چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 24 Apr 2024
 
۹
۴۰
گردش در تاریخ یک خاندان منحوس؛ شماره ۴۷

اسامی مردانی که با خواهر شاه رابطه نامشروع داشتند +فیلم

دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۸
کد مطلب: 790216
اگر بخواهم در زمینه روابط جنسی اشرف وارد جزئیات شوم، مفصل خواهد بود و لذا فقط به مهم‌ترین موارد می‌پردازم.
اسامی مردانی که با خواهر شاه رابطه نامشروع داشتند +فیلم
گروه جامعه جهان نيوز: حسین فردوست از کودکی نزدیک‌ترین دوست محمدرضا پهلوی و محرم اسرار او بود. فردوست تا آخرین روز حکومت پهلوی از صمیمی‌ترین دوستان شاه شناخته می‌شد؛ تا جایی که حق داشت با شاه و ملکه بر سر یک میز غذا بخورد و محرمانه‌ترین اسرار محمدرضا را بداند.

خبرگزاری فارس بر اساس خاطرات فردوس، در گزارشی به فهرست بلندبالای افرادی که با خواهر شاه رابطه نامشروع داشتند، پرداخته است که در ادامه خواهید خواند:

حسین فردوست در خصوص مفسده‌های جنسی اشرف پهلوی در خاطراتش اینگونه می‌نویسد: ازدواج اشرف عجیب بود. رضا شاه، فریدون جم و علی قوام را احضار کرد و شمس و اشرف را نیز خواست و گفت، شمس که بزرگ‌تر است اول یکی از این دو را انتخاب کند. او نیز جم را، که خوش‌قیافه بود، انتخاب کرد و برای اشرف علی‌قوام ماند که هم زشت بود و هم بی‌استعداد در جمیع جهات به‌ جز روابط جنسی. این آزمایش بدی در زندگی اشرف بود و در بقیه عمرش اثر شدید گذارد. اشرف در طول زندگی زناشویی خود با علی‌ قوام، که تا رفتن رضا ادامه داشت، شدیداً از او متنفر بود. او از علی‌ قوام دارای یک پسر به نام شهرام شد که این پسر به نوبه خود یک منشأ فساد در کشور بود.

با رفتن رضا، اشرف و شمس هر دو از شوهرانشان جدا شدند. اشرف برای دیدار پدر به آفریقای جنوبی رفت و پس از مراجعت توقفی در مصر داشت. او در آن‌جا عاشق یک فرد مصری به نام احمد شفیق شد و خواستار ازدواج با او شد که محمدرضا موافقت کرد. باید اضافه کنم که قبل از ازدواج با احمد شفیق، اشرف مدتی شدیداً عاشق هوشنگ تیمورتاش، پسر تیمورتاش وزیر دربار رضاخان شد و از محمدرضا اجازه خواست که با تیمورتاش ازدواج کند. محمدرضا به علت سوابق پدرش و تیمورتاش به‌شدت با این ازدواج مخالفت کرد.

بوشهری اسماً از او جدا نشد
بدبختی شوهران اشرف این بود که پس از ازدواج اشرف از قیافه‌شان بیزار می‌شد و تحمل دیدن‌شان را نداشت. او مدتی زن احمد شفیق بود و سپس از او جدا شد و در همان زمان در مسافرتی به پاریس عاشق فردی به نام مهدی بوشهری شد. مهدی بوشهری از خانواده بزرگ و ثروتمندی [به نام] بوشهری است. اشرف عاشق این پسر شد و با اصرار به محمدرضا گفت که حتماً باید با او ازدواج کنم. محمدرضا موافقت کرد. ولی پس از یک سال از بوشهری بیزار شد و به او گفت که دیگر تحمل ریختت را ندارم و این‌جاها نباش! بوشهری زرنگ بود و هر چند اسماً شوهر اشرف بود، ولی کاری به کار او نداشت و رهایش کرد و اشرف این وضع را پسندید. بوشهری با این تمهید تا انقلاب شوهر اشرف ماند و تصور می‌کنم هنوز نیز شوهر اسمی‌اش باشد. اشرف از بوشهری فرزندی ندارد.

لیست مردانی که با اشرف رابطه نامشروع داشتند، بسیار طولانی است
اگر بخواهم در زمینه روابط جنسی اشرف وارد جزئیات شوم، مفصل خواهد بود و لذا فقط به مهم‌ترین موارد می‌پردازم. در دوران رضاخان، که اشرف ازدواج نکرده بود از نظر جنسی کاملاً سالم بود. او مانند هر دختری عاشق می‌شد ولی فقط در همین حد. ولی، پس از رفتن رضا، او روابط بی‌بندوبار و از نظر فساد کم‌مانندی را شروع کرد. اگر قرار شود لیست مردانی که در دوران ۳۷ ساله سلطنت محمدرضا با اشرف رابطه داشتند تهیه شود، علی‌رغم دشواری و غیرممکن بودن کار، چون حتی خود او نیز ممکن است همه را به یاد نیاورد، مسلماً لیست طویلی خواهد شد.

در زمان فوزیه، مدتی اشرف معشوقه تقی‌امامی شد. در مسافرت به مصر مدتی با ملک‌ فاروق بود. در سال‌های ۱۳۳۱ ـ ۱۳۳۲ که در پاریس بودم و به دیدار اشرف می‌رفتم می‌دیدم که با سه مرد رفیق است. ۲ نفر اهل پاریس بودند و یکی افسر جوان اهل یوگسلاوی بود که گویا آجودان شاه یوگسلاوی بوده و به فرانسه پناهنده و تبعه شده بود و احتمالاً بی‌ارتباط با سرویس‌های جاسوسی نبود. در دورانی که همسر بوشهری بود، مدتی عاشق دکتر غلامحسین جهانشاهی شد که در کابینه علم وزیر بازرگانی بود. پس از این‌که از وزارت برکنار شد، او را رئیس دفترش کرد و در عین حال معشوقه‌اش هم بود، ولی این علاقه شدت نداشت. چند بار نیز ذوالفقار علی‌بوتو، که در آن وقع وزیر خارجه پاکستان بود، به تهران آمد و اشرف با وی بود.

اشرف ۳۰۰ میلیون تومان وام به جوانی داد که عاشقش شده بود
زمانی مصطفی قلی‌رام، مدیرعامل بانک عمران، به محمدرضا شکایت کرد که اشرف برای احداث ساختمان‌های کن ۳۰۰ میلیون تومان وام گرفته و حالا ۳۰۰ میلیون دیگر می‌خواهد. محمدرضا، نصرت‌الله معینیان، رئیس دفتر مخصوص را مأمور تحقیق کرد که بررسی شود که این پول‌ها برای چیست؟ چرا محمدرضا مستقیماً از خواهرش نمی‌پرسید، نمی‌دانم! معینیان به من نوشت که طبق دستور شاه تحقیق شود. معینیان از اشرف می‌ترسید و جرئت نداشت که مستقیماً تحقیق کند. من جهانشاهی، رئیس دفتر اشرف را خواستم و گفتم: لابد این پول‌های گزاف و حیف و میل‌ها کار شماست! جهانشاهی بلافاصله گفت: «من بی‌گناه هستم و اشرف طرح خانه‌سازی کن را به جوانی داده و بهتر است او را بیاورم تا خودش توضیح دهد و مسأله برایتان روشن شود!»

آن جوان را آورد. دیدم جوانی است ۲۲ ـ ۲۳ ساله و بسیار خوشگل. جهانشاهی او را معرفی کرد و گفت: «ایشان هستند!» از جوانک پرسیدم: طرح شما به کجا رسیده و تا به حال چه کرده‌اید؟ گفت: «در حال خط‌کشی هستیم!» گفتم: شما فقط برای خط‌کشی ۳۰۰ میلیون تومان گرفته‌اید و حالا ۳۰۰ میلیون دیگر هم می‌خواهید!؟ فهمیدم که جریان چیست. جهانشاهی، پس از رفتن پسرک گفت که جریان این است و این همه پول را گرفته و به این جوانک فلان فلان شده داده! جهانشاهی شدیداً ابراز ناراحتی کرد و گفت: «این چه افتضاحی است، این چه بساطی است، من استعفاء می‌دهم!» خلاصه، اشرف این پول کلان را به این پسر داده بود. چرا؟ چون عاشق او شده بود. من جریان را به اطلاع محمدرضا رساندم و دستور داد که ۳۰۰ میلیون دوم پرداخت نشود که پرداخت نشد.

اشرف به هیچ چیز بیش از مرد و پول علاقه نداشت
این‌ها همه یک‌ صدم ماجراهای اشرف نیست و تنها عمده‌ترین مواردی است که اکنون در ذهن دارم. در زمینه مالی نیز کارهای عجیب اشرف دست‌کمی از مسائل جنسی او نداشت. او به هیچ چیز بیش از مرد و پول علاقه نداشت و در این راه تا بدان‌جا رفته بود که علناً سر برادرش (محمدرضا) کلاه می‌گذاشت.

اشرف رسماً پول می‌گرفت و شغل می‌داد، از وکالت تا وزارت و سفارت و هیچ ابایی نداشت. سپس دستور می‌داد که در زمان اشتغالت هرکاری می‌خواهی بکن و این قدر به من بده! یکی از منابع مهم درآمد اشرف بلیت‌های بخت‌آزمایی بود که ماهیانه ۴ـ۵ میلیون تومان حق و حساب می‌گرفت. در این مسئله من مدرک داشتم و به محمدرضا هم گزارش کردم و البته او طبق معمول اهمیتی نداد. اشرف یک قمارباز حرفه‌ای در حد اعلاء بود و قماربازهای حرفه‌ای را جمع می‌کرد و وارد محفل خصوصی محمدرضا می‌کرد.

این بود چهره اشرف، دومین فرد خانواده پهلوی پس از محمدرضا! زنی که در هر زمینه در حد اعلای افراط و گستاخی است و می‌توانم او را به حق «فاسدترین زن جهان» بنامم. در تاریخ زنان فاسد جهان، تالی اشرف یا نیست و یا نادر است: معتاد، قاچاقچی مواد مخدر، عضو مافیای آمریکا، بیمار جنسی و زنی که به قول خودش اگر هر شب یک مرد تازه نبیند، خوابش نمی‌برد!

چندی پیش جهان نيوز گزارشی درباره سرنوشت عجیب معشوقه اشرف پهلوی منتشر کرد که در ادامه فیلم آن را خواهیم دید:
بیشتر بخوانید:
وقتی شاه همسرش را برای رقص به کارتر قرض داد!

عروسی گران قیمت فرح پهلوی در شب یلدا +عکس و فیلم
از رقص با همسر رئیس جمهور آمریکا تا اخراج از آمریکا +فیلم
ماجرای حضور دوست پسر فرح در کنار بستر شاه! +فیلم
ماجرای طمع شاه به همسر رئیس جمهور فیلیپین +عکس
خواهر شاه به جای آب با شیر حمام می‌کرد! +عکس
علاقه ویژه نوه اعلی حضرت به برهنگی +تصاویر شرم‌آور
ماجرای جشن تولد ۴۰ هزار دلاری فرح با بهترین آشپز دنیا

رقاصه‌ای که اعلی حضرت را به تور انداخت +جزئیات
ماجرای استخر مختلط دوست نزدیک فرح
از خودگذشتگی اعلی حضرت در توزیع ثروت ملی +جزئیات
معروف‌ترین فساد جنسی «فرح پهلوی» چه بود؟
شغل شریف اشرف پهلوی که باعث شهرت جهانی او شد!
سوءاستفاده دوست فرح پهلوی از زیبایی و جوانی‌اش +فیلم
https://jahannews.com/vdccsxqme2bqoi8.ala2.html
jahannews.com/vdccsxqme2bqoi8.ala2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
اشرف و محمدرضا در بی بندوباری و فساد مایه افتخار خاندان پهلوی هستند
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
پیامبر اسلام دیده رو ندیده میگرفت ولی ما از پیامبر رحمت جلو زدیم ... به کجا چنین شتابان
Iran, Islamic Republic of
اینها حکام فاسد، مسلط بر مسلمانان بودند این قضیه که شما میگی برای چنین موضوعاتی صدق نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
جناب مازندرانی پالانیها یا همون پهلویها برای قوم لر فاجعه بودن حتی برای همسایه هاتون مردم قزوین....!
United Arab Emirates
اهل بیت به ما سفارش کرده‌اند که فساد اخلاقی حتی دشمنانتان را بازگو نکنید. مرام شما چیه بگید مردم بدونند.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
دم شماگرم
حاسبی
Iran, Islamic Republic of
آقایان! چکار دارید میکنید؟ .
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
اطلاعات را درست وکامل ننوشتی جهان جان لطفا کتاب سقوط بهشت رو بخونید....
United States
بهشت ؟رضاخان که تمام آزادیخواهان و کشت ، زمان پسرش بیشتر روستاها قبل از انقلاب برق و نلفن نداشتن حتی بسیاری شهرها تلفن و گاز نداشتن ، شکنجه های ساواک ، حلبی آبادها ، الان بخاطر تحریم وضع بده اون زمان که تحریم هم نبودیم دلیلش چی بود ؟
تارا
Iran, Islamic Republic of
دست از سر خاندان پهلوی بردارید اینها به درک واصل کنید فکری به حال ملت بکنید مردن از گرانی
United Arab Emirates
آخه لگد زدن به مرده هفتاد کفن پوسانده شاه ...چه فایده داره
Iran, Islamic Republic of
....
United States
. پالانچیان......!!!!
Iran, Islamic Republic of
این گونه اخبار چه نتیجه ای اخلاقی، سیاسی، یا اجتماعی و.... دارد؟
نور
Romania
.....
سید
Iran, Islamic Republic of
با سلام در دین اسلام غیبت در باره نوامیس مردم منع شده است ...!!!!!!!!!!!!!!
نور
Romania
فاسق و فاجر غیبت نداره
Iran, Islamic Republic of
مرگ بر شاه. .
سعید
Iran, Islamic Republic of
حالا این چیزا رو اعلام میکنین.
Canada
اسم خودتون را مسلمان میگذارید ؟
حسین
Iran, Islamic Republic of
چرادرگذشتگانرا بخدایشان وانمیگذارید چه سودی از این سخنان میبرید خدایا توبه
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
در تعجبم با اینهمه مشکلاتی که مردم دارن .چه چیزهای پیش پا افتاده ای رو تیتر خبر میکنید ؟!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
عجب نخاله ای !!!
ایمان
Iran, Islamic Republic of
دین ما اجازه اهانت و تهمت به هیچ کس نمی دهد. این صحبتها فقط در حد شک و تردید است .
Iran, Islamic Republic of
....
نسیم
India
بعد از چهل و سه سال از خاندان پهلوی نمیکشید بیرون
United States
مگه كشيدنيه؟
Iran, Islamic Republic of
....
علی
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
یعنی واقعا با این نوشته ها ادب و اخلاق ملت رو خراب میکنی
محسن
Iran, Islamic Republic of
این در حد شک و تردید هست..
سیاوش
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
ولو فرض که فسادشان ثابت باشه
کار شما هم فاسد و زشت هست
نکنید اینکارها رو
Iran, Islamic Republic of
این مطالب هشدار و عبرتی است که ملت از یک سوراخ دوبار گزیده نشوند . خاندان پهلوی واقعا فاسد بودند و هنوز هم هستند که نادانهایی از این خاندان تعریف و تمجید می کنند ولی خبر ندارند حمله صدام به ایران به خاطر فرح دیبا و وعده خوزستان به او بوده .
Iran, Islamic Republic of
تاریخ را اگر روایت نکنید برایتان تعریف میکنند
Iran, Islamic Republic of
چندسالته این حرفهاروتایید میکنی؟.
اصغر
Iran, Islamic Republic of
سلام این که بدون مدرک حرف بزنی هنر نیست..
Iran, Islamic Republic of
هرکسی تو گور خودش میخواهی برادر ..تو واسه چی واسه خودت گناه درست میکنی.نکنه تو هم میخوای اون دنیا سری به اشرف بزنی..راستشو بگو ناقلا