندیدیم اینارو بر عکس طرف دشمنان چی می خواین از جون مردم برین گم شید شما خوره اید به جان مردم
حسن فریدون
Iran, Islamic Republic of
هشت سال دولت روحانی غایله بنزین گرانی تورم هشت سال دولت خاتمی تمسخر دین مثلاً آزادی کوی دانشگاه هشت سال فیلتر غایله قزوین و...
دروغ ریا بسه هیچ اصلاح طلبی مردمی نبود جز با تزویر علیه های خودتان یادتون رفته هنوز سال 88یادتون رفته اگر دل میسوزوندید الان تورم این نبود قرار بود دلار را 1000تومان کنید بسه
علی
Iran, Islamic Republic of
این جماعت به ظاهر هنرنما
فقط یک نمک نشناسن
Iran, Islamic Republic of
مهسا امینی شرعیات را رعایت نکرده بود و تذکر گرفت ،اگر بازیگرها انسانهای باسواد بودند و مخصوصا مسلمان بودند از این جنبه به موضوع نگاه میکردند.
Iran, Islamic Republic of
خانم ریاحی جدیدا از پشت پرده کار بازیگران و مشکلات اخلاقی آنها مطالبی را مطرح کرده بود که با زنان چه رفتارهایی میشود حالا خودش مضحکه خاص وعام کرده ....
Iran, Islamic Republic of
کتایون ریاحی هر چی هست از اصلاح طلب ها پول نگرفته که کشف حجاب یا استوری بزاره. ...!!!!!
Iran, Islamic Republic of
آقای روزنامه اعتماد مهسا امینی بهانه بود برا دشمن که کشور را بهم بریزد والان هم مهره سوخته شد همه مردم فهمیدن شما نفهمیدید...
Iran, Islamic Republic of
مشکل زنان ما موهایشان نیست که دیده نشده مشکل زنان مخصوصا بازیگرها سو استفاده از آنان و حقیر کردن آنهاست والا هیچ مومنی خودش را حراجی چشم نامردها نمیکند.
محمد
Iran, Islamic Republic of
مملکت رو بهم ریختن به معنای در کنار مردم بودن نیست به قول مجری شبکه سه اگه آقای کریمی یا هر سلیبریتی دیگه با مردم بود اول بچه ی خودشو می فرستاد کف خیابون نه اینکه قبل از اغتشاشات تمام ملک و املاک خودشو فروخته و رفته کانادا حالا مردم رو از اونجا شانتاژ می‌کنه می فرسته کف خیابون و خودشم دلارهاشو جارو می‌کنه ....
Iran, Islamic Republic of
لعنت به اصلاح طلبها وسلبریتیهای مزدور
Iran, Islamic Republic of
در شرايط فعلي فرصتي دست داد تا به اصطلاح هنرمندان جلو گري خودشان را بصورت نمايان به مردم عرضه نمايند .
Iran, Islamic Republic of
این جماعت سلبریتی دقیقا کی حجاب داشتند؟؟؟.
reza
Iran, Islamic Republic of
دقیقاً همون وقتی که یه خانم بی حجاب بدون حتی روسری وسط راهپیمایی بین 100 تا خانوم تا دندون محجبه .....خیلی راحت و ریلکس ایستاده و عکس می گیره !!!!!!11
Iran, Islamic Republic of
الهی که درد و بلای تمام مومنه های. با حجاب بخوره تو سر ترنه علیندوستی
Iran, Islamic Republic of
این جماعت بازیگر هستند هنر مند نیستند.
Iran, Islamic Republic of
...!!!!
Iran, Islamic Republic of
..بگیرید شون واموالشونا ضبط کنید

.
Iran, Islamic Republic of
اهالی اغتشاش و بی حیایی را از مردم نمی دانیم.مردم ایران قرن هاست غیرتمندانه از حریم حیا و کشور ایران دفاع کرده اند
Iran, Islamic Republic of
یه یکم زنان مردان این دیار به خودتون بیاین .
دلسوز
Iran, Islamic Republic of
پس معلوم شد از نظر این آقایان وخانمها هنرمندان تافته جدا بافته اند هر کار دلشون خواست انجام بدن ولی قانون حق دخالت ندارد . مخلص کلام مصونیت کامل دارند
Denmark
لعنت بر کسانی که از صدقه سر همین جمهوری اسلامی و این مردم آدم شدن مثلا هنرمند و آب به آسیاب دشمن میریزن
علی حیدری
Iran, Islamic Republic of
زنک اگر منظور در کنار اغتشاشگران بودن است به گو در کنار .... هستی ،.....
مهدی
Iran, Islamic Republic of
خاک بر سر سلبریتیها...که ماهیت خودشون رو خوب نشان دادن.
Iran, Islamic Republic of
جواب خونهای ریخته شده بر زمین چه کسی میده ایا هنرمند و بازیگر بودن مصونیت سیاسی واجتماعی میاره .
Iran, Islamic Republic of
همه در برابر قانون برابرن
خانه سینما فرموده جای بازیگر زندان نیست و فردوسی پول فرموده جای دانشجو زندان نیست گویا از نظر این خواص زندان فقط جای مردم معمولیه
Iran, Islamic Republic of
خدا پدر جمهوری اسلامی رو بیامرزه که حجاب رو گذاشت. بابا اینا وقتی کشف حجاب میکنن تازه میفهمی چه قیافه های هپلی هپویی دارن و همون بهتر که محجبه باشن.
Iran, Islamic Republic of
سلام-این هاکه خودشان رالخت وسر برهنه نشان میدهندبیمار هستند واحتیاج به روانشناس دارند
حسینی کلشتری
Iran, Islamic Republic of
از بعد از جنگ و در فضای آرام کشور و البته در سایه بی توجهی نهادهای نظارتی فضای ریاکاری مهیا شد که یه عده کثیری هم از توبره بخورن و هم از آخور . فتنه های اخیر سره را از ناسره داره جدا میکنه مثل یه غربال . انقلاب به یه همچین پاکسازی نیاز مبرم داشت که به لطف دشمنان شروع شده . در هر صنفی این پاکسازی داره شکل میگیره . به اطرافیان و همکارانتون توجه کنید . ببینید کیا از این امتحان مردود میشن اون وقت هیچ زمانی و در هیچ کاری به اونا اعتماد نکنید . عدو شده سبب خیر
اسنا
Iran, Islamic Republic of
انهایی که مثل شماغربگراهستندفقط مردم هستنداکثریت مردمی که پای انقلاب واستقلال کشورشان هستنداصلا"دیده نمی شوندشناخت شگردهای فتنه دشمن فکروتحلیل وبصیرت می خواهدهنرمندان افراداحساسی هستندکه ظواهرتحت تاثیرشان قرارمی دهدبنابراین نظراتشان درتاییدیامخالفت هیچ تاثیری نداردفقط برخی ازافرادرامقطعی هیجانی می کندجامعه انهاراجدی نمی گیرد
Iran, Islamic Republic of
درنظر شیطان طلبان ازهرشهری صد نفر مردمند اما 80 هزارنفر ازهمون شهر مردم محسوب نمیشن.عقائدشون دقیقا مثل عقائد ارباباشون یعنی ماسونهای شیطان پرستان صهیونیسته که معتقدند فقط یهودیان صهیونیست انسانند .بقیه حیوان درشکل انسانند ووظیفشون خدمت بماس والا باید بمیرند
Iran, Islamic Republic of
بازیگران مورد نظر در کنار وطن فروشان قرار گرفته اند ... روزنامه های اصلاح طلب ، تبدیل به پیاده نظام وطن فروشی شده اند . راستی وطن فروشی به چند ؟؟؟؟؟
مرصاد
Denmark
در هر صنفی ؛ اگر فرد برضد امنیت ملی اقدام کند ، جایش زندان است !!
!!
Denmark
عمله های داخلی دشمن !!
Iran, Islamic Republic of
نمی فهمم چرا جلوی نشر اکاذیب روزنامه های داخلی و نمیگیرن.
Iran, Islamic Republic of
ما خون ندادیم که مشتی سلبریتی بخوان برای ما حکومت کنن.هنوز جان برکف زیاده..