۲نظر
 
حکم سنگین برای عامل جنایت خیابان ابوذر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۴۷
 
کارآگاهان پلیس آگاهی در ادامه به جست و جوی خانه پرداخته و با جسد شکوفه و مهدی درحالی که با ضربات چاقو از پادر آمده بودند رو به رو شدند. تیم جنایی در بررسی های خود دریافتند این جنایت از سوی قاتلی آشنا رخ داده و او به راحتی و بدون مقاومت توانسته وارد خانه شود.
به گزارش جهان به نقل از مهر، مرد جنایتکار که سه عضو خانواده دوستش را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود پس از محاکمه در دادگاه کیفری به سه بار قصاص و یک بار اعدام محکوم شد.

 راز این جنایت ششم دی ماه سال گذشته در خیابان بیست متری ابوذر فاش شد. تیم جنایی پس از حضور در محل قتل با جسد مرد ۳۵ ساله ای به نام حسین رو به رو شدند که چند روزی از زمان مرگش می گذشت.

برادر حسین که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود در جریان بازجویی ها گفت: در چند روز قبل حسین به تلفن هایش جواب نمی داد که این موضوع باعث شد به غیبتش مشکوک شوم به همین خاطر امروز راهی خانه برادرم شدم که همسایه ها مدعی شدند چند روز قبل صدای جیغ همسر برادرم را شنیده اند. در ادامه درب شکسته و وارد آپارتمان شدم که جسد خون آلود برادرم را در کمد دیواری کشف کردم اما هیچ اثری از همسرش به نام شکوفه و پسرش به نام مهدی در دست نبود.

کارآگاهان پلیس آگاهی در ادامه به جست و جوی خانه پرداخته و با جسد شکوفه و مهدی درحالی که با ضربات چاقو از پادر آمده بودند رو به رو شدند. تیم جنایی در بررسی های خود دریافتند این جنایت از سوی قاتلی آشنا رخ داده و او به راحتی و بدون مقاومت توانسته وارد خانه شود.

با ردیابی های پلیسی عامل جنایت به نام علیرضا که از دوستان حسین بود دستگیر و در بازجویی ها به ارتکاب این سه جنایت اعتراف کرد. با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و مرد جنایت کار صبح امروز پای میز محاکمه قرار گرفت. در این جلسه اولیای دم مقتول خواستار قصاص علیرضا در ملاء عام شدند.

سپس متهم در جایگاه حاضر شد و با رد اتهاماتش گفت: شب حادثه من و فرد دیگری به نام افشین در خانه قربانیان حضور داشتیم که نیمه های شب شکوفه در مورد مشکلاتی که با حسین داشت با من مشغول صحبت شد در این لحظه حسین از خواب بیدار شد و با کارد به طرف من حمله کرد که افشین چاقو را از دستش گرفته و با آن حسین را کشت. نمی دانم چه شد که چاقو در سینه مهدی فرو رفت و او نیز جان باخت. من هم شکوفه را با ضربه های چاقو به قتل رساندم.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شده و علیرضا را به اتهام سه فقره قتل عمدی به سه بار قصاص به اتهام سرقت به سه سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و همچنین به یک بار اعدام نیز محکوم شد.
کد مطلب: 305505
Share/Save/Bookmark
 


 
 
راه دادن افراد غریبه به خانه وزندگی وساده لوحی برخی خانم ها والبته مرد خانه باعث اینگونه جنایات است! (944125)
۱۳۹۲-۰۵-۲۰ ۲۳:۴۹:۴۹
 
علي
قاضي محترم پرونده در مورد قاتل نهايت رافت اسلامي را معمول داشته است. اگر من قاضي پرونده بودم حكم ديگري را براي اين قاتل درنظر مي گرفتم كه درج آن در اينجا خارج از شئونات اسلامي هست. دولت حتي براي يك ساعت هم نبايد از جمع آوري وبرخورد با اراذل واوباش غفلت كند، غفلت از اوباشهاي كشور خيانت به نظام واسلام هست. (944548)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۲۱ ۱۳:۲۵:۱۶