۱۴نظر
 
دلایل اخراج محسن سازگارا از صدای آمریکا از زبان خودش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۰۷:۱۰
 
محسن سازگارا در این رابطه گفت: «جلسه ای با مدیر بخش فارسی "صدای آمریکا" آقای "عسگرد" برگزار شد و قرار بر این شد که آنها ۴ کار را انجام دهند.
به گزارش جهان به نقل از روزنامه رسالت "محسن سازگارا" دریک فایل ویدئویی،به دلایل عدم حضور خودش در صدای آمریکا پرداخت.محسن سازگارا در این رابطه گفت: «جلسه ای با مدیر بخش فارسی "صدای آمریکا" آقای "عسگرد" برگزار شد و قرار بر این شد که آنها ۴ کار را انجام دهند. اول اینکه برنامه "تفسیر خبر" به روال عادی خود برگردد دوم: آقای "چالنگی" به "صدای آمریکا" برگردد.
سوم: مدت زمان برنامه "تفسیر خبر" بیشتر شود چهارم: بنده روی جزئیات اختلافات "صدای آمریکا" با "چالنگی" اظهار نظر نکنم و همکاری لازم با آقای "عسگرد" را داشته باشم.»وی در ادامه افزود: «بنده این شرایط را قبول کردم و فکر می کردم آنها نیز به قول و قرار خود احترام می گذارند، اما به بنده اطلاع دادند روز جمعه برنامه "تفسیر خبر" با دستور مستقیم آقای "عسگرد" با حضور کارشناسی به نام "امیر عباس فخرآور" برگزار خواهد شد و حضور ایشان به معنای این است که دیگر نباید بنده به "صدای آمریکا" بروم به همین خاطر دیگر به آنجا نرفتم چون "امیر عباس فخرآور" کسی است که دائما به دیگران تهمت می زند .»
کد مطلب: 194315
Share/Save/Bookmark
 


 
 
حیف شداین خودشیفته رفت چون یکی از مضحکه هاکم شدانصافا که خنده بازار بود (542487)
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۰:۰۰:۴۴
 
دست آقاي عسگرد درد نكند كه با اين اخراجها جلوي خالي بنديها و دروغگويهاي امثال سازگارا را گرفت و بسياري از جوانان ايراني را نجات داد. منتظر اخراج نوري زاده معلوم الحال از voa هستيم. (542591)
Latvia
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۱:۰۵:۵۹
 
بد بخت چرا نمیگی تاریخ مصرفت تموم شده (542611)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۱:۱۵:۵۵
 
علت کنار گذاشتن سازگارا از صدای آمریکا اینست که او در حال حاضر اتهام مضاعفی را از جرمی بزرگ بر گردن آویخته دارد .
در پرونده انفجار دفتر نخست وزیری در شهریور 1360 (ترور شهید رجائی و شهید باهنر) ایشان جهت فریب افکار عمومی اقدام به ساختن جنازه ای قلابی از عامل اصلی انفجار مسعود کشمیری (بهائی تبار ) نفوذی سازمان منافقین نمود و در ابتدای کار نیز موفق شد تا تابوت را بر دوش مردم بگذارد تا شعار "خدا حافظ شهید کشمیری " باعث تبرئه آن جنایتکار و بالطبع حامیان آگاهش گردد.
عمر این دروغ کوتاه بود و منجر به دستگیری سازگارا و عده ای دیگر شد که همگی آنان و کلیه کسانی که بطور جدی به صحنه آمدند تا پرونده را لوث نمایند همگی از اصلی ترین عناصر فتنه اسرائیلی88 ( با شعار نه غزه نه لبنان ) هستند .
لذا طبیعی است که با تغییر اوضاع منطقه دیر یا زود پرونده جنایت 8 شهریور گشوده خواهد شد و این دهن کجی های سازگارا در یک رسانه آمریکائی، امنیت کسانی را که در گذشته باعث آزادی سازگارا و دوستانش از زندان شده اند را به خطر بیاندازد (542662)
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۱:۳۹:۴۱
 
خوب به این میگن اخراج مودبانه. (542709)
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۲:۱۸:۵۰
 
در تکمیل حرف دوستمان که اشاره به حادثه 8 شهریور و شهادت رجایی و باهنر کردند این نکته گفتنی است که تعدادی از فتنه گران 88 هم در میان تروریستها بودند که برایشان پرونده تشکیل شد اما اقای موسوی اردبیلی که مسئولیت دستگاه قضا را داشت پرونده آنها را بایگانی کرد از جمله بهزاد نبوی و ... (542813)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۳:۴۴:۵۴
 
افراد خائن به خود و مملكت تبديل مي شوند به ابزاري كه تاريخ مصرف دارند.تحليل هاي ارايه شده توسط اين خائن كثيف حتي براي اقوام و خانواده اش هم اثري نداشت.خائني كه نه دين دارد و نه شرف.نه هويت دارد و نه جايگاه.
خيانت هاي او كمتراز صدام نبود.روزي خون پاك شهداي كشورمان كه به خاطرسربلندي اسلام و كشورمان ريخته شد،گلوي ناپاك تورا خواهند فشرد. (542845)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۴:۰۴:۱۶
 
اميدواريم با اتمام كار اين كمدين كارهاي كمدي فاخرتري از voaببينيم...خوب البته الان دو سه روزه خنده بازار راه افتاده دوباره...ولي خداييش از نظر كمدي به تفسير خبر نميرسه... (542886)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۴:۴۴:۴۰
 
حالا که هنوز آمریکا بهت حقوق می ده. زیاد صحبت نکن که یه وقت دیدی اونم قطع کردن!! (542896)
United States
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۴:۵۰:۱۶
 
آقاي سازگارا،‌ آقاي چالنگي، خانم درخشش و ديگر نوكران محترم مثل آقاي بهبود و آقاي كنگرلو، دليل نميخواد، اين خاصيت آمريكايي كه هركی تاريخ مصرفش تموم شه رو مثل دستمال کهنه به بيرون پرتاب ميكنه. (543360)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۹ ۱۰:۵۲:۱۴
 
حالا که دید نظام سرمایه داری آمریکا داره بهم میخوره و مدتی بعد تره هم برای امثال سازگارا خورد نمی کنن، میخواد بگه آره... (543410)
۱۳۹۰-۰۸-۱۹ ۱۱:۴۲:۰۱
 
جالبه كه همه دوستاني كه طرفدار جمهوري اسلامي هستن اين آقا رو مي شناسن و بهش حمله كردن. معلومه حسابي پاي برنامه هاشون مي نشستيد كه اينقدر اطلاع داريد . اگر برنامه اش بد بود چرا اصلا تماشا مي كرديد . چه جالب كه برخي از دوستان اسامي دقيق اينها رو مي دونن. ما كه يكساله voa نداريم و قطع شده وقتي هم بود تماشا نمي كرديم . من اصلا نمي دونم اين آقا كي هست؟ دو تا فيلم بود كه تنهاييمون رو باهاش پر مي كرديم حالا همين آقاياني كه به اصطلاح نگران تهاجم فرهنگي هستن و خودشون از همه بيشتر ماهواره تماشا مي كنن زدن اونم شكوندن. خونه مون شده فبرستون . جالبه كه يه عده به اسم اسلام به خودشون اجازه مي دن به حريم خصوصي تو وارد كه نه حمله ور بشن و برات تعيين تكليف مي كنن كه چي ببيني و چي نه. برنامه هاي بیخود خودشون رو به زور مي گنن ببينيد. در غير اينصورت مسلمون نيستيد و منحرف مي شيد.واقعا كه. (544118)
۱۳۹۰-۰۸-۲۱ ۰۹:۱۹:۱۶
 
مگه میشه آدم دشمن خودشو نشناسه بعدشم این از کوته فکریه که آدم حرفهای دشمنشو نشنوه. اما مخالفت با ماهواره برای اینه که اغلب شبکه هاش اقدام به اشاعه فحشا و قبح شکنی از منکرات می کنن (544274)
United States
۱۳۹۰-۰۸-۲۱ ۱۱:۲۱:۴۴
 
شرک وفیونا
مگه شماها ماهواره نگاه میکنید .... (1273356)
Germany
۱۳۹۳-۰۴-۲۰ ۲۲:۱۰:۳۵