۱۴۳نظر
 
کشف حجاب در دانشگاه آزاد رودهن
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۰۲
 
پوشيدن لباس هاي چسبان و مانتوهاي آستين كوتاه از سوي دختران دانشجو و همچنين آرايش دانشجويان پسر و لباس هايي بر خلاف حداقل هاي ممكن، فضاي دانشگاه آزاد واحد رودهن را به صورت نامطلوبي تبديل كرده است.

با وجود سنگ اندازي بعضي سياسيون در خصوص ارتقاي وضعيت حجاب و خروج از وضعيت كنوني هر روز بايد منتظر خبري جديد درباره بي حجابي باشيم.

خبرنامه دانشجويان ايران مدعی شد: متأسفانه وضعيت حجاب در دانشگاه آزاد بر خلاف صفت اسلامي كه يدك مي كشد، بسيار اسف بار تر از وضعيت حجاب در دانشگاه هاي دولتي است.

به طور مثال در روز 20 خرداد يكي از دانشجويان دختر در دانشگاه آزاد واحد رودهن به صورت علني اقدام به درآوردن مانتو خود كرده و با لباسي خارج از عرف و شرع اقدام به حضور در سطح دانشگاه مي كند. اما اين رفتار غير دانشجويي فرد مذكور با هيچ تذكر و برخوردي از سوي مسؤولان حراست رو به رو نشده است.

قابل ذكر است دانشجوي نامبرده كه مچ بند سبز بر دست داشته پس از مدتي مانتوي خود را به تن كرده و در بين تشويق تعدادي از دانشجويان اقدام به ترك محل كرده است.

نکته جالب اینكه مورد مذكور تنها يك نمونه از فضاي كلي دانشگاه آزاد واحد رودهن مي باشد. پوشيدن لباس هاي چسبان و مانتوهاي آستين كوتاه از سوي دختران دانشجو و همچنين آرايش دانشجويان پسر و لباس هايي بر خلاف حداقل هاي ممكن، فضاي دانشگاه آزاد واحد رودهن را به وضعیت نامطلوبي تبديل كرده است.

البته اين ها نمونه كوچكي از وضعيت تلخ حجاب و عفاف در دانشگاه آزاد است. به طور مثال سلف هاي مشترك و بوفه هاي مشترك در اين دانشگاه ها نيز خود به جولانگاهي براي حرمت دري بيشتر تبديل شده است.
کد مطلب: 120433
Share/Save/Bookmark
 


 
 
اين واحد دانشگاهي از چند سال قبل مشكل داشته و در زمينه هاي غير اخلاقي بسيار معروف است . (104919)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۶ ۱۷:۲۸:۵۰
 
ميلاد
به هيچ عنوان اين شايعات واقعيت ندارد (847398)
United States
۱۳۹۲-۰۱-۲۲ ۱۱:۴۷:۵۰
 
ح.ک
اصلا هم اینطور نیست. همه دانشگاهها خوب و بد دارند. من 12 سال پیش از دانشگاه رودهن فارغ التحصیل شدم . دانشجو منضبط هم داشتیم. این اتفاق در دانشگاهههای دیگر هم می افتد. دیوار دانشگاه رودهن کوتاه است. (915244)
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۰۱:۱۳:۵۹
 
عادل شمسي
غلط كردي يك بار توش از اين خبرا نيست (1540342)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۰:۴۳:۲۴
 
اصلا این طور نیست من خودم اونجا درس خوندم حراست رودهن مثل عقاب میمونه همه هم اسم شهاب رو شنیدن و میدونن چه جور آدمیه. بچه های رودهن خیلی هم خوب و سالمن. چطور از حوزه های چیزی در بیاد نمیگید ولی دروغ سر هم می کنید واسه دانشگاه آزاد؟ الکی هم به جنبش سبز چسبوندینش، خب معلومه حرفتون هدفمنده دیگه. تو دانشگاه بی مانتو راه بری و کسی هم چیزی نگه ؟؟؟؟؟!!!!! عجبا!!!!! (1687161)
۱۳۹۴-۰۸-۲۴ ۰۹:۰۶:۳۰
 
نمایندگان مدافع وقف دانشگاه آزاد پاسخگو باشند (104921)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۶ ۱۷:۳۲:۳۹
 
چه ربطي داره حالا كه وقف نشده يعني درست شده!!! (1095748)
۱۳۹۲-۱۱-۰۴ ۱۱:۱۲:۱۷
 
وقتی خواننده های لس انجلسی تشریف میاورند اینکه دیگه چیزی نیست میبایست منتظر همین کارها باشیم

یا علی (104970)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۶ ۱۸:۵۱:۱۳
 
آقای جاسبی افتخارکنند به این مدیریت خودشان (104979)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۶ ۱۹:۰۱:۲۱
 
بنویسید دانشگاه آزاد اسلامی بخوانید دانشگاه آزاد از اسلام. (105244)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۰۷:۴۱:۵۵
 
آیا درست است که جهان نیوزی ها به علت داشتن مشکل با مدیریت دانشگاه و جناب آقای ؟؟؟؟؟؟ به این همه دانشجوی دانشگاه آزاد بی احترامی میکنند (105330)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۰۹:۲۱:۲۸
 
در جواب به اون آقا یا خانمی که به جهان نیوزی ها گیر داده بود باید بگم که مگر این خبر مال جهان نیوزه؟ جهان نیوز از خبرنامه دانشجویان ایران نقل قول زده (105334)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۰۹:۲۷:۵۹
 
یک دفعه بگو دانشگاه نیست بار است. (105360)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۰۹:۵۸:۳۷
 
.......... جاسبي با اين دانشگاهش.همه اش تقصير ............ (105362)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۱۰:۰۰:۵۵
 
باید درب این دانشگاه آزاد واحد رودهن را گل گرفت و دانشجوهای بدش را از تحصیل محروم و دانشجو های موجه اش را به دانشگاه های دیگر فرستاد. (105402)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۱۰:۳۸:۵۸
 
سلام
من خودم دانشجوی سال آخر دانشگاه رودهن هستم
دانشگاه ما بوی از از دانشگاه نبرده بیشتر شبیه مکانهای دوستیابی و فاحشه خونه هاست. (105585)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۱۳:۲۸:۵۲
 
عموجون توخودت نتونستی ... (988923)
۱۳۹۲-۰۷-۱۶ ۲۲:۰۴:۴۹
 
همه ي دانشگاه هااينجوريه (1031544)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۱۵:۳۶
 
بانو
سلام من دختری چادری هستم ودر یک خانواده مذهبی آیا واقعا محیط دانشگاهش بده؟
میگن بعضی اساتید دانشجوبان چادری رو تحویل نمیگیرن... (1081905)
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۰:۵۴:۱۴
 
شهرماشهر خوبي بود حداقل ظاهرش دارالمومنين بود واگه كسي ميخواست مانتو هم بپوشه خجالت مي كشيد ولي استارت بي ديني وبدحجابي رو دانشگاه آزاد زد بعدهم توریستها وبعد ماهواره (105588)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۱۳:۳۴:۵۸
 
من ازبچگي رودهن بزرگ شدم.اصلنم كه اينجوري ميگي نيس (1031543)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۱۵:۰۴
 
مدرسه من تو کوچه دانشگاه بود تو هر ماشین یه دختر دوتا پسر یا یه دوتا پسر دوتا دختر تازه بعضی موقع ها باید یالله میگفتی رد میشدی (1402919)
۱۳۹۳-۰۹-۱۷ ۱۷:۳۵:۰۳
 
آره والا همش در حده شایعس (1405226)
۱۳۹۳-۰۹-۲۱ ۲۱:۴۰:۳۷
 
بهتر است شرایط دانشگاهها را با شرایط جامعه قیاس کنید مطمئناً خواهید فهمید وضعیت دانشگاه آزاد از وضعیت فعلی جامعه هزار برابر بهتر است (105684)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۷:۳۸
 
واقعا درسته (1031547)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۱۶:۱۹
 
اونجا هم مثله همه جاست . این اخبار 30یا30 رو به ما بچه های رودهن ربط ندید
(127865)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۶:۴۴
 
من ورودی 89هستم بهترین دانشگاه ما همه دوستیم تو دانشگاه و بعضی ها هم چون نمیتونن ببینن حرف در میارن (806424)
۱۳۹۱-۱۱-۱۷ ۰۱:۲۷:۲۶
 
این دیگه به خود ادم بستگی داره منم تو همین دانشگاه درس خوندم این خانمها و اقایوونی که اینجوری فکر می کنن بهتر دوستاشونو عوض کنن شایدم باید خودشونو..!!! (156893)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۵-۱۹ ۱۶:۲۸:۰۲
 
این دانشگاه از همه نظر خوبه و به خود دانشجو بستگی داره که چه طوری باشه منم تو همین دانشگاه درس می خونم و وا قعا راضی هستم بهتره که همین جوری بمونه و کسی دخالت نکنه. (176420)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۶-۰۸ ۱۶:۵۴:۳۱
 
دانشجوهاي شهرستان همه خونه دارن وهر كاري بكنن هيچكس نمي فهمه و خيلي توي خونه فساد بيشتره.پس فكر نكنيد از رودهن بهتره.فقط جلوي چشمتون نيست (178157)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۶-۱۱ ۰۱:۲۳:۰۵
 
دقيقاهمينطوره (1031551)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۱۷:۴۷
 
من يكي از دانشجويان اين دانشگاه بودم ميتونين به عينه ببينين كه دانشجويان رودهن قشر بيسوادي نيستن و معمولاً همشون شاغل مي‌شن پس اگه در مورد افرادي محدودي كه فكر مي‌كنم تو همه دانشگاهها باشن اشتباه فكر مي‌كنين. رودهن يه حراست جلوي درش داره كه تك تك همرو چك مي‌كنن پس چه جوري ممكنه اينطوري كه ميگين باشه (179687)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۶-۱۳ ۱۱:۵۶:۳۴
 
در واقع دانشگاه رودهن دانشگاه بزرگيه پس دانشجوياي زيادي داره خب معلومه با يه دانشگاهي كه يه ساختمونه كوچيكه فرق ميكنه كنترل يه ساختمون كه همه همرو مي‌شناسن كاره سختي نيست
ولي دانشگاه رودهن روزانه پذيراي هزاران نفر دانشجوي! توي اينا اگه 10 نفر هم مشكل داشته باشن درست نيست كل دانشجويان و يا دانشگاه رو زير سوال ببرين (179697)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۶-۱۳ ۱۲:۰۳:۵۲
 
من دانشجوی اونجا نیستم اما وقتی وارد دانشگاه شدم احساس کردم همه میخوان برن مجلس عروسی. همشون قبل از ورود میرن آرایشگاه و شینیون و میکآپ میکنن. بعد از دانشگاه هم پاتختی رو میرن واسه قلیون کشی. (181366)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۶-۱۴ ۱۷:۳۳:۲۲
 
همه ي دانشگاه هااينجوريه.من خودم يه دوست داشتم كه خيلي بدحجاب بودولي شاگرداول كلاس بود... (1031559)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۲۰:۵۵
 
من دانشجوی این دانشگاه هستم ومیبینم این شایعات دروغ است کسانی که می گویند اسمش بد در رفته کوته فکرهایی هستند که چشمشان به دهان دیگران است این دانشگاه حراست دارد وتک تک افراد کنترل میشوند پس بهتر است بعضی ها که نمی دانند نظر هم ندهند. (205755)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۱۱ ۱۲:۰۵:۴۴
 
دانشگاه رودهن دانشگاه خوبیه فقط اسمش بد در رفته (236296)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۱۸ ۱۵:۰۶:۱۲
 
اونم بخاطرادماي بيكاروسطح پاييني هست كه دنبال حرف دراوردنن. (1031576)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۲۹:۲۵
 
من دانشجوی همین دانشگاه هستم.پوشش دختران این دانشگاه مثل دانشگاههای دیگر است متاسفانه همه جا کسانی هستن که هدفشان بدنام کردن محیط اموزشی است که انها دانشجو نیستند نخاله هستند دانشجویان رودهن بسیار محترمند. (242867)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۲۹ ۲۲:۳۴:۳۴
 
من دانشجوی رودهنم تا حالا هم همچین موردایی تو دانشگاه ندیدم .لطفا کسانی که دانشجو رودهن نیستن الکی اظهاره نظر نکنن. (265115)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۰۴ ۱۷:۴۲:۵۴
 
هر کی ناراحته نیاد یونیه ما مجبورش نکردن برا کسی ام دعوت نامه نفرستادن همه جا خوب و بد داره انگار این تیپا تو خیابون نیستن همه رودهنیا خوش تیپن بقیه ام هر چی میگن فقط از رو حسادته و اطلاعات غلط یا کم (265122)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۰۴ ۱۷:۴۷:۵۱
 
دوستان واقعا .... تشريف دارن. مگه شما در يك جامعه اسلامي زندگي نميكنيد. هر جامعه اي مقررات خاص خودش رو داره حجابم در اماكن عمومي واجبه واقعا متاسفم.... (265178)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۰۴ ۱۸:۳۷:۴۰
 
سلام. من هم زمانی دانشجوی این دانشگاه بودم. چیزهایی تو دانشگاه دیدم که باورش مشکله. برای نمونه می دیدم که بچه های مدرسه ای شهر رودهن میان توی دستشویی دانشگاه لباس هاشون رو عوض می کنن،آرایش می کنن و بعد به اسم دانشجو میرن بیرون... رو دهن یک ده کوچیک بیشتر نبود و اگه الان واسه خودش اسمی در کرده از صدقه سری همین دانشگاه هستش.دانشگاه رودهن جرء دانشگاه های برتر خاورمیانه است. این مسائل ریشه در جای دیگه ای داره.من به شخصه فکر می کنم بگیروببند های سال های قبل یعنی زمانی که تازه این دانشگاه تاسیس شده بود باعث بروز این مسائل میشه و هیچ ربطی به سیاست و جنبش سبز نداره.در ظمن مگه میشه کسی تو دانشگاه همچین کاری بکنه و حراست برخوردی نکنه. وقتی به آرایش و نوع لباس پوشیدن ایرادمی گیرن از این مسئله به سادگی میگزرن؟ اگرهم این طور بوده مشکل از حراست دانشگاه است.به هر حال حرف برای گفتن زیاده و این جاش نیست. (268433)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۰۸ ۱۲:۳۱:۴۵
 
... كسى كه داره از اين دانشگاه حمايت ميكنه ١٠٠٪خودش از همون افرادي هستش كه عقده اي بار اومده... (847445)
۱۳۹۲-۰۱-۲۲ ۱۳:۱۲:۳۸
 
من خودم دانشجوی این دانشگام این تو این دانشگاه فساد و بد حجابی بیداد مکنه که وقتی با تیپ ساده میری تو این دانشگاه انگار همه دارن مسخره ات میکنن لطفاً عاجزانه از ریاست محترم این دانشگاه می خوام که فکری برای این بد حجابی بعضی از این دانشجو ها بکنند (272761)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۱۴ ۱۴:۳۴:۴۷
 
ریاست محترم دانشگاه رودهن شما با کم کاریتون باعث شدین ای دانشگاه به جای علم تحصیل تبدیل شه به جایی که..................
من دانشجوی ترم سوم این دانشگاه هست در ضمن به حراست این دانشگاه نمیشه گفت حراست چون خودتون وضعیت پوششی دختر و پسرای این دانشگاه را دارین می بینید چرا باید اینطور باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا باعث میشیین که .................. (272769)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۱۴ ۱۴:۴۱:۳۹
 
عادت کردید به حرف دراورن (290273)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۱۰ ۰۱:۵۳:۱۲
 
من دانشجوي اين دانشگام.......خيلي هم خوبه (322717)
۱۳۸۹-۱۲-۱۳ ۰۱:۴۴:۲۷
 
سلام
فکر نمیکنم اینقدرا که میگن فاجعه باشه (337644)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۰۷ ۲۱:۵۹:۵۳
 
از نظر من تمام اینا دروغه.من تمام عمرم رو تو رودهن زندگی کردم ولی همچین چیزایی که شماها میگین رو هیچوقت به عینه و به چشم خودم ندیدم.پس بهتر اونایی که چیزی نمی دونند الکی نظر ندن.یا بی خود داستان بافی نکنن
. (346036)
۱۳۹۰-۰۱-۲۲ ۱۷:۱۲:۲۳
 
سلام
من دانشجوی رودهن هستم لطفا همه را با یک دید نگاه نکنید مشت نمونه خروار است اگر دانشگاه اینطوری هست فکر میکنید در جامعه از این خبرا نیست.یادمون هست خانمی که میدان آرژانتین لخت شد و اقایی که لخت در وسط خیابانی راه میرفت و مامورا گرفتن. (445511)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۴-۲۱ ۱۰:۰۰:۲۵
 
منم میگم ب کسی ربطی نداره یونی ما چطوریه.مهم اینه ک اساتیدش یه چیزی سرشون میشه.من ک راضیم (451325)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۴-۲۷ ۲۲:۵۴:۰۹
 
کسانی که دانشجوی رودهن نیستن لطف کنن نظر ندن الان تمام مشکلات دانشگاه حل شده فقط حجاب خانمها مونده خواهشن یذره فکر کنید بعد نظر بدین. (453932)
۱۳۹۰-۰۴-۲۹ ۱۸:۳۷:۴۵
 
شاید کمی بی حجابی باشه که البته همه دانشگاه ها همینه من دانشجوی رودهن ترم 5 هستم و اینا شایعه اس و این خبرا اصلا نیست (482191)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۳۱ ۲۱:۱۴:۰۷
 
با این مطالبی که شما نوشتید معلومه اصلا رودهن نیمدین چون دانشگاه رودهن از این خبرها نیست من 5 ترم دانشجوی رودهن هستم از این چیزا ندیدم. (482328)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۶-۰۱ ۰۵:۵۵:۲۴
 
سلام . ما که دانشجویه رودهنیمو 20 بودیم چرا ندیدیم .... (484974)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۶-۰۴ ۲۲:۳۱:۲۲
 
من دانشجوی ورودی سال 83 بودم که الان سالهاست از اون محیط دورم اینجوری که شما میگین نبود و باید بگم همه جا خوب و بد داره این بی انصافیه (491085)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۶-۱۴ ۱۱:۲۹:۱۳
 
من دانشجوی این دانشگاه هستم و همه ی این حرفا دروغ محض (493691)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۶-۱۷ ۱۸:۰۳:۲۱
 
من دانشجوی رودهن هستم باید بگم گیر دادن چیزیو بهتر نمیکنه بلکه بدتر هم میشه در ضمن دانشگاه حراست واقعا مسئولی داره که بجاش تذکر هم میدن هرکی بد میگه از حسودیشه چون جاهای دیگه شورشو در میارن ولی اینجا همه چی بجاست (502359)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۶-۲۹ ۱۴:۱۸:۱۴
 
من دانشجوي رودهن هستم.درسته اسمش بد در رفته ولي همه جور ادم تو هر دانشگاهي پيدا ميشه (517444)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۰۹:۲۲:۱۶
 
دوستان من هم دانشجوي رودهن هستم ولي هيچوقت چنين چيزي هايييييييييييييييييييي نديدمممممممممممممممممممم (523317)
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۲۰:۴۸:۴۵
 
دانشجوی دانشگاه رودهنم وامروزو فردا میکنم که از پاتوق این جماعت زودتر بیرون برم.متاسفم برای کسانی که اسم اینجا رو گذاشتن دانشگاه. امیدوارم خدا رییس این هتل بزرگو ببخشه. (526740)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۰۹:۱۱:۵۴
 
بانو
یعنی چه جوریه ؟من تکمیل ظرفیت اونج قبول شدم.دختر چادری هستم میتونم اونج دوووم بیارم 2سال ارشد؟ (1081926)
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۱:۰۲:۵۹
 
در اشتباه بزرگی هستید... (529128)
۱۳۹۰-۰۷-۲۹ ۲۱:۲۴:۴۰
 
دوست عزیز من که یک بار در دانشگاه برای ثبت نام حضور پیدا کردم از سختگیریش خوشم اومد از خیلی جاها بهتر بود اینکه بعضی ها حرفهای عجیب میزنن باور نکن. کافیه یک سر بری تا بفهمی که کدوم یک از نظرات درسته. هر دانشگاهی افراد مختلف رو در بر میگیره تمرکز کن به درست. موفق باشی (1345168)
۱۳۹۳-۰۷-۰۶ ۰۹:۵۳:۴۹
 
من دانشگاههای زیادی رفتم که همین وضعیت رو داشتن شایدم بدتر اینجا فقط اسمش بد در رفته. (529728)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۳۰ ۲۰:۴۸:۴۶
 
سلام
من نه رودهن اومدم ونه اونجا درس میخونم اما خودم دانشگاه ازادیم صحبتم فقط راجع به دانشگاه ازاد یا فقط راجع به رودهن نیست درکل فضای اموزشی کشور به لحاظ اخلاقی مناسب نیست همش هم تقصیر بعضی دختراست که نمیدونم چی از جون این جامعه میخوان اخه خوشگلی که باش چرا پسر مردم رو بدبخت میکنی حالا همه باید بفهمن که شماها چه صورت و هیکلی دارین؟ اومدین دانشگاه درس بخونین یا مانع پیشرفت بقیه بشین؟ (543905)
۱۳۹۰-۰۸-۲۰ ۱۵:۵۴:۱۴
 
پسري كه درسته واسه چي بايد بره سمته اينجوردخترا؟؟؟خيلي ازهمين بدحجاباشاگرداولن (1031566)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۲۵:۲۷
 
البته دوست عزیز بعضی پسراهم مصداق ذغال خوب هستن و همچین از این جور دخترها بدشونم نمیاد ... (543929)
United States
۱۳۹۰-۰۸-۲۰ ۱۶:۳۷:۱۴
 
باید دید اونی که این مطالب رو نوشته خودش چه جور آدمیه!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته که همه جا خوب و بد داره. ولی از این خبرا هم نیست. (548390)
United States
۱۳۹۰-۰۸-۲۶ ۲۱:۱۴:۰۶
 
من سال دیگه میخواستم بیام دانشگاه رودهن اماالان موندم که بیام یانه.لطفاراهنماییم کنید. (568928)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۲۵ ۰۱:۱۳:۳۲
 
من خودم دانشجوی رودهنم من نمیگم حجاب دانشگاه تکمیله امابدم نیست همه جا خوبو بد داره لطفااگه مطمئن نیستیدبیخودی اضهار نظر نکنید. (570722)
۱۳۹۰-۰۹-۲۷ ۱۷:۵۳:۴۲
 
من دانشجوی ترم 5 ورودی88 هستم اصلا اینجوری نیست من واقعا متاسفم که اینجوری و راحت دارن دروغ میگن دانشگاه رودهن حراست فعالی داره منم دل خوشی ازشون ندارم ولی دانشـــــگاه ما از جاهای دیگه خیلی خیلی خیلی بهتره (573000)
۱۳۹۰-۰۹-۳۰ ۱۳:۴۳:۴۷
 
سلام من دانشجوی رودهن ترم 7 هستم اصلابا چیزی که شما گفتید موافق نیستم و قبول ندارم درسته اسم این دانشگاه خیلی بد در رفته اما اینطور نیست و اینجا حراست کاملا فعالی داره (588429)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۰ ۱۹:۴۴:۳۳
 
سلام من ی پسرمو دانشجوی ترم اخرم
اون عزیزی ک دانشگاه رودهنو محل فحشا نامیده ی بار دیگه خوب ب حرف خودش فکر کنه!!!!
ب خدا ناموس مردم اینجا داره درس میخونه خوب نیست الکی هر حرفیو بزنیم! ب نظر منم هر کسی هر جوری راحته باید زندگی کنه. هر کسو تو قبر خودش میزارن...!! (588619)
۱۳۹۰-۱۰-۲۱ ۰۶:۰۵:۱۴
 
به نظرم مهم دانشگاه نیست استادان و نحوه تدریس است که از این نظر حرف نداره و بهترین دانشجویان رو داره (592820)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۶ ۱۷:۵۴:۰۱
 
من توی رودهن زندگی میکنم.دانشجوا اینجارو به گند کشیدن.هرطرفو نگا میکنی 4تا ریختن توی ماشین دارن میرن ولگردی.درس کیلو چنده.آزاد هست کاملا ولی اسلامی نیست ابدا. (606534)
۱۳۹۰-۱۱-۱۵ ۲۰:۱۶:۳۸
 
سلام من دانشجوی رودهن هستم ترم 7.وضع بوشش بسیار خراب هست.البته همه اینجوری نیستن بگید محدودن.حراست هم گل چین میکنه ... (609828)
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۱۳:۰۶:۲۳
 
من چهار ساله دانشجوی رودهن هستم. حتی یکبار از این چیزهایی که عنوان میشه ندیدم. وضع دانشجوهای رودهن هیچ فرقی با مردم سطح شهر نداره. کسانی که اینقدر راحت بیست هزار نفر رو زیر سوال میبرن فکر قیامتشون هم باشن! (612418)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۴ ۱۱:۱۲:۳۲
 
من دانشجوی ترم 5 رودهن هستم چرا دروغ میگید از خدا بترسید چنین چیزی اصلا وجود نداره (619172)
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۲۰:۴۹:۵۹
 
من چهارسال در دانشگاه رودهن تحصیل کردم ولی این وضعیتی که در این متن قید شده را هرگز ندیدم به نظرم خیلی ها از کاه ، کوه می سازن حرفهای مفت زیاد زده می شه خواننده باید عاقل باشه (642292)
۱۳۹۱-۰۱-۲۰ ۱۹:۴۶:۱۲
 
من دانشجوی رودهن ورودی 87 هستم تمام این حرفا همش دروغ محض.خجالت بکش کمتر از رودهن بد بگین (667372)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۰۹:۲۵:۴۹
 
سلام
من دانشجوی رودهن هستم ولی چرا ما که اونجا هستیم و درس میخونیم یه همچین صحنه ای رو ندیدیم آخه چرا شایع پراکنی میکنید تو این دانشگاه همه چیز در زمان و در شرایط خودش صورت میگیرد لطف کنید شایع پراکنی نکنید وقتی چیزی رو با چشم خودتون ندیدید (692963)
Bulgaria
۱۳۹۱-۰۴-۰۵ ۲۱:۵۰:۳۸
 
دانشگاهمون خیلی هم خوبه. (697985)
Norway
۱۳۹۱-۰۴-۱۳ ۲۳:۱۸:۴۰
 
همه دانشگاهها تقریبا از نظر اخلاقی یکی اند
حالاشما هرجورمیخوای قضاوت کن (700733)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۱۸ ۱۴:۱۵:۴۶
 
من خودم دانشجوي ادبيات انگليسي همين دانشگاهم.و دانشكدهاي ديگه واقعا اوضاع دختر و پسرهاش افتضاحه ولي خدا رو شكر دانشجويان دانشكده ما از سطح شعور . فرهنگ بالاتري برخوردارند و به دنبال اينگونه مسايل نيستند ولي وقتي براي حضور سر كلاس درسهاي عمومي به دانشكدهاي ديگر ميروم باور كنيد به جاي خيليها من خجالت ميكشم. (705312)
۱۳۹۱-۰۴-۲۵ ۲۳:۰۴:۱۸
 
منم دانشجوي رودهنم ولي تا حالا از اين جور مسائل نديدم (709164)
Germany
۱۳۹۱-۰۵-۰۲ ۱۰:۱۹:۳۵
 
من دانشجوی رودهنم هیچ چیز غیذ عادیم تا بحال ندیدم چ گیری دادید ب رودهن تاحالا تهران جنوب نرفتید (827685)
۱۳۹۱-۱۲-۱۵ ۱۸:۲۸:۵۶
 
من سال 86 دانشجوی رودهن بودم تا 90 درسته وضعیت بچه ها زیاد جالب نیست اما 1ترم مهمان بچه های دانشگاه تهران جنوب بودم هیچچچچچچچچچچ فرقی بین این دو دانشگاه نبود
(713149)
۱۳۹۱-۰۵-۰۹ ۱۱:۳۰:۰۸
 
من ورودي سال 1374 دانشگاه آزاد واد رودهن رشته حسابداري هستم. درحال حاضر 14 سال سابقه كار، حسابدار رسمي(عضو جامعه حسابداران رسمي ايران) و مدير يكي از موسسات حسابرسي و كارشناس رسمي دادگستري در رشته حسابداري و حسابرسي هستم. (733340)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۲۰ ۱۰:۲۰:۵۲
 
من که تا حالا ندیدم (754245)
۱۳۹۱-۰۷-۲۹ ۱۳:۳۵:۵۳
 
شما رو به خدا قسم میدم :بسه دیگه .
اینقدر دنبال این موارد نگردید . چرا اینقدر براتون اهمیت داره ؟
دوست داره اینطوری باشه !
به فکرمسایل بزرگتر باشید ، چرا مسایل پیش پا افتاده اینقدرذهنتون مشغول کرده ؟
ببینم :اتیشتن یا استیو جابر با ذکریا یا رازی یا ....... هم به این چیزها فکرمیکرد؟
لطفا ذهنمونو اینقدر درگیر هجوبات نکنید . مرسی...... (769207)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۰۵ ۱۷:۱۵:۵۳
 
من دانشجوی این دانشگاهم لباس پوشیدن بچه های دانشگاه با مردم عادی که بیرون لباس می پوشن هیچ فرقی نمیکنه مهم استاداشن که عالین (786804)
۱۳۹۱-۱۰-۰۹ ۲۲:۵۰:۰۲
 
ببسم رب الشهدا
به نظر من تمامي كساني كه در هر دانشگاهي اين كار هارا انجام ميدهند در آخرت بايد به تمامي شهدايي كه در جنگ 8سال دفاع مقدس براي حفظ دين كه حجاب هم يكي از اساس دين است شهيد شدند جواب بدهند ......
الگوي ما در حجاب بايد خانم فاطمه ي الزهرا باشد هادي جباري (793057)
۱۳۹۱-۱۰-۲۲ ۲۰:۱۸:۳۹
 
متاسفم (906871)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۰۶:۰۴:۴۷
 
بهترین واحد دانشگاهی است (799790)
۱۳۹۱-۱۱-۰۴ ۲۳:۴۱:۴۸
 
haniye
دانشگاه رودهن از دانشگاهای دیگه بهتره برید دانشگاها دیگرو ببینید از رودهن بدتر (803132)
۱۳۹۱-۱۱-۱۲ ۰۱:۰۴:۴۵
 
من شخصا وارد این دانشگاه نشده ام و نظری نمیدهم ولی از بستگان و دوستان هر کسی که میره تعاریف جالبی نمیکنه و با دانشگاههایی هم که خودم در اونها درس خوندم خیلی متفاوته.
به هر حال امیدوارم هر کسی در هرجایی (چه دانشگاه و چه منصب سیاسی و ...) که هست بدونه که ارزش داره و حاضر نشه تحت هیچ شرایطی ارزش خودش ، خانواده و جامعه رو خدشه دار بکنه.
. (899056)
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۲:۳۰:۲۳
 
فاطمه
من دانشجوی ورودی 90این دانشگاه هستم واقعا برای کساای که این دانشگاه رو خراب میکنن متاسفم.اصلا هم از این خبرا نیست.حراست دانشگاه ما از خیلی جاهابهتره.خدا اون بالا نشسته یکم به فکره اون دنیاتون هم باشین که با این دروغاتون خیلی هارو ناراحت کردین. (814499)
United States
۱۳۹۱-۱۱-۲۶ ۱۹:۵۱:۳۵
 
من خودم وردی 84 بودم ومتاهل دانشگاهی که سرویس جدا برای خانم ها داره کجای ایران هست بااون حراستی که جلوی در به ساده ترین چیزها گیر میده این حرفهابرای رودهن بعیده _برای ساده اندیشان متاسفم (873830)
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۰۰:۵۵:۲۱
 
من خودم دانشجوی رودهن هستم، آدم های خوب و بد همه جا داره،این نوع حجاب چیزی است که در جامعه ی ما باب شده پس مسولین ما که اکثرا ساکن تهرانن دارند میبینند اگر برایشان مهم بود که از تهران و تولیدیهایش شروع میکردند نه یه جایی مثل رودهن که یک صدم تهران هم نیست،حراست بیچاره ی رودهن فقط از صبح تا غروب باید کف کنه تا بتونه کاری رو که از ریشه خرابه درست کنه ،آدمها اگه نیتشون درست باشه فرقی نمیکنه پوشش طرف مقابل چیه (895274)
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۱۲:۲۸
 
ح.ک
اصلا هم اینطور نیست . من 12 سال پیش در این دانشگاه درس میخواندم. فرقی با دانشگاههای دیگه نداشت. مردم طرز فکرشون رو درست کنن. و یا به دانشگاههای دیگه سر بزنند. (915257)
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۰۱:۴۸:۳۷
 
واقعا ک انقد در مورد دانشگاه بد گفتین الکی ک دیگه خانوادم راضی نمیشن پامو اونجا بذارم (933115)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۰۱ ۲۳:۳۲:۲۶
 
پردیس
عزیز دلم سلام من خودم دانشجوء رودهنم.متاسفم که همچین آدمایی با این عقاید توی این جور جاها هستن به نظر من این آدما خودشون کمبود دارن و چون بر خلاف میل باطنیشون ظاهرشون رو درست میکنن به دیگران حسودی میکنن. و به خانوادت بگو هیچوقت به حرف آدمایی که نمیشناسن اعتماد نکنن. من ک جز سخت گیری شدید حراست چیز دیگ ای ندیدم.تو ایران همه جاش همه جور آدمی دیده میشه. (947009)
۱۳۹۲-۰۵-۲۵ ۰۰:۰۴:۵۲
 
ادم اگه خودش درست باشه بدترين محيطم روش نميتونه تاثيربزاره.بچه كه نيستيم (1031572)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۲۷:۳۸
 
سارا
سلام،من داوطلب کنکور سال 92 بودم،میخواستم معماری و صنایع وکامپیوتر این دانشگاه رو بزنم،ولی با این چیزایی ک خوندم،نظرم بدجوری عوض شد،آخه من چادریم،چی کار کنم؟تو رو خدا راهنماییم کنید... (950022)
۱۳۹۲-۰۵-۲۹ ۰۰:۵۷:۲۴
 
ادم اگه خودش درست باشه توبدترين جاهم ميتونه سالم بياد بيرون.بچه كه نيستيم... (1031526)
۱۳۹۲-۰۹-۰۴ ۱۸:۱۱:۱۳
 
ح
اگه سطح فکرت اینقده که به خاطر اینجور مسائلی دانشگاتو انتخاب میکنی همون بهتر که نری -بهتره بری حوزه! (1167121)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۰۹ ۱۸:۲۳:۳۳
 
سعید
توکلتون به خدا باشه هیچ کس جرات جسارت به چادر خانمهای محجبه رو نداره (1297659)
۱۳۹۳-۰۵-۱۵ ۱۸:۰۴:۲۲
 
عباس
باسلام خدمت دوستان به خصوص دانشکده کشاورزی واحد رودهن
من دانشجوی ترم آخر واحد رودهن هستم و در دو دانشگاه آزاد تحصیل کرده ام (به صورت جداگانه) دانشجویان دان رودهن از نظر سطح علمی به مراتب پایین تراز دانشجویان دانشگاه های دیگر آزاد به غیر از برخی دانشگاه های انگشت شمار هستند و باید گفت علت آن خود ما دانشجویان دانشگاه رودهن هستیم که با بی توجهی به علم باعث آن شدیم، از نظر وضعیت اخلاقی دانشگاه نیز مشکل را باید در مدارس وخانواده هایمان جست وجو کنیم پس تمام مشکل رودهن به اشخاص مربوط است نه به دانشگاه وسیستم آموزشی و نه به کل دانشجویان.
پایدار باشید (951144)
۱۳۹۲-۰۵-۳۰ ۱۲:۰۱:۲۹
 
چرا فقط حجاب مي بينيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من كارداني سراسري كرج بودم(شهيد بهشتي كرج)،بهتره بگم هنرستان تا دانشگاه و واقعاً هم هنرستان بود،صبح تا ظهر دست هنرستان بود بعد از ظهر دست دانشگاه
محيط دانشگاه صفر بود،امكاناتش صفر بود
تو كارگاه ساختمان اين دانشگاه يه قطعه قالب فلزي نبود به دانشجو هاي بيچاره نشون بدن فقط.هنرستان من امكاناتش از اين به دانشگاه بيشتر و بهتر بود و خيلي مشكلات ديگه.لابد چون دختر پسر جدا هستن از نظر شما بهترين دانشگاه هستش؟؟؟؟؟؟؟
فقط حجاب نيست خيلي چزايه ديگه هم ملاكه (955672)
۱۳۹۲-۰۶-۰۶ ۰۹:۳۹:۳۶
 
متاسفم (1025547)
۱۳۹۲-۰۸-۲۸ ۱۹:۴۰:۴۸
 
مریم
سلام من به تازگی از این دانشگاه فارغ التحصیل شدم اصلا این طور که میگن نیست همه چی به ذات آدم بستگی داره کسی که همیشه تو تنگنا ومحدودیت خانوادگی بوده و عقده ای بار اومده تو هر دانشگاهی هرکاری میکنه و کسی که از نظر خانوادگی سالم بزرگ شده سالم میمونه حتی تو سربازخونه باشه..... (1048050)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۱۷ ۱۳:۰۶:۲۴
 
من دانشجوی دانشگاه رودهن هستم اصلا محیط دانشگاه بد نیست و کاملا هم سطح با بقیه دانشگاه هاست حتما شما چشموتون به جمال دانشگاه های دیگر روشن نشده (1059276)
۱۳۹۲-۰۹-۲۷ ۲۲:۱۶:۰۱
 
.....
من تو همين دانشگاه دارم درس ميخونم از لحاظ حجابم چادري هستم نه تا حالا اين مواردي كه ميگين ديدم نه بخاطر حجابي كه دارم اذيت شدم منم به خاطر همين اخبار كذب سه ترم يه دانشگاه ديگه مجبور شدم درس بخونم ولي با تلاش زياد تونستم خانوادمو راضي كنم كه به دانشگاه رودهن برم الان متوجه شدم كه اون چيزايي كه شنيدم الكي بود. (1063078)
۱۳۹۲-۱۰-۰۲ ۱۱:۳۳:۱۴
 
بانو
سلام عزیزم.منم چادری هستم وبسیار مقید.
اونجا ارشد مشاوره قبول شدم نمیدونم ثبت نام بکنم یانه؟؟؟
میگن بعضی اساتید چادری ها رو تحویل نمیگیرن؟؟؟؟ (1081943)
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۱۱:۱۵:۴۲
 
سلام.خواهرم من از يك دانشگاه ديگه اومدم اينجا فقط بخاطر بار علمي و سخت گيريه اساتيد.ارشد ميخونم ترم يك.وصعيت حجاب خداوكيلي نسبت به جاهاي ديگه قابل مقايسه نيست ولي در عوض سخت گيريه اساتيد و بار علميشون جبران كننده مشكل فوق هست ضمنا تحويل گرفتن اساتيدش ربط به تيپ و چادر نداره اينجا فقط درس ميخوان (1158306)
۱۳۹۲-۱۲-۲۶ ۱۰:۵۵:۲۸
 
taha
اتفاقا نسبت به سایرین خوب هم تحویلتون میگیرن (1214262)
۱۳۹۳-۰۲-۱۸ ۱۵:۳۱:۵۵
 
نرگس
من خودم دانشجوي دانشگاه ازاد رودهن هستم اما از لحاظ حجاب هيچ گونه بي حرمتي نميكنم.و متاسفم براي افرادي كه حدود شخصيتي و اعتبار خود را به نمايش ميگذارند. (1084660)
۱۳۹۲-۱۰-۲۴ ۱۴:۲۳:۴۰
 
این شایعات ازگذشته بوده ولطفا دانشگاههای پیام نورقلم نگیرید که درجوارهمین آزادرودهن بودومن بعنوان یه دختردانشجوی آزادوالاازآزادی پیام نوریهای دولتی حیرت میکردم.دانشگاه آزادرودهن جدای ازبقیه دانشگاههانیست,مثل آنهاافتضاح (1101524)
۱۳۹۲-۱۱-۰۹ ۰۸:۲۹:۰۸
 
foroozan
والا منم دارم همین دانشگاه درس میخونم؛چرا این چیزا رو ما ندیدیم؟اونم بااین حراستیای گیر؟؟؟؟؟؟؟دوست من که دانشجوی دانشگاه تهرانه خیلی افتضاحتر از بچه های دانشگاه ما میره دانشگاه (1116873)
۱۳۹۲-۱۱-۱۹ ۲۲:۱۴:۱۷
 
آزاده
سلام . از اینکه راجع به دانشگاه رودهن این همه قضاوت بد میشه خیلی متاسفم و مطمنم کسانی که در مورد فساد اخلاقی وغیره اینجا مطلب میزارن یقینا خودشون مشکل دارن و گرنه من اونجا در س میخونم و تا بحال چیز خاصی ندیدم و مثل بقیقه دانشگاه و شرایط روز جامعه دخترا و پسرا با ارایش وتیپ مرتب میان و این مسله درتمام دانشگاه صدق میکنه اینجا هم همینطور پس لطفا اینقدر بد از این دانشگاه نگید ..... با سپاس (1162756)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۰۳ ۱۷:۰۰:۵۸
 
ح
دانشگاه ازاد رودهن از همه لحاظ یکی از بهترین دانشگاهای ایرانه این حرف وحدیثای الکی رو ول کنید.. (1167119)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۰۹ ۱۸:۱۹:۴۳
 
الکی میگه (1244725)
۱۳۹۳-۰۳-۱۹ ۲۳:۳۰:۵۶
 
نقی :الکی میگه (1244727)
۱۳۹۳-۰۳-۱۹ ۲۳:۳۴:۴۷
 
س
اشتباه نکنيد من ورودي جديد هستم و هیچ يك از شرايط ذکرشده دراين دانشگاه نیس درهمه دانشگاه ها همه جور ادمی هس بی انصافی نكنيد شما الان ماك دانشجوي اينجام توهين کردين (1260775)
۱۳۹۳-۰۴-۰۷ ۲۲:۰۲:۳۱
 
مهیاد
خیلی هم باحاله. تازه اینکه چیزی نیس (1280558)
۱۳۹۳-۰۴-۲۹ ۱۴:۴۱:۱۸
 
امیر
والا چرته.بلاه چرته
چرا با نام دین دارین با زندگی دانشجوها بازی میکنید (1281352)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۳۰ ۱۲:۰۹:۲۹
 
محمدرضا
من ورودی سال 87 هستم .هرجایی قوانین خودش را دارد از جایی که صحبت میکنید دانشگاه است.انجا حراست دارد:کمیته انظباطی دارد .انشاالله صحبت هایمان از بقالی سبزی فروشی نکنیم .درون دانشگاه این صحبت ها نبوده ونیست.نویسنده معلوم نیست از کجا این حرف هارو اورده (1338694)
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۱۳:۲۳:۱۵
 
مهدیه
سلام دوستان عزیزمن خودم تواین دانشگاه درس میخونم.همه ایناچرتو شایعس،لطفا شماهایی ک نمیدونید بی خودی اظهارنظر نکنین،....دانشگاه مااسمش دررفته فقط (1363524)
۱۳۹۳-۰۷-۲۹ ۱۹:۰۴:۰۲
 
الهام
من دانشجوی رودهن هستم ... خیلی هم فضای آروم و خوب و با اخلاقی داره .. در ضمن سلف دختر و پسرها هم جداست ... چرا اینهمه در مورد این دانشگاه دروغ میگید.... در کل دانشگاه خیلی خوبی هست .. اساتید خوبی هم داره و دانشجوهای با اخلاق (1420412)
۱۳۹۳-۱۰-۱۰ ۱۴:۰۴:۵۴
 
کافیه یه دانشگاه اسمش بد در بره . شاید قبلا بوده ولی الان خیلی بهتره . تازه مگه توی سایر دانشگاه ها همه چیزا سرجاشه ؟دانشگاه های دولتی هم از این مسائل دارند ولی ظاهرا رودهن دیوار کوتاهی داره ..... (1423585)
۱۳۹۳-۱۰-۱۴ ۱۱:۵۱:۵۶
 
حسین
عالی بود (1544894)
Germany
۱۳۹۴-۰۳-۰۷ ۲۲:۲۴:۱۶
 
باسلام و احترام رمضان بر شما مبارک باشد هر کسی مسئول اعمال خودش است و در محیط اجتماعی بهتر جهت ارامش بیشتر بعضی از مسائل را رعایت نماید لذا اگر این حرفهایی که زده میشود درست یا غلظ باشد بهتر سعی کنیم نسبت به این موضوع مربی یان خوب برای اینگونه کارها تربیت نموده زیرا همگی ازجمله محترمه محترم از نجابت بالایی برخوردار هستند ولی مربیان خوبی ندارد برقرار باشید (1564901)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۹:۵۹
 
باسلام واحترام خدواند ما را به راه راست هدایت نماید و همیشه سر راههمان مربیان خوب قرار دهد (1564916)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۸ ۱۲:۰۵:۱۲
 
سمیه حق شناس
با سلام
من دانشجوی ارشد این دانشگاه واقعا این به دور از شان دانشجویان ماست اصلا به این طور نیست اتفاقا بچه های فوق العاده با هوش و خوبی رو ما داریم به نظر من خجالت داره این حرفها. (1565185)
۱۳۹۴-۰۳-۲۸ ۱۸:۱۵:۳۲
 
زهرا سلیمانی
سلام به همه دوستان
من تقریبا 6 سال تو رودهن درس میخونم الان ترم آخر ارشد هستم
دانشگاه رودهن هم مثل دانشگاه های دیگر کشور همه مدل داره اما دلیل بر این نمیشه که بگین در این دانشگاه گل بخوره یا هر چیز دیگر
من خودم دختر محجبه هستم و چندین دانشگاه بودم تو همه دانشگاه ها این مساله ها هست
اما اگر واقعاً این مسئله که گفته شده صحت داشته باشه باید با فرد خاطی برخورد بشه. این رو هم بگم این دانشگاه اسمش بد در رفته ولی از خیلی از واحد ها بهره. (1565444)
۱۳۹۴-۰۳-۲۹ ۰۴:۵۸:۳۴
 
العبد
ربطی به دانشگاه نداره بی حجابی.غیرت از مردان ما گرفته شده. (1565657)
۱۳۹۴-۰۳-۲۹ ۱۳:۰۷:۲۳
 
دمش گرم (1566919)
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۱۵:۱۷:۵۱
 
بابک
دمش گرم (1566922)
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۱۵:۱۸:۳۳
 
elias
شما وقتی از وضعیت دانشگاه خبر نداری لطفا الکی ابراز فضل نفرمایید
اوضاع دانشگاه رودهن خیلی بهتر از قبل شده خیلی فقط یکسری گربه که دستشون به گوشت نمیرسه دائم نطق می کنن (1567078)
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۱۶:۵۷:۳۱
 
شنا چشاتو درویش کن.من 4سال دانشجو رودهن هستم پس چرا ندیدم (1567333)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۲۱:۴۸:۰۰
 
لیلا میکاییلی
مسایل بی حجابی در تمام دلنشگاهها وجود داره منتها چون
در رودهن محیط کوچکتره و فرهنگ مردم قدیمیتره بزرگنمایی صورت میگیره من خودم فارغ التحصیل این دانشگاهم و امسال هم باز دانشجوی جدید هستم اگه مشکلی داشت باز انتخاب نمیکردم شاید هم این بحثها فقط
سیاستی برای زیر سوال بردن دانشگاه و مدیریتش باشه (1626049)
۱۳۹۴-۰۵-۳۱ ۲۳:۱۰:۲۱