چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - 3 Mar 2021
 
۰

خرید بک لینک باعث پنالتی و جریمه نمیشود اگر استانداردها را رعایت کنید

شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب: 689299
گرفتن لینک با کلمات کلیدی خود چالش های بسیار بزرگی دارد و هرگز خود این ریسک را نکنید.
خرید بک لینک باعث پنالتی و جریمه نمیشود اگر استانداردها را رعایت کنید
اولین سوال وب مستران همیشه این بوده است که آیا خرید بک لینک باعث پنالتی و جریمه میشود؟ خیر اینگونه نیست و لینک گیری هنوز یک فاکتور مهم در راستای بهبود سایت و ارتقائ کلمات کلیدی برای هر سایتی میباشد! پس چرا باید از لینک خریدن ترسید ؟ 

در اینجا نمیخواهیم درباره لینکهای زمانی و یا لینک دائمی صحبت کنیم
خرید لینک باید تخصصی باشد و یک متخصص توانایی انجام این کار را داشته باشد.

گرفتن لینک با کلمات کلیدی خود چالش های بسیار بزرگی دارد و هرگز خود این ریسک را نکنید
بسیاری از افراد که در حوزه سئو فعالیت می کنند، به شدت به مستندات گوگل اعتقاد دارند و هر چیزی رو که گوگل رد کرده و تایید نکرده رو رد می کنند. این تفکر اشتباهی از دیدگاه کلاه سفید نیست! کلاه سفید همینه.اما اگر از همین دوستان بپرسید، لینک سازی می کنید؟ میگن آره! می کنیم.

هر وقت از افرادی که در حوزه سئو فعالیت می کنند می پرسیم، روش شما چیه؟میگن ما فقط کلاه سفید و ایمن کار می کنیم.بعد می پرسیم لینک بیلدینگ می کنید؟! میگن بله! بعد که می پرسم که لینک بیلدینگ که کلاه سفید نیست! دیگه سکوت حاکم میشه یا مقاومت می کنند که نه کلاه سفیده لینک های ما پولی نیست خودمون ساختیم! پول هم ندید وقتی خودتون لینک میسازید دیگه کلاه سفید و مورد تایید گوگل نیست
پس استاندارد ها را رعایت کنید که جریمه نشوید.

 
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *