حمله ستاد حسن روحانی به صدا وسیما
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۵۱
 
ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام حسن روحانی در اطلاعیه‌ای، نوشت که شاهد بداخلاقی گسترده در رسانه‌های وابسته به این سازمان هستیم.
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، ستاد انتخاباتی حسن روحانی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در حالی که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید مروج فرهنگ و اخلاق اسلامی و پیرو خط انصاف و بی‌طرفی در جامعه باشد اما متأسفانه در برهه حساس کنونی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شاهد بداخلاقی گسترده در رسانه‌های وابسته به این سازمان هستیم.
 
پس از اینکه روحانی با صراحت لهجه و شهامت مثال زدنی در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری شبکه دوم سیما انتقادات فرو خورده شده 8 سال اخیر از سیاست‌های رسانه ملی را مطرح کرد و باعث ایجاد موج شور و شعف در دل دوستداران حق و حقیقت در سطح جامعه شد، متأسفانه شاهد سوگیری غیر منصفانه در سایت‌های خبری  و بخش‌های خبری مختلف رادیو و تلویزیون بوده‌ایم.
 
در این اطلاعیه آمده است: از جعل خبر کذب تا تحریف و سانسور صحبت‌های دکتر روحانی، همه را طی چند روز اخیر مشاهده کرده‌ایم. شائبه خارج شدن رسانه ملی که متعلق به همه مردم ایران است از دایره انصاف به صورت جدی و خطرناک عرصه اطلاع‌رسانی در ایران اسلامی را تهدید می‌کند.
 
ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی ضمن اعتراض به این رویه جانبدارانه امیدوار است از این پس شاهد توقف این روال باشیم و البته پیگیری حقوقی اقدامات صدا‌و‌سیما از سوی کمیته حقوقی ستاد در حال انجام است.
کد مطلب: 289835
Share/Save/Bookmark