سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - 16 Aug 2022
 
۰
۳
بازی سیاسی با خدمت رسانی به ساکنان پایتخت؛

اعتراف یک اصلاح طلب دیگر/ حکیمی پور: عملکرد اصلاح طلبان در دوره پنجم شورای شهر تهران ضعیف بود

جمعه ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲
کد مطلب: 807566
فارغ از اعتراف قابل توجه این چهره اصلاح طلب به عملکرد ضعیف اصلاح طلبان در تهران و در نتیجه، کاهش جدی سرعت پیشرفت پایتخت، این موضوع را می توان بهانه گیری هم دانست؛ چرا که عمدتا اصلاح طلبان فاقد کارایی لازم در مسئولیت های محوله بوده اند.
اعتراف یک اصلاح طلب دیگر/ حکیمی پور: عملکرد اصلاح طلبان در دوره پنجم شورای شهر تهران ضعیف بود
گروه سیاسی جهان نيوز: احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت در گفت‌وگو با خبرگزاری اصلاح طلب ایلنا ضمن اذعان به عملکرد ضعیف اصلاح طلبان در دوره پنجم شواری شهر تهران، این موضوع را به دلیل سهمیه بندی و عملکرد ضعیف در انتخاب نیروها دانسته است.

فارغ از اعتراف قابل توجه این چهره اصلاح طلب به عملکرد ضعیف اصلاح طلبان در تهران و در نتیجه، کاهش جدی سرعت پیشرفت پایتخت که برای مردم تهران در سال های گذشته محسوس بوده است، این موضوع را می توان بهانه گیری هم دانست؛ چرا که عمدتا اصلاح طلبان فاقد کارایی لازم در مسئولیت های محوله بوده اند.

نکته قابل توجه این اعتراف ها آنجاست که بعد از پایان دوره مسئولیت دوستان‌شان مطرح می شود و البته که برای انتخابات بعدی هم خیز جدی بر می‌دارند!

به گزارش جهان نيوز، بخش هایی از اظهارات حکیمی پور را در ادامه خواهید خواند:

*متاسفانه از سال ۹۲ انحرافی در جریان اصلاحات به وجود آمد که در سهمیه‌بندی‌ها و بازی دادن جوانان بیشتر خود را نشان داد و به همین علت رقابت منفی در بین جوانان به وجود آمد که منجر به وارد شدن فشار سنگین به جریان اصلاحات و به حاشیه راندن آن شد.

*امروز جوان‌گرایی ابزاری برای تحقیر شده است و اگر اصلاح‌طلبان می‌خواهند با جامعه صادق باشند، باید روند صلاحیت‌ها و کشف قابلیت‌ها را مورد توجه قرار دهند. ما تجربه خوبی از این نوع سهمیه‌بندی نداشتیم. اتفاقی که در دوره پنجم شورای شهر افتاد، ضعیف‌ترین عملکرد را در انتخاب نیروها داشتیم و همین علت باعث شده تا این سهمیه‌بندی و کشمکش‌ها موجب تضعیف عملکرد اصلاح‌طلبان شود.

*جوانان اصلاح‌طلب باید تشکل‌های سیاسی تشکیل دهند و روش کار سیاسی را یاد بگیرند. انجام کار سیاسی دائمی است. جوانان باید در تشکل‌های خود ابتدا آموزش ببینند و بعد وارد کار سیاسی شوند. نباید سعی کنند این مسیر را دور بزنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
میشه اصلاح طلبا ساکت بشن
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
در این سی و اندی ساله همچین اصلاح کردین که مردم ازتون از تون فررای هستن