۴۸نظر
 
فاش شدن هویت ترانه موسوی با حکم جلب مهدی هاشمی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۲۵
 
فاش شدن هویت ترانه موسوی با حکم جلب مهدی هاشمی
دستگیری مهدی هاشمی می تواند پشت پرده دروغ بزرگی به نام ترانه موسوی را برملا سازد.
به گزارش جهان سرنخ افشای هویت ترانه موسوی فرد موهومی که پس از انتخابات به اتهامی علیه جمهوری اسلامی و ترکتازی ضدانقلاب و محافل ضد ایرانی غربی تبدیل شد ،در دست مهدی هاشمی است.
ترانه موسوی کسی که رسانه های ضدانقلاب و محافل رنگی و جریان نفاق از آن به عنوان شهید حوادث پس از انتخابان نام بردند و حتی نام وهمی و عکس تخیلی آن در سنای آمریکا نیز به نمایش درآمد و از آن بر علیه ایران استفاده شد،همان فردی است که هویت وی با گذشت ماهها از حوادث پس از انتخابات نامشخص و مجعول است و احدی مدعی آشنایی و نزدیکی با وی نیست.تا انجا که مدتی پیش یکی از سایتها در فراخوانی از کسانی که وی را می شناسند دعوت کرده بود تا اطلاعاتی در مورد هویت وی ارائه کنند که این فراخوان هم باعث نشد پرده از این فرد موهوم برداشته شود.در همین راستا محافل امنیتی نیز از پروژه شهید سازی و دست ساز هویت ترانه موسوی خبر دادند.
اما ماجرا از چه قرار بود و چه ارتباطی میان این فرد موهوم با مهدی هاشمی است.ترانه موسوی که از نزدیکان یک مقام امنیتی کشور است ،همسر فردی است که در انتخبات نهم ریاست جمهوری حامی مالی یکی از کاندیداهای اصلی رقابت انتخابتی بود.وی که پس از شکست کاندیدای مورد نظر خود بدهی بالایی به بار می آرود از کشور فرار و به کانادا سفر می کند.این فرد که سالها است ارتباط تجاری و اقتصادی نزدیک با مهدی هاشمی دارد در حوادث اخیر پس از انتخابات به طور مداوم با وی در تماس بوده است.
ترانه موسوی نیز در حال حاضر زنده و در کاندا در کنار همسر خود زندگی می کند.با این حال هیچ گاه نسبت به سوء استفاده ای که ساعت ها برنامه و هزاران صفحه اینترنتی از نام و عکس وی علیه جمهوری اسلامی ایرانی کردند واکنشی نشان نداده است.و حالا این مهدی هاشمی است که می تواند بعد از ماهه تهمت و افترا به نظام ،از هویت موهوم کشته پس از انتخابات پرده بردارد و واقعیت یک دروغ بزرگ ،در پروژه دست ساز شهدای فرقه سبز را بر ملا سازد.
کد مطلب: 107277
Share/Save/Bookmark
 
 


 
 
ممون از خبر رسانی به موقع تان.امیدوارم ریشه نفاق در کشور برچیده شود .داستان ترانه موسي بریا نظام خیلی هزشنه داشت (57262)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۰:۳۲:۳۹
 
تا حالا که از دولت انتقاد می کردید هیچ اتفاقی نیافتاد حالا که با مهدی هاشمی دعوا می کنید ببینم چه بلای سر ساییتون می اید .
بای بای (57277)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۰:۵۷:۲۲
 
این همه دروغ که برملا شد مگر از رو رفتند که حالا... (57282)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۱:۰۷:۰۲
 
ممنون (57286)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۱:۱۱:۰۹
 
با اطلاع رسانی های به موقع شما، الحمدا... چشم فتنه کور شده است.
پاینده باشید. (57300)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۱:۴۳:۵۸
 
من که نفهميدم حتي اگر حرف شما(که سندي هم ندادين) راست باشه،چه ربطي داشت به مهدي هاشمي؟ (57305)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۱:۵۴:۰۸
 
صدا و سیما که می گفت یه تا ترانه موسوی بیستر نداریم که اینی که شما می گید هم جروشون نبود. بالاخره حرف کی درسته؟ (57324)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۲:۱۱:۳۸
 
واقعا در گذشته با این مملکت چی کار کردن ..
این همه فتنه الکی نیست ... (57336)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۲:۳۷:۱۶
 
حالا گیرم که مشکل ترانه موسوی به زعم شما حل شد (که تا به حال همه حرفهایتان بی سند بوده است) با دهها کشته دیگر چه میکنید؟ آبرویی بریتان نمانده. همه مردم دیدند که نیروهای امنیتی چه رفتار زننده ای با مردم داشتند و روی اسراییلیهای مثیف را هم سفید کردید. (57348)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۳:۱۵:۱۰
 
چرا میگید هویتش معلوم نیس؟ مگه شما بیست و سی رو ندیدین که اون آقا که بعدا معلوم شد مامور ثبت احوال نیست و یکی دیگه س گفت کلا سه تا ترانه موسوی تو کشور داریم؟ ندیدین خدایی؟ همه ش سه تا ترانه موسوی.تکلیف و موقعیت و سن و مکان هر سه تا رو هم مشخص کرد.پس نگین هویتش نامعلوم بود.مگه با خواهر و مادرش صحبت نکردین؟ خب از اونا میپرسیدین که چرا بابا رفت کانادا، ترانه رفت کانادا ولی شما و این یکی دخترتون همین جا موندین (57354)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۳:۲۸:۱۹
 
نا حالا كه صداوسيما اصرار داشت تا به همه بقبولونه كه اصلا همچين كسي وجود خارجي نداره (57363)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۳:۳۷:۳۵
 
pas tarane mosavi vojood dare?! (57380)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۴:۰۹:۴۹
 
ترانه موسوی همسر سيد محمد شاهمرادی است و سال هاست که در کانادا زندگی می کند و اين که آيا در ايام انتخابات ايران بوده يا نه بی اطلاع هستم ولی فرار کردن او در متن خبر به گونه ای آمده که شروع زندگی او در کانادا بعد از انتخابات بوده در حالی که او سال هاست که در خارج از کشور زندگی می کند. البته بعيد نيست در ايام انتخابات در ايران بوده و بقيه ماجرا ...
لذا برای اين که در اصل ماجرا کسی تشکيک نکند ماجرا را تصحيح کنيد. (57386)
Syrian Arab Republic
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۴:۱۷:۳۵
 
اميدوارم اينبار ديگه واقعا دستگيرش كنن...

آخ دلمون خنك شه!

آخ دلمون خنك شه! (57388)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۴:۱۹:۳۵
 
یعنی چی؟
همه رو خفه کردین بعد مدعی هستین که کسی نیست هویت خود را اعلام کند؟ (57399)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۴:۴۰:۰۹
 
چرنده (57408)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۴:۵۲:۰۷
 
1) رابطه اش را که نوشته اند : "همسر ایشان در انتخابات نهم با مهدی هاشمی همکاری می کرده است و بعد هم فرار"
2) خیلی جالبه کسانی که کشته سازی کرده اند و مردم را کشته اند و مساجد و بانک ها را آتش زده اند، طلبکار شده اند.
آن عده از کشته هایی که در حمله به پایگاه ها و . . . کشته شده اند که مهدورالدم بوده اند، این کشته های خیالیشان را هم که حذف کنند می مانند همین مفتولین کهریزک که خود نظام دنبال پرونده آن ها است.
این سبزهای صهونیست صفت و سران آن ها هستند که باید نسبت به کشتار مردم به وحشیانه ترین شکل ممکن پاسخگو باشند. یادشان رفته که آن مادر و دختر را چگونه شهید کرده اند، زیر گرفتن افراد با ظاهر مذهبی را فراموش کرده اند؟ (57409)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۴:۵۴:۳۵
 
مهدي جانبازه !
باباش ميگه!
مامانشم مي گه!
همين كافيه كه نخود نخود هر كه رود خانه خود!
يعني هيچكي نمي تونه به اون عزيز دل ماما و ددي بگه بالا چشت ابروه!
اونم حالا كه داره دكترا مي خونه!
اونم تو كشور دوست و برادر انگليس!!! (57410)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۴:۵۷:۰۳
 
بعضی دوستان طوری صحبت می کنند که مثل اینکه در ایران نیستن.
بسیاری از این به ظاهر معترضان چنان رفتار و گفتار زشتی داشتن که جای بحثی نیست اونوقت انتظار دارین نیروهای امنیتی نقل و نبات پخش می کردند .کمی به رفتار همین نیروهای امنیتی در کشورهای غربی نگاه کنید (57416)
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۵:۰۵:۴۵
 
ترانه موسوي الكي بود، ندا آقا سلطان چي؟ كامراني چي؟ سهراب چي؟ روح الاميني چي؟ پزشك كهريزك چي شد؟؟ (57422)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۵:۱۸:۲۳
 
من به اين نتيچه رسيدم
كه مهدي هاشمي ((‌آيت الله )) است
اونم چه آيت اللهي
خدا يه همچين اعجوبه اي رو خلق كرده و زندانهاي جمهوري اسلامي از اين نشانه خدا محرومند (57424)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۵:۲۷:۴۹
 
نیروهای امنیتی به وظیفشون در قبال مشتی وحشی که به جان و مال و ناموس مردم حمله کرده و بانکها را اتش می زدند عمل کردند و دستشون هم درد نکنه،بهتره سراغ کشته هاتون را از همون اسرائیلیهای کثیف بگیرید که نامزد یکی از کشته هاتون به بغل جنایتکارشون رفته تا معلوم بشه منافقان و سرویسهای اطلاعاتی با چه برنامه ریزی برخی را کشتند تا به قول تئوری پردازتون خون داده باشید تا به هدفتون برسید و البته حکم کسی هم که به مرکز نظامی حمله میکنه در همه کشورها معلومه اونم مثلا در راهپیمایی مسالمت امیزتون اگرم
در دانشگاه بوده باشید لگد دانشجونماها را به پهلوی دختری چادری در دانشگاه هنر که حاضر نبود از سر جلسه بلند بشه را می دیدید تا بفهمید وحشی صفتان چه کسانی هستند و تازه نیروهای امنیتی مقصرند که با ملاطفت باهاشون برخورد کردند... (57425)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۵:۳۰:۴۳
 
این خانم که جزء اون چهارتا ترانه موسوی که صدا و سیما گفت نبود پس ثبت احوال اشتباه کرده 5 تا بودن. آدم دروغ گو زود رسوا میشه (57428)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۵:۳۳:۱۳
 
حالا کم کم افتضاحاتشون رو میشه بذار یه خرده دیگه بگذره؛اینا میخواستن همون یه هفته اول کلک نظامو بکنن اما خبر نداشتن که دست امام زمان پشت این مملکته؛حالا که جنگ نرم شده جنگ فرسایشی براشون پته ی همشون داره رو آب ریخته میشه و خیلی از حقایق داره رو میشه.حضرت علی (ع) در خطبه ای تحت عنوان"من چشم فتنه را کور کردم"می فرمایند:(اگر فتنه فرا رسد دیگر حق را از باطل نشاید شناخت و هنگامی که پشت کند و برود تازه سرشتش آشکار و این و آن را آزموده و هشیار خواهد ساخت؛زیرا در آغاز کار هیچیک از چگونگیش آگاه نیست ولی بعد همه پی می برند که غرض از برانگیختن آن چه بوده و اکنون نتیجه اش چیست.) (57431)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۵:۴۵:۱۲
 
آخر مهدی هاشمی چه دلیلی داشته است که نام همسر دوست خود را برای این به قول شما دروغ انتخاب کند؟
با این سیستم اطلاع رسانی حاکم بر مملکت فقط خدا می‌داند که چه کسی چه کاری کرده است. شاید مهدی هاشمی هزار خطا کرده باشد اما این که بیاید اسم همسر دوست خود را اینطوری خراب کند، آن هم بدون هیچ دلیلی خنده دار است! (57437)
India
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۵:۵۸:۱۶
 
هرکی هر کاری کرده باید تاوانش رو پس بده حتی مهدی هاشمی!!!
ولی خداییش فیلم بیست و سی درباره ترانه موسوی خیلی کمدی بود!!
چه راست! چه دروغ! خون بیگناه پایمال نخواهد شد!!! (57451)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۶:۳۸:۴۲
 
خطاب به دوستي كه گفته:
"مهدی هاشمی چه دلیلی داشته است که نام همسر دوست خود را برای این به قول شما دروغ انتخاب کند؟"

عرض مي كنم كه براي اينكه دروغ يك جريان زود لو نره بايد از افرادي كه هويت شناسايي دارند استفاده شود كه طبق مدارك و اسناد نتوان منكر وجودش بود. دوستان اطلاعاتي آقا مهدي هم مانند چند پروژه ديگر مثل سعيده پورآقايي و جواد امام از مشخصات فردي استفاده كردند كه مي دانستند وجود دارد اما به علت حضور در كانادا قابل دسترس نيست! (57473)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۷:۱۵:۱۳
 
برای اونی که گفته :
"مهدی هاشمی چه دلیلی داشته است که نام همسر دوست خود را برای این به قول شما دروغ انتخاب کند؟"
وقتی که یهو چندین و چندین ملیون و میلیارد بدهی شوهر این خانوم توسط مهدی هاشمی و رفقا صاف میشه دیگه دلیلی واسه این سوال نمی مونه . در ضمن چه میکنه این لقمه ی حرام! (57478)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۷:۳۰:۳۰
 
باز هم صدرحمت به نيروهاي انتظامي باكسي كه داغون ميكنه و اتش ميزنه بايد با ناز حرف زد بايد پدرش را دراورد. ضمنا وكيل امثال اقاي روح الاميني نشويداون خودش بلد ه چكار كند . (57487)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۷:۵۷:۱۷
 
1) آن هایی که تصور می کرده اند با این برنامه ها نظام سقوط خواهد کرد، افشا شدند احتمالی نقشه شان را در نظر نمی گرفتند، مثل بسیاری از داستان های مشکوکی که در بقیه انقلاب های مخملی رخ داد و به علت به نتیجه رسیدن آن کودتاها افشا نشد.
2) وقاحت یعنی اینکه مدعیان به جای اینکه هویت این ترانه موسوی شان را مشخص کنند، از بقیه سند می خواهند!
3) رابطه همسر ترانه موسوی با مهدی هاشمی رابطه دوستی نیست، چرا که به خاطر بدهی هایش هر حرف نشنوی او، می تواند باعث شود تا مهدی هاشمی حمایتش از او را بردارد و او به قعر چاه سقوط کند، به همین دلیل نام بردن از همسر او هیچ خطری ندارد.
به علاوه زیبایی تصویر منتشر شده و معنی خاص "ترانه موسوی" بهترین دلائل معرفی این فرد از سوی مهدی هاشمی هستند، چرا که هم تاثیر گذار است و هم خطری او برای او ندارد.
4) خانواده ای که تصویر آن ها در بیست و سی پخش شد واقعا خانواده ترانه موسوی بودند، اما اگر دفت می کردید در آن برنامه (که مادر و خواهر ترانه از ماجرا بی اطلاع بودند) به قتل و سوزاندن جسد اشاره شد، اما صحبتی از تجاوز نشد.
اما چند روز بعد حسین شاهمرادی (برادر شوهر ترانه موسوی) نامه ای در روزنامه ها منتشر کرد و به طور غیرمستقیم درخواست کرد که از آنجایی که موضوع "تجاوز" آبروی خانوادگی آن ها را مخدوش کرده، دیگر به سراغ مادر و خواهر ترانه نروند.
5) اگر کشته های خیالی و مجرم جریان سبز را حذف کنیم، تنها ماجرای کهریزک باقی می ماند که خود نظام پیگیر آن است. این طرف مقابل است که باید به خاطر حمله به پایگاه های نظامی، مسجد و بانک ها و شهادت افرادی نظیر شهید کبیری، شذوالعلی، خانواده رجب پور و . . . پاسخگو باشد.

امیدوارم همه مجرمان و بازیگران پنهان و آشکار این فتنه که امینت و جان مردم و آبروی مملکت را بازیچه خود کردند به سزای اعمالشان برسند. (57490)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۸:۰۱:۰۳
 
مرگ بر روشهاي بني اميه و بني عباس كه شماها داريد (57511)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۸:۲۵:۲۰
 
اين نظرها چيست که منتشر کرديد؟!
يک مقدار از تهمت بترسيم. (57515)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۸:۲۷:۳۲
 
جهان جان تو که اینطوری نبودی ، این روش که بر اساس برخی اطلاعات پراکنده و اثبات نشده ، خبر سازی کنی در شان تو نیست . تو هم مهندس شدی..البته از نوع اخبارش (57529)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۱۹:۱۳:۰۵
 
این موضوع رو که آقای زاکانی ( یکی از اعضای حقیقت یاب مجلس ) هم توی دانشگاه صنعتی اصفهان هم گفته بودن ...
فک نکنم تهمت باشه ... عین چیزیه که مشخص بود ولی به خاطر صلاح مملکت گفنه نمی شد...
در ضمن صدا و سیما هم گفته لود که 3 تا ترانه موسوی هستش که یکیش که همین خانومه تو کاناداست...
البته معلومه که فامیلی ایشون ( موسوی ) هم مزید علت شده ... مثه عاطفه امامی!!! ... البته چهره ایشون هم کم تاثیر نبود ... مثه ندا آقاسلطان
به ماجرا ها دقت کنید مشخصه که همه این ماجرا ها به هم مرتبطند (57548)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۲۰:۵۷:۱۲
 
از همه که بگذریم زمانیکیه آقای هاشمی درقدرت بودنده اند خدا میداند آقازاده های ایشان بر سراین ملت چه بلاهایی درآورنده اند (57558)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۸ ۲۲:۲۶:۱۰
 
جهان جان !
هر متهمی باید در دادگاه حاضر و باهاتهامش رسیدگی کنند وبعد که جرمش ثایت شد هر چه قانون گفت بشود با این که مخالف نیستید؟ هستید؟
2- زشت ترین کار این است که برای کوبیدن کسی که متهم است عکسی را بیاوریم و لب های او وخانمی که به قول شما موهوم است قرینه سازی کنیم......!!! مهدی هاشمی متهم که بماند به قول تحلیل شما مجرم ومحکوم به این کار زشت شما قرینه سازی که ......مهدی همان ترانه است جه اتهامی می توان بست..... فقط می توان گفت خجالت بکشید در هیج جای دنیا کسی چنین کینه ورزانه همه اصول اخلاقی را لگد مال نمی کند که شما......
وبه قول امام حسین اگر دین ندارید آزاده باشید..... (57575)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۹ ۰۰:۱۱:۱۶
 
م ش يکی از جانبازان جنگ است و گره خوردن با برخی نو کيسه ها و خصوصا بچه های آقای هاشمی او را دچار چرب و شيرين دنيا کرد و اينگونه پيش رفت که حاضر شود نام همسر ش را با عناوين و اتهامات رسوا ببرند! دلم برای سيد ح و بقيه خانواده محترم ش سوخت که اين بازی ناجوانمردانه به حيثيت اين خانواده انقلابی و نجيب و مورد احترام مقام معظم رهبری اينگونه لطمه زد. اين رفتارها با مبانی اسلامی ما ناسازگار است و جريان فتنه در بی دينی و نامردی واقعا سنگ تمام گذاشت. گذشته از کيفر دنيايی ، لعنت خدا بر ... و .... و ... (57578)
Syrian Arab Republic
۱۳۸۹-۰۱-۲۹ ۰۰:۱۶:۱۷
 
اگر قيامتي نبود، اگر حساب و کتاب پس از مرگ نبود، اگر جهنمي نبود، ما انسانها براي رسيدن به قدرت و حفظ آن، چه جفاها که نمي کرديم؟! مثلا به اين مسائل اعتقاد داريم وضعمان اين است، اگر اعتقاد نداشتيم چه مي کرديم. خداوند در روز وانفسا به دادمان برسد! آمين. (57790)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۹ ۱۳:۵۵:۵۹
 
جناب جهان نظراتي را كه به طور سازماندهي شده براي دفاع از مهدي هاشمي براتون مي فرستن رو تو سايت نذار اينها هماهنگ شده اند (57839)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۲۹ ۱۴:۵۱:۳۱
 
با شنیدن اسم مهدی هاشمی چیزی یادم نمیاد جز نفرت -
کاش بمونه توی همون لندن بمیره (58126)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۳۰ ۰۸:۳۵:۴۲
 
اينا كه زورشون به مهدي هاشمي نميرسه...بياد تهران، محاكمه هم كه بشه.. بازهم تبرئه ميشه... (58253)
۱۳۸۹-۰۱-۳۰ ۱۱:۲۵:۲۳
 
خانواده ....‌، حدود ۳۱ ساله که در ایران فعالیت سیاسی و تجاری دارند،این تخلفات که به آنها اتهام زده میشود، مال امروز و دیروز نیست!! مال سالیان دراز است، من از مسئولان کشور میپرسم که :مگر شما تا حالا خواب بودید، (58365)
Netherlands
۱۳۸۹-۰۱-۳۰ ۱۴:۲۳:۱۴
 
راست گفته اند که هر خون به ناحق ریخته شده ای روزی دامن آن ناجوانمرادن را خواهد گرفت و شما جهانی ها که به هر دری زدید تا این خون را پایمال کنید روزی گفتید فلانی نامزدش او را کشت و روز دیگر گفتید فلانی خلاصه کلی آسمان و ریسمان بافتید ولی راه به جای نبردید مثل همان نمایش مسخره جلوی سفارت و حتی پیشنهاد این که خانواده این خانم قبول کنند که ایشان توسط ایادی اجانب کشته شده است تا ایشان جزءشهدا محصوب بشود ولی قبول نکردن که مایه ننگی شد بر دامن هم فکران شما . آن قدر این مضوع برای شما و هم فکرانتان گران بوده و هست که حتی به سنگ قبر ایشان نیز احترام نگذاشتید و حالا که در خواب خرگوشیتان فکر می کنید که همه چیز بر وفق مراد است و سعی دارید به نوعی این خواب آشفته یتان را به نوعی ختم به خیر کنید گرچه می دانم این را چاپ نخواهید کرد ولی اگر یک نفر هم بخواند کافی است چه باشد کسی که مسئول سانسور باشد (58407)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۳۰ ۱۵:۲۷:۱۸
 
با اين خانم ظاهرا صدا وسيما مصاحبه كرد هر نوع ارتباط با قضيه را رد نمود لابد صدا وسيما دروغگو است. (58408)
Kyrgyzstan
۱۳۸۹-۰۱-۳۰ ۱۵:۲۸:۵۹
 
شما بهتره به جنايتها تون و كشتارها
زندان كردن ها تجاوز ها قتل و غارت اموال مردم بپردازيد (58430)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۳۰ ۱۵:۴۵:۱۰
 
ته استدلال بود و ارتباط (58459)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۱-۳۰ ۱۶:۱۰:۳۸
 
جهان نیوز مثل سایت های ضد انقلاب سانسور ندارد . درود بر بچه مسلمون های بی ادعا (135755)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۴-۲۷ ۱۴:۵۷:۲۵
 
چقدم رو این مسئله مظلوم نمایی کردن (137770)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۴-۲۹ ۰۹:۳۰:۵۶