چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - 21 Oct 2020
 
۱
۱۱۵
اظهارات فوق سنگین روحانی درباره آمریکا

هیچ کسی تردید ندارد که هیچ اثر نیکی ازآمریکا دیده نشده/ آن‌هایی که می‌گویند آمریکا می‌تواند به عنوان راه‌حل باشد مصداقی را بیان کنند/ این تردید را از نسل جوان بزداییم که آمریکا دوست ملت‌ها است

پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
کد مطلب: 707346
آمریکا و رژیم صهیونیستی در سده‌های اخیر منشا جنگ و کشتار و خونریزی و اختلاف در منطقه ما بوده است.
هیچ کسی تردید ندارد که هیچ اثر نیکی ازآمریکا دیده نشده/ آن‌هایی که می‌گویند آمریکا می‌تواند به عنوان راه‌حل باشد مصداقی را بیان کنند/ این تردید را از نسل جوان بزداییم که آمریکا دوست ملت‌ها است
به گزارش جهان نيوز،  حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در سی‌وسومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی که با حضور صدها اندیشمند جهان اسلام اعم از شیعه و سنی در سالن اجلاس سران کشور در حال برگزاری است، گفت: موضوعی که در دستور کار این کنفرانس قرار دارد از مهمترین موضوعات دنیای اسلام است. اگرچه دشمنان در سال‌های اخیر تلاش کرده‌اند موضوع فلسطین و قدس شریف را از مشکل اول دنیای اسلام خارج کنند و آن را به فراموشی بسپارند اما افکار عمومی دنیای اسلام و عالمان و نخبگان دینی این اجازه را به آن‌ها نداده و نخواهند داد.

وی افزود: مهمترین طراحی دشمنان در دوره‌های اخیر علیه مسلمانان ایجاد تردید نسبت به قدرت‌های است که با جهان اسلام دشمنی دیرینه دارند. تمام تلاش‌های آنان برای این بوده که فراموش کنیم غرب چه جنایت‌هایی به دنیای اسلام کرده است،  این که سرزمین فلسطین توسط گروهی اشغالگر تصرف شده و این که میلیون‌ها مسلمان فلسطینی در منطقه اواره هستند.

روحانی ادامه داد: اگرچه در این زمینه توفیقاتی داشته‌اند اما به اهداف شوم خود نرسیده‌اند. آن‌ها می‌خواستند اسرائیل در منطقه یک کشور معمولی باشد حتی رژیم جدید حاکم بر آمریکا تلاش کرد که موضوع فلسطین را با پول معامله کند و آن را به عنوان معامله قرن نامید. حتی خواستند قدس شریف را پایتخت اشغالگران کنند، اما عدم موفقیت آن‌ها در این عرصه‌ها در سایه بیداری و هوشیاری دنیای اسلام است. اگر آنها بتوانند نسل جوان ما را از آرمان های به حق دور کنند و دشمن را دوست و دوست را دشمن معرفی کنند، در توطئه خود موفق شده‌اند.

رئیس‌جمهور افزود: هیچ کسی تردید ندارد که هیچ اثر نیکی از استکبار و آمریکا دیده نشده است در سده‌های اخیر هر چه جنگ و کشتار و خونریزی و اختلاف در منطقه ما بوده منشا آن آمریکا  و رژیم صهیونیستی بوده است. از کشتار مردم افغانستان تا کشتار مردم عراق و یمن و تا ایجاد اختلاف در کشورهای مختلف اسلامی همگی از آثار توطئه‌های شوم آمریکا در منطقه بوده است.

وی گفت: آن‌هایی که می‌گویند آمریکا می‌تواند  به عنوان راه‌حل باشد مصداقی را بیان کنند که آمریکا در سال‌های گذشته به مردم کدام کشور خدمت کرده و کدام اختلاف در خاورمیانه بوده که منشا آن آمریکا نبوده است.

روحانی تاکید کرد: اولین مسئله مهم جهان اسلام این است که این تردید را از نسل جوان بزداییم که آمریکا به عنوان دوست ملت‌ها در منطقه بوده است. قبلا می‌گفتند که برای مبارزه با تروریسم هواپیما و نیروی نظامی به منطقه آوردیم اما امروز می‌گویند هدف ما چاه‌های نفت سوریه است . از این صریح تر تاکنون نشنیده بودیم می‌دانستیم هدف آمریکا در منطقه تاراج منابع مسلمانان است اما این را نشنیده‌بودیم که برخی کشورها گاور شیرده هستند و ما باید از شیر آن‌ها استفاده کنیم. این که آمریکا دشمن دنیای اسلام است و با نجات فلسطین میانه‌ای ندارد برای ما روشن بود اما این که اعلام کردند فلسطین را پایتخت خود می‌دانیم برای ما واضح‌تر شد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در صف مقدم مقابله با رژیم صهیونیستی و آمریکا و دفاع از مردم فلسطین است. آمریکا شدیدترین فشارهای اقتصادی و سیاسی را بر ما تحمیل کرده است. فشارهای همه جانبه ای که خود آمریکایی ها اذعان کردند تا به حال بر هیچ کشوری اعمال نکردیم اما با این وجود، بر اساس تمام شاخص ها، وضع اقتصادی ملت ایران نسبت به سال گذشته رشد فوق العاده ای داشته است.

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ایران دوست مردم عربستان و امارات و دوست کشورهای منطقه و عاشق گروه های مبارز و آزادی خواه هستیم.

روحانی یادآور شد: هرگز نمی‌توانیم فراموش کنیم امام خمینی در راس حرکت‌های قرن اخیر بوده است‌. ایشان به عنوان فرمانده بزرگ در میدان منطقه در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی ‌کرد. اینک جمهوری اسلامی ایران نیز در منطقه پیشتاز است و می‌داند که بدون حضور، برادری و ایستادگی سایر ملتهای اسلامی، این نبرد حق و باطل به پیروزی نمی رسد، لذا باید همه در کنار هم قرار بگیریم.

وی افزود:هرگز نباید فراموش کنیم که ایران تنها کشوری است که خانه و مرکز اسرائیلی ها را در تهران به سفارت فلسطین تبدیل کرد. نباید یادمان برود که جنبش های آزادی خواه و گروه های مقاومت در تمام دنیای اسلام مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران قرار دارند.

رئیس جمهوری گفت که پیروزهای ملتهای بزرگ در طول تاریخ در سایه صبر و مقاومت و اتحاد بوده است. نباید تردید داشت که در هر زمانی وقتی ملتی خسته شده یا تفرقه میان امتی ایجاد شده، شکست آعاز شده است.

 روحانی گفت: مگر تردید داریم در انقلاب اسلامی ایران که مردم با دست خالی و با هدایت امام(ره) به خیابان آمدند و فریاد آزادی سر دادند؛ کشوری که بیش از همه از این رژیم طاغوتی حمایت کرد، آمریکا بود.

رئیس جمهور افزود: مگر ما تردید داریم که اگر مردم عراق برای رفع مشکلات و رفاه و هشدار به حاکمان خود و آبادانی عراق و کمک به یکدیگر، به خیابان می‌آیند آنها می‌خواهند موج‌سواری کرده و این حرکت مردمی را به کشتار و اختلاف تبدیل کنند و یا آنگاه که مردم لبنان با برگزاری اجتماعات و اعتراضات خواستار حل مشکلات خود هستند، کشوری که می‌خواهد موج‌سواری کند و اعتراضات را به جنگ داخلی تبدیل کند، آمریکاست.

وی اضافه کرد: آیا باز هم باید نسبت به دشمنی آمریکا علیه منطقه حساس خاورمیانه، خلیج فارس و دنیای اسلام تردید داشته باشیم.معنای این حرف این نیست که می‌خواهیم جنگ نظامی با آمریکا به راه بیندازیم بلکه معتقدیم ایستادگی و مقابله با دشمن در هر مقطعی شرایط خاص خود را دارد. جایی با بیان، جایی با جنگ ، جایی با مقاومت اما دشمن را دوست دانستن خطای استراتژیک است.

روحانی خاطرنشان کرد: خطای استراتژیک در دنیای اسلام زمانی رخ می‌دهد که بعضی اسرائیل را دوست خود قلمداد کنند. جای بسیار تأسف است که برخی از کشورهای اسلامی که باید به نفع دنیای اسلام و ملت خود ایستادگی کند در برابر دشمنان خود دست دوستی به سمت رژیم صهیونیستی دراز کرده‌اند و حتی از امکانات اطلاعاتی این رژیم علیه ملت‌های مسلمان و جریان مقاومت استفاده می‌کنند.

رئیس جمهور افزود: مشکل از درون خود ماست و باید درون را اصلاح کنیم؛ باید در درون دنیای اسلام، معضلاتی را که برای ما ایجاد کرده‌اند، حل و فصل کنیم.

روحانی با اشاره به کلامی از مولای متقیان امیر مؤمنان(ع) درباره صبر بر مشکلات، گفت: براساس کلام امیر مؤمنان(ع) هر جا ملتی مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان کرد و صبر و تحمل خود را از دست نداد، خداوند راه نجات آنها را گشود.

 امیر مؤمنان می‌فرماید اگر در مقابل حق بایستید و مقاومت کنید به نقطه‌ای می‌رسید که حتی در خیال و آرزوی شما نبود.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه آنها که مقاومت می‌کنند، به نقطه‌ای می‌رسند که حتی در آمال و آرزوی آنها نبوده است، گفت: این واقعیت انقلاب اسلامی در ایران بود و ما به نقطه‌ای رسیدیم که در خیال و آرزوی ما نبود. ملت ایران در برابر یک رژیم تا دندان مسلح ایستاد و مقاومت کرد، اما فکر نمی‌کرد، خداوند آن همه پیروزی‌ها، کرامت‌ها و عزت‌ها را نصیب او کند.

وی خاطرنشان کرد: هر کجا، اختلاف و منازعه آمد و اختلاف ایجاد شد، خداوند لباس عزت را از آن جمع گرفت.
روحانی با بیان اینکه هر ماه در کشور شاهد یک پیروزی و موفقیت هستیم، گفت: در چند روز اخیر در 2 استان شاهد افتتاح طرح‌ها و پروژه‌هایی به ارزش 19 هزار میلیارد تومان بوده‌ام و این به معنای آن است که صبر و ایستادگی در برابر بزرگترین قدرت اقتصادی دنیا می‌تواند توطئه آنها را در هم بشکند.

رئیس جمهور اظهار کرد: می‌توانیم این نمونه را برای دنیای اسلام، گسترش و تعمیم دهیم. اگر این صبر، مقاومت و ایستادگی ملت ایران را در تمام کشورهای اسلامی شاهد باشیم، آمریکا قدرتی نیست که شکست‌ناپذیر باشد.

وی با بیان اینکه امروز قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی از گذشته بیشتر نیست، گر چه جنایات‌شان به ویژه رژیم صهیونیستی بیشتر است و دیدیم که این رژیم سفّاک چگونه مردم بی‌گناه غزه را با بمباران به خاک و خون کشید.

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی قوی‌تر از گذشته نیست، اما فلسطین، لبنان، عراق، یمن، ایران و جهان اسلام، قوی‌تر از گذشته شده است و نباید بگذاریم ریب شیاطین در قلوب ما نفوذ کند و اجازه ندهیم در دشمن بودن آمریکا و رژیم اشغالگر فلسطین در دل مردم تردید ایجاد شود.

روحانی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم در دل مردم این تردید ایجاد شود، گفت: ما باید خود در منطقه مشکلات‌مان را حل و فصل کنیم و به همین دلیل جمهوری اسلامی ایران طرح صلح هرمز را در سازمان ملل متحد ارایه کرد و در هفته‌های گذشته به روسای همه کشورهای منطقه نامه نوشتم و از آنان دعوت کردم تا از دشمنی‌ها و اختلافات دست بردارند.

رئیس جمهور تأکید کرد: اسرائیل و آمریکا دوست هیچ کسی نیستند، اما ما دوست مردم عربستان، کویت، امارات، بحرین و مردم کشورهای منطقه و عاشق ملت فلسطین و گروه‌های مبارز و آزادی‌خواه هستیم.
 اگر بتوانیم در دنیای امروز و در منطقه به قدرت‌مان باور داشته باشیم و باور کنیم اگر متحد شویم، پیروز خواهیم بود و دشمنان ما همچنان دشمن هستند و دوست ما نشده‌اند.

وی با بیان اینکه عزت و نصرت در اختیار خداوند است، اظهار کرد: خداوند وعده داده اگر مؤمن باشیم، پیروز خواهیم بود و آنچه باید به صحنه بیاوریم، ایمان و آنچه خدا وعده داده عزت و نصرت است. اگر ایمان داشته باشیم، نصرت، قطعی است و خداوند عزت را برای ما تضمین کرده است.

رئیس جمهور تأکید کرد: مطمئناً در منطقه با وحدت، اتحاد و برادری قادر به حل مشکلات خود و منطقه، خلیج فارس، دریای عمان، تنگه هرمز و اختلافاتی که در منطقه وجود دارد و موضوع فلسطین و نجات قدس را حل و فصل کنیم؛ شرط آن ایمان، صبر، مقاومت، اتحاد و برادری است. اگر در کنار هم باشیم و با هم برادرانه دست به دست هم دهیم خداوند پیروزی را نصیب ما خواهد کرد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه امروز بار سنگینی بر دوش فرهیختگان، علما و اندیشمندان جهان اسلام قرار دارد، گفت: همه باید در راستای آگاهی و حضور نسل جوان در میدان مبارزه و وحدت دنیای اسلام تلاش کنیم. امروز زمان شیعه‌هراسی، سنی‌هراسی یا ایران‌هراسی نیست، بلکه امروز هراس ما باید از استکبار و صهیونیسم باشد.

وی تصریح کرد: امروز برای آینده نسل خود و کشورهای اسلامی با آگاهی، بیداری و علم و دانش می‌توانیم قدرت بیافرینیم و با وحدت خود می‌توانیم عزت را بوجود آوریم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United Arab Emirates
ترامپ به علت جنایات جنگی در سوریه، یمن و منطقه باید محاکمه شود.
آل سعود به علت جنایات جنگی دریمن و منطقه باید محاکمه شود.
بن سلمان به علت جنایات جنگی دریمن و منطقه باید محاکمه شود.
نتانیاهو به علت جنایات جنگی درفلسطین، نوارغزه، لبنان، سوریه، یمن و منطقه محاکمه شود.
Iran, Islamic Republic of
ترامپ محاکمه بشه برای ملت ایران چه سودی داره؟ تقصیر قبمت متاع اعلاست که بر خلاف همه چیز نرخش بالا نرفته و ارزون دست شماها میرسه
United Arab Emirates
جاده دولت همیشه یک طرفه است زبان گویا هست گوش شنوا خیر
Iran, Islamic Republic of
.....
United Arab Emirates
در حمله به یمن از سلاحهای ممنوعه و بمب های خوشه ای آمریکا و کشورهای اروپایی استفاده شده است.
Iran, Islamic Republic of
خب این به ملت ما با این شاخص فلاکت فجیع چه ربطی داره
Iran, Islamic Republic of
به تو ربطی نداره ، به مسلمونها ربط داره
دو چشم پر سو
Iran, Islamic Republic of
/////
Europe
...
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
...
United Arab Emirates
دولت انگلیس به جای تلاش بی ثمر علیه جمهوری اسلامی ایران، نسبت به توقف فروش سلاح های مرگبار به عربستان که خواسته بسیاری از مردم جهان است اقدام کرده و خود را از اتهام ارتکاب جنایت جنگی علیه مردم یمن برهاند.
Iran, Islamic Republic of
....
United Arab Emirates
آن‌هایی که ایران را به نقض حقوق بشر متهم می‌کنند؛
مسابقه کودک‌کشی رژیم سعودی و رژیم صهیونیستی با سلاح‌های آمریکا +عکس و فیلم
Iran, Islamic Republic of
دیده بان حقوق بشر هروقت علیه سعودی, و اسراییل و سربازای امریکایی بیانیه میده صدا و سیما صد بار پخش میکنه ولی وقتی علیه نقض حقوق بشر توسط جمهوری اسلامی بیانیه میده میگن سازمان استکباری صهیونیستی در امور ما دخالت کرد
Iran, Islamic Republic of
انتظار برای حل مشکلات توسط آمریکا و اردوپا اشتباه است.
Iran, Islamic Republic of
و انتظار از مسئولان خودمان به مراتب اشتباه تر
Iran, Islamic Republic of
به این حرفها دل خوش نکنید.
Iran, Islamic Republic of
خیال اینکه مذاکره مشکلات را حل می‌کند، اشتباه بزرگی است
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
اگر انتظار داریم آمریکا یا اروپا مشکلات ما را حل کنند اشتباه می‌کنیم
دیروز قرار بود برجام مشکلات ما را حل کند اما امروز ما باید مشکلات برجام را حل کنیم!!
سید حسین
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
توی کشور خودمون هیچ مسئول و رئیس و مدیری را نمیشناسیم که دوست مردم باشد چه رسد به امربکای جهانخوار
Iran, Islamic Republic of
دیروز قرار بود گفت و گو، مذاکره، توافق هسته ای و برجام مشکلات ما را حل کند اما امروز ما باید مشکلات برجام را حل کنیم!!
Iran, Islamic Republic of
امریکا بهشت موعود فرزندان بسیاری از مسئولان این کشوره. به ویژه اینکه خانواده شهدای اونجا را هم ایرانیان اهل فرهنگ رفتن و کشف کردن
Iran, Islamic Republic of
تنها راه نجات کشور استیضاح حسن روحانی است !!!.
Iran, Islamic Republic of
....
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
خراسان رضوی؛
كشف كالای قاچاق میلیونی در مه ولات
در بازرسی از یک خودرو در شهرستان مه ولات؛ انواع لوازم موتورسیکلت خارجی قاچاق به ارزش بیش از 200 میلیون کشف شد.

تاریخ: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
Iran, Islamic Republic of
8 ماه از سال گذشت هنوز خبری از رسیدگی درباره افزایش قیمت غیر قانونی نیست!
سهراب
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
whnr
Iran, Islamic Republic of
روحانی تو خودت داری از این حرفها می زنی ؟ پس چرا چند سال پیش صحبت کدخدا و ... می کردی ؟ چی شد یک دفعه یادت افتاد با چه خبیثی طرف هستی. مملکت باید 6 سال معطل بماند تا اینکه شما این موضوع را پی ببرید؟
سجادی
United States
....
سلام
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا تو و ظریف و دولتت بیش از هر کس دیگر، آمریکا را برای مردم بزک کردید... توافق با آمریکا را همه چی دانستید... ...
علا
Romania
یادش بخیر یه زمانی کدخدا حلال تمام مشکلات بود! .....!!!!!!!!!!!
محمدایوب
Iran, Islamic Republic of
.....
محمود
Bulgaria
....
Iran, Islamic Republic of
....
علی
Iran, Islamic Republic of
....
.
Iran, Islamic Republic of
....
.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستا، مایک پمپئو وزیرامور خارجه آمریکا و وزیردفاع آمریکا حمله موشکی به نفتکش ایرانی دردریای سرخ آگاه هستند......
Iran, Islamic Republic of
.....
.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
حسن روحانی دیگر نمی تواند برناتوانی....خودش سرپوش بگذارد
Iran, Islamic Republic of
آمریکایی‌ها می‌دانند ناوهایشان در هیچ نقطه‌ای امن نیست
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
چه بلایی سر کشور آوردید؟!.....
France
چرا آقاى روحانى هر روز يه جور در مورد آمريكا حرف ميزنه!! ....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
مشکلات کشور از مدیریتی است.
تحریم آمریکا هرگز سیاست ما را نغییر نمی دهد.....
Iran, Islamic Republic of
.....
گوشت 120 هزار تومان پراید 50 میلیون، سمند 78 میلیون، پژو پارس 104 میلیون و سایر خودرو از 80 میلیون الی 179 میلیون /دولت هنوز از برکات برجام می‌گوید!
United Arab Emirates
.....
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
که آمریکا ازسال 1332 تاکنون با آبادانی و سازندگی ایران مشکل دارد ....
Iran, Islamic Republic of
ایران در مقابل تحریم‌های جدید آمریکا باید چه اقداماتی انجام دهد؟
بهترین پاسخ برای دربرابرمقابل تحریم های جدید آمریکا تقویت برنامه موشکی ایرانی است.
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
....
Romania
...
Iran, Islamic Republic of
آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند.
اروپایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف برنند.
آمریکا و اروپا صلاحیت درباره حقوق بشر را ندارند.
غربی ها با فروش تسلیحات به ائتلاف ائتلاف متجاوز سعودی درفاجعه یمن شریک جرم هستند.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
انتظار برای حل مشکلات توسط دولت و مجلس اشتباه است.
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
پس چرا کار را به اینها سپردن
حالا باید چه کرد؟؟....
Romania
حملات رژیم کودک کش صهیونیستی با حمایت همه جانبه مدعیان حقوق بشر جنایتکار شماره یک درسایه سازمان های بین المللی خیانتکار شماره یک غیرنظامیان درنوارغزه افزایش یافته است.
Romania
احمدی نژاد اگر مخالف مذاکره با آمریکا بود
روحانی: اگر ملاقات من با کسی باعث آبادانی کشور شود دریغ نخواهم کرد
آقای روحانی اگر کسی که آمریکا را می شناید با آمریکا مذاکره نمی کرد.
Iran, Islamic Republic of
میلیون ها انسان بی گناه ازسال 2001 تاکنون درسراسر منطقه خاورمیانه کشته می شوند توسط نیروهای آمریکا و متحدانش ولی متاسفانه و صدایی از مدعیان دروغین حقوق بشر، کشورهای به اصطلاح اسلامی و سازمان های بین المللی در نمی آید.
Iran, Islamic Republic of
آمریکا از سال 1359 تا کنون در سده‌های اخیر منشا اختلاف و جنگ در منطقه بوده است
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
روحانی:قطعا از رنج و مشکلات مردم خبر دارم
درپاسخ به روحانی
دولت روحانی از اگر از رنج و مشکلات مردم خبر دارد ولی متاسفانه تاکنون بی توجهی کرده است.....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
مردودی مدعیان حقوق بشر در آزمون یمن....
تعادل
.....
تعادل
.....
Iran, Islamic Republic of
چرا صدای سازمان های بین المللی خیانتکار شمار یک ازسال 2015 تاکنون در نمی آید خفه خون گرفتند، کاری نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند؟.....
Iran, Islamic Republic of
تاریخ تکرار پذیر است و کسی که پشتوانه اش آمریکا باشد ضربه خواهد خورد و مصدق بعد از ملی کردن صنعت نفت بواسطه تکیه کردن به آمریکا شکست خورد.
Iran, Islamic Republic of
علم و دانش هسته ای در کشور بومی شده و جوانان این مرز و بوم این صنعت هسته ای را بدست گرفتند تا ما نیازی به کشور غربی و استکباری نداشته باشیم.
Iran, Islamic Republic of
هر ملت و دولتي به آمريکا اعتماد کند ضربه خواهد خورد/ ملت متکی به قدرت درونی از اخم و تحریم دشمن متلاطم نمی‌شود
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
که آمریکایی‌ها جنایتکار شماره یک ازسال 2001 تاکنون همراه با چند کشور جنایتکار شماره یک دیگر ده‌ها میلیارد دلار در افغانستان، پاکستان، عراق، لیبی ومنطقه خاورمیانه هزینه کردند اما در قبال این هزینه‌ها چه چیزی به دست آوردند؟
Iran, Islamic Republic of
آمریکا ازسال 1332 تاکنون با ملت ایران دشمن است و ازسال 1332 تاکنون ملت ایران قتل عام کرده است و همچنان نیزادامه می دهد ......
ممد
United States
روحانی چقدر حرفهای ضد و نقیض میزند!!!! .....
الکساندر ....
Iran, Islamic Republic of
کجایند راستگوووویان ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
....
United Arab Emirates
....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
.....
United Arab Emirates
1 - مشکلات افغانستان باید بدون دخالت خارجی حل شود.
2 - مشکلات عراق باید بدون دخالت خارجی حل شود.
3 - مشکلات لیبی باید بدون دخالت خارجی حل شود.
4 - مشکلات سوریه باید بدون دخالت خارجی حل شود.
5 - مشکلات لبنان باید بدون دخالت خارجی حل شود.
6 - مشکلات یمن باید بدون دخالت خارجی حل شود.
7 - مشکلات منطقه خاورمیانه باید بدون دخالت خارجی حل شود.
8 - آمریکا در حال سرقت نفت سوریه است.
9 - آمریکا در حال سرقت نفت عراق است.
United Arab Emirates
دزدی نفت سوریه توسط ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم و داعش
آمریکا در پی سرقت نفت سوریه است.
واشنگتن در حال سرقت نفت سوریه است.
United Arab Emirates
ایران به حمایت خود از سوریه در مقابل تروریست‌ها مورد حمایت آمریکا و متحدانش ادامه می‌دهد.
تحریم‌های آمریکا، خدشه‌ای به اراده ملت‌ ایران و سوریه وارد نمی‌کند.
۶۰۰ نیروی نظامی بخاطرحمایت ازتروریست در سوریه باقی می‌مانند.
واشنگتن در حال سرقت نفت سوریه است.
آمریکا نمی‌تواند به اراده ملت ایران و سوریه خللی وارد کند.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
......
س.م
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
چقدر ساده ای زاکانی....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
شیخ این حرفها رابه خودت بگو وازدرگاه خداوند متعال و مردم طلب عفو بخشش کن..
Iran, Islamic Republic of
یا شیخ شش سال به شما همین را گفتند و جنابعالی به کدخدا امید بستی این حرفها نه تنها فایده ای ندارد ....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
.....
امیر
Iran, Islamic Republic of
...
باید به دولت امید و وزرای جوانشان فهماند ک امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند و قابل اطمینان نیست...
پوریا
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
.....
لاله
مطمئنید این حرفای اقای روحانیه؟؟؟؟....
Europe
......
Europe
.....
Iran, Islamic Republic of
یکی بود قبلا میگفت اروپا آقا اجازه هستند ما باید بریم با کدخدا مذاکره کنیم تا مشکلاتمان حل بشه الان میگه تا حالا ندیدیم کسی مشکلاتش با آمریکا حل شده باشه این تناقض را کجای دلمان بگذاریم.
سعیده
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
.....
اکبر
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
....