۱۷نظر
 
مجري‌ای که ممنوع التصوير شد+عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۵
 
همين اتفاق منجر به اعتراض‌هاي شديد رويانيان به مديريت شبكه تهران شد و سعيد مقيسه مدير جديد اين شبكه نيز كه به تازگي سكان مديريت اين شبكه را در دست گرفته، براي جلوگيري از هرگونه جنجال و حاشيه‌سازي، حكم به تعليق موقت واعظي داده است.
به گزارش جهان به نقل از بانی فیلم، ماجرا از جمعه 11 خرداد امسال در شبكه تهران آغاز شد. زماني كه محمد رويانيان، مدير عامل تيم فوتبال پرسپوليس در واكنش به سؤالات مهدي واعظي، مجري برنامه«ورزش از نگاه پنج» به شدت عصباني شد و او را «بچه جان» خطاب كرد. در اين برنامه، رويانيان به واعظي كه درباره صحبت‌هاي انتقادي علي پروين سؤال مي‌كرد، به تندي گفت: «بچه‌جان، تو مديريت من را زير سؤال مي‌بري؟ من به اندازه سن تو در اين كشور خدمت كردم و مدير بودم.» او همچنين گفت: «اين چه وضع سؤال پرسيدن است؟ چه كسي شارژت كرده كه اين‌طور سؤال مي‌پرسي».
 
         http://www.jahannews.com/images/docs/files/000229/nf00229598-1.JPG

 همين اتفاق منجر به اعتراض‌هاي شديد رويانيان به مديريت شبكه تهران شد و سعيد مقيسه مدير جديد اين شبكه نيز كه به تازگي سكان مديريت اين شبكه را در دست گرفته، براي جلوگيري از هرگونه جنجال و حاشيه‌سازي، حكم به تعليق موقت واعظي داده است. بر همين اساس، اين گوينده تا اطلاع ثانوي ممنوع‌التصوير شده است و هفته گذشته نيز، دو مجري ديگر برنامه «ورزش از نگاه پنج» را اجرا كردند. واعظي از جمله مجريان شبكه تهران است كه از اواخر دهه 80 به جمع برنامه‌سازان اين شبكه پيوست. در كارنامه او اجراي برنامه‌هاي «با ما اينجا» و «صبح بخيرتهران» ديده مي‌شود. گفته مي‌شود اين مجري يك طرفدار متعصب تيم استقلال است و مواجهه او با رويانيان، تا حدود زيادي از همين مسئله نشأت گرفته و براي او دردسرساز شده. البته گويا اين ممنوع‌التصويري بيشتر براي آن است تا آبها از آسياب بيفتد تا زمينه براي حضور مجدد اين مجري جوان فراهم شود.
کد مطلب: 229598
Share/Save/Bookmark
 


 
 
خوب کسی که به عنوان مجری قراره کاری کنه باید با بی طرفی کامل این کار را انجام بده حالا میخواد استقلالی باشه یا پرسپولیسی. (690388)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۱۰:۵۹:۰۴
 
واقعا كه همه چيز قاطی شده سياست سایه انداخته روی ورزش و ... (690401)
United States
۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۱۱:۱۳:۲۶
 
ادبيات رويانيان واقعا زننده و زشت بود دوست دارم بدونم چرا توي نود از اين حرفها نزده (690404)
United States
۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۱۱:۱۵:۲۰
 
واقعا از كار بيكار كردن جوون مردم حقه؟؟؟؟ (690405)
United States
۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۱۱:۱۵:۵۱
 
چطوریه که در اینجا حتی به یک مدیر رده دهم هم نمیتوان از گل کمتر گفت ؛ بعد میبینی در تلویزیون های خارجی عروسک های مضحکی از مسئو لین رده اول مثل رییس جمهور یا نخست وزیر و ... درست میکنند و در تلویزیون عملکرد آنها را به نقد میکشند و آب هم از آب تکان نمی خوره !!!!!

البته یادآوری میکنم در دولت های رفسنجانی و خاتمی در برنامه صبحگاهی شبکه اول شمایل عروسکی وزرا و مسئولین را درست کرده بودند و به طنز از آنها انتقاد میکردند..!!! اتفاقی که اگر الان میخواست بیافتد حتما" مجری و عروسک گردان و تهیه کننده و..... همه عوامل برنامه را در جا اخراج میکردند !
یا خدابیامرزد آقای صابری را ( گل آقای خودمان ) که کاریکاتور همه اعضا هیئت دولت به خصوص آقای دکتر حبیبی (خدا شفایش بدهد) معاون اول را میکشید و همه نه تنها ناراحت ومعترض نمی شدند که بنا به قولی در جلسات هیئت دولت تصاویر کاریکاتوری همدیگه را به هم نشان میدادند
من کاری به موضوع ممنوع التصویری آقای واعظی ندارم ؛ بلکه کلا" میخواهم بگویم دولت و دولت مردان آقای احمدی نژاد خیلی خیلی خیلی کم تحمل تر از دولت های قبلی هستند (690422)
۱۳۹۱-۰۴-۰۱ ۱۱:۵۵:۳۳
 
من اين برنامه رو ديدم،لحن مجري برنامه واقعاً زننده بود، حالا من نميدونم مشكلش چي بود شخصي يا سليقه اي، واقعاً بي ادبانه وگستاخانه فقط حرافي ميكرد،خودشم نميدونست از اين سوال ها ميخواد به چي برسه، به نظرم بايستي بدتر از اينام تنبيه ميشد. بهتره صدا وسيما توانتخاب مجرياش دقت بيشتري كنه (691153)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۰۷:۳۵:۳۳
 
آقای رویانیان خیلی به خودتان مغرور نشو. (691215)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۰۸:۴۲:۲۳
 
اتفاقا من آن شب داشتم برنامه را نگاه می کردم و انصافا آقای مجری خیلی زننده و توهین آمیز سئوال می کرد و اصلا احترام بزرگتری آقای رویانیان را نگه نمی داشت و بارها و بارها میان حرف های ایشان می پرید و توهین می کرد (691255)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۰۹:۳۶:۵۷
 
احترام به بزرگتر واجب است وظیفه مجری چیز دیگه و بی احترامی در هر مقام و صنفی منفور باید هرکس جایگاه خود را بداند تا این سو تفاهم ها پیش نیاید وقتی در برنامه نود به راختی مجری میگوید فیروز کریمی علی پروین این خود بی ادبی محض است بیایید برای همه احترام قائل شویم (691266)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۰۹:۴۱:۴۸
 
فردوسی پور اگر بی احترامی هم می کنه ،بلده که چطور اینکاررو انجام بده ولی این آقا این استعداد رو نداره.
یادمه با آقای دایی هم خیلی مشکل داشتند. (691289)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۱۰:۱۱:۴۱
 
اولا جوون مردم از کار بیکار نشده بلکه ایشان نمایندگی یک شرکت بیمه را دارند. ضمنا خدمت جهان که ایشون پرسپولیسی بودنشون رو چند بار گفته اند . قبل ازتکمیل خبرتان به ارشیو رجوع کنید . ممنون (691292)
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۱۰:۱۴:۴۲
 
این همون مجری ای است که قبلا با علی دایی هم درگیر شده بود قضیه گالیور رو همین مجری راه انداخته بود (691370)
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۱۱:۲۴:۵۷
 
این مجری واقعا زننده و توهین آمیز سئوال میکرد. (691393)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۱۲:۰۵:۳۰
 
رویانیان رو با اون ادبیات نه چندان مودبانه کی ممنوع التصویر باید بکنه؟ (691467)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۳ ۱۳:۲۷:۰۳
 
راستی تا الان کدام رسانه به دلیل انتقاد از دولت احمدی نژاد برخورد شده است؟؟ (691890)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۴ ۰۹:۲۸:۵۳
 
یکی نیست بگه اخه از پول بیت المال بازیکن ملیاردی خریدن که مدیریت ادمو ثابت نمیکنه دوست عزیز..... (692048)
۱۳۹۱-۰۴-۰۴ ۱۲:۲۷:۳۰
 
رویانیان هم دست کمی از اون مجری نداشت . (692511)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۰۵ ۰۹:۴۹:۲۱