۴نظر
 
سنگسار زنان جهاد نکاح در سوریه +عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۷
 
در چند روز گذشته برخی از گردان‌های افراطی جبهه النصره و سلیمان از گروه‌های تروریست‌های سوریه در اقدامی بی‌دلیل چند تن از زنانی را که برای جهاد نکاح به سوریه رفته بودند، سنگسار کردند.
سنگسار زنان جهاد نکاح در سوریه +عکس
به گزارش جهان به نقل از انقلاب نیوز، بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی منابع آگاه برخی از گردان های افراطی تروریست های سوریه در اقدامی ضد انسانی در چند روز گذشته چندی از زنانی که برای جهاد نکاح به سوریه رفته بودند را به صورت وحشیانه و زنده سنگسار کردند آنها مدعی این هستند که این زنان فاحشه هستند و باعث این هستند که نیروهایشان قوای جسمی شان را از دست می دهند.

این اقدام تروریست های سوری برای خلاص شدن از دست زنان جهاد نکاح برای چندمین بار است که صورت می گیرد.

http://www.jahannews.com/images/docs/000300/n00300706-b.jpg

گفتنی است، تروریست های خطرناک سوریه تا به حال از اعدام، کشتار وحشیانه، تیربارکردن، خفه کردن و ... برای از بین بردن زنان جهاد نکاح استفاده کرده اند و اکنون برای اینکه در نزد نیروهایشان که اکثرا افراطی هستند اسلام را بهانه کنند تا این زنان را از بین ببرند به سنگسار روی آورده اند و مدعی شده اند که این زنان فاحشه هستند و مسایل شرعی اسلام را رعایت نمی کنند.
کد مطلب: 300706
Share/Save/Bookmark
 
 


 
 
باید مفتی خودشان را هم سنگسار کنند چون اصلی ترین عامل این فاحشه سازی ها مفتی حضرات میباشد (931307)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۳۰ ۱۰:۵۷:۰۴
 
سیداسماعیل
چقدر انسان میتونه ... باشه که خودش دستور بده دختر و زن مسلمان بیاد جهاد نکاح، بعد خودشون دوباره اون دخترا و زنها را بکشند بخاطر اینکه فاحشه اند. (931562)
Norway
۱۳۹۲-۰۴-۳۰ ۱۶:۲۷:۴۱
 
مهدی
سنگسار با آن سنگهای بزرگ؟!
در دین اسلام چیزی نداریم که بگوید با آن سنگهای بزرگ سنگسار کنید، سنگهای سنگسار نباید طوری باشد که دفعه ی اول بکشد. (931409)
۱۳۹۲-۰۴-۳۰ ۱۳:۱۳:۲۶
 
میلاد
نو که بیاد به بازار کهنه شود دل آزار (949863)
۱۳۹۲-۰۵-۲۸ ۲۰:۰۷:۵۸