لطیفه​های ناجوانمردانه درباره آیت​الله جنتی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۵۲
 
حمیدرضا ترقی عضو حزب موتلفه اسلامی در یادداشتی با عنوان «تاثیرات لطیفه​ها» به برخی از لطیفه‌های سخیف که برخی نسبت به آیت الله جنتی درجامعه رواج می‌دهند، انتقاد کرد.
به گزارش جهان، آسمان این یادداشت را به شرح زیر منتشر کرده است:

 
«درطول دوران فعالیت و تلاش ۳۲ ساله آیت​الله جنتی در شورای نگهبان و مسئولیت​های دیگری که در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، مجلس خبرگان رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام، دادگاه انقلاب و امام جمعه​ای در قم و تهران و شورای عالی تبلیغات و ... داشته​اند، در تمامی این سنگرها جزء عناصر پایبند به اصول و آرمان​های انقلاب اسلامی بوده​اند و با جریان شناسی​ای که درون حوزه علمیه داشته​اند، توانستند خطوط و جریان​های سیاسی مخالف و منحرف از راه امام و رهبری را معرفی، افشا و ایستادگی کنند.

 
درباره لطیفه سازی​های که ناجوانمردانه درباره آیت​الله جنتی، در جامعه ساخته می​شود هم باید بگویم که پایداری و پایمردی ایشان در دفاع از قانون اساسی و محکم نگه داشتن شورای نگهبان به عنوان سدی در برابر عوامل نفوذی و جریان​هایی که تلاش می​کنند تا شورای نگهبان را از فشارهای سیاسی خودشان متاثر بکنند، عامل بسیاری از شایعات و برخی تعابیر سخیف علیه ایشان بوده​اند.

 
سازندگان این شایعات تلاش می​کنند با تقدس زدایی از این شخصیت و ضربه زدن سیاسی در جایگاه و مواضع ایشان در حفاظت و پاسداری از قانون اساسی و شرع تزلزلی ایجاد کنند که خوشبختانه این جریان‌سازی نه تنها هیچ تاثیری در روحیه، رفتار و مواضع ایشان ایجاد نکرده که ایشان را در راهی که می روند مصمم تر کرده است.»
کد مطلب: 249869
Share/Save/Bookmark