۱۱نظر
 
دختر پادشاه سعودی کشف حجاب کرد+ عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۴
 
این اقدام شاهزاده عادله، مخالف اعتقادات وهابیت و عرف و تقالید عربستان سعودی است. او پیش از این نیز در مراسم مختلف حضور یافته بود اما همواره روسری بر سر داشته است.

به گزارش جهان به نقل از شیعه آنلاین، سایت های خبری جهان عرب شب گذشته با انتشار تصویر دختری بی حجاب، از کشف حجاب شاهزاده «عادله» دختر «ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه عربستان سعودی خبر دادند.
 
این سایت های خبری ضمن انتشار این عکس، اعلام کردند که این عکس در مدت زمان بسیار کوتاهی، با سرعت بسیار زیاد در صفحات شخصی در سایت های اجتماعی منتشر شده و در کمتر از یک ساعت بیش از یک میلیون مخاطب و بیننده کسب کرده است.
 
گفته می شود در این عکس، دختر پادشاه کشور وهابیت بدون نقاب و حتی بدون حجاب و با موهایی طلایی رنگ، ظاهر شده که اقدامی بی سابقه به شمار می رود.

 
به نوشته این سایت های عرب زبان، این اقدام شاهزاده عادله، مخالف اعتقادات وهابیت و عرف و تقالید عربستان سعودی است. او پیش از این نیز در مراسم مختلف حضور یافته بود اما همواره روسری بر سر داشته است. این اولین باری است که عکسی بی حجاب از وی منتشر شده است.
 
قابل ذکر است وی چندی پیش در گفتگویی با نشریه فرانسوی لوفیگار اظهاراتی علیه نوع حجاب در عربستان بیان کرده بود و حجاب زنان سعودی را یک فرهنگ محلی که ریشه در قبایل عرب دارد و نه اسلامی – دینی دانسته بود.
 
وی در آن گفتگو، همچنین از به ازدواج در آوردن دختران زیر 18 سال با مردان میانسال و یا پیر به شدت انتقاد کرده و این کار را نیز از عادات و تقالید قبال قدیمی عرب دانسته بود.
کد مطلب: 254977
Share/Save/Bookmark
 


 
 
چقدر هم زشته..!!!! (766392)
۱۳۹۱-۰۸-۲۵ ۱۷:۰۴:۵۵
 
ازاین یهودی زاده صهیونیست اینکارها طیبعیست (766401)
۱۳۹۱-۰۸-۲۵ ۱۸:۴۷:۴۸
 
مگه حجاب داشت که حالا کشف حجاب کنه (766409)
۱۳۹۱-۰۸-۲۵ ۱۹:۳۲:۵۹
 
همچنین از به ازدواج در آوردن دختران زیر 18 سال با مردان میانسال و یا پیر به شدت انتقاد کرده و این کار را نیز از عادات و تقالید قبال قدیمی عرب دانسته بود.

.... (766431)
۱۳۹۱-۰۸-۲۵ ۲۱:۱۷:۴۸
 
چقدر هم اکبیریه!!! (766558)
۱۳۹۱-۰۸-۲۶ ۱۴:۱۲:۱۱
 
اگه کشف حجاب نمی کرد بهتر بود ، با این قیافش (766641)
۱۳۹۱-۰۸-۲۶ ۲۰:۱۷:۰۸
 
از یاوران صهیون، و دشمنان دین اسلام، غیر از این توقع داشتید؟ (766704)
۱۳۹۱-۰۸-۲۷ ۰۱:۵۲:۰۶
 
دماغ رو نیگاااااااااااااااا !! (766916)
۱۳۹۱-۰۸-۲۷ ۱۴:۴۹:۴۲
 
"اگه کشف حجاب نمی کرد بهتر بود ، با این قیافش" ببخشین !! یعنی اگه قیافش این نبود و به زعم شما قشنگتر بود اونوقت کشف حجابش اشکال نداشت ؟؟!!! (767354)
۱۳۹۱-۰۸-۲۸ ۱۳:۳۲:۴۳
 
حداقل یه شونه به اون موهاش می زد!!!! شلخته! (767407)
۱۳۹۱-۰۸-۲۸ ۱۵:۴۴:۴۴
 
این که مال خیلی وقت پیشه ! (771699)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۱ ۰۷:۴۷:۳۸