پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 Aug 2022
 
۰
۱

کلاهبرداری با وعده خرید جهیزیه!

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب: 804832
به تازگی عده‌ای با به دست آوردن فهرست افراد تحت پوشش خیریه‌ها با این افراد تماس می‌گیرند و تحت پوشش خیریه به آن‌ها می‌گویند که یک فرد نیکوکار می‌خواهد جهیزیه دختر آن‌ها را تقبل کند و فهرست لوازم مورد نیاز را از این افراد می‌گیرد.
کلاهبرداری با وعده خرید جهیزیه!
به گزارش جهان نيوز، خراسان نوشت: کلاهبرداری و سوء استفاده از اعتماد مردم کار را به جایی کشانده که عده‌ای به اسم خیریه از خانواده‌های کم بضاعت و بی بضاعت هم دزدی می‌کنند.

طبق آن چه در فضای مجازی آمده است، به تازگی عده‌ای با به دست آوردن فهرست افراد تحت پوشش خیریه‌ها با این افراد تماس می‌گیرند و تحت پوشش خیریه به آن‌ها می‌گویند که یک فرد نیکوکار می‌خواهد جهیزیه دختر آن‌ها را تقبل کند و فهرست لوازم مورد نیاز را از این افراد می‌گیرد.

چند روز بعد تماس می گیرند که جهیزیه آماده است و فقط باید هزینه باربری پرداخت شود که این رقم بین 2 تا 5 میلیون تومان متغیر است و خانواده‌ای که منتظر جور شدن جهیزیه دخترش است با هزار زحمت از فروش طلا و فرش گرفته تا قرض از دیگران پول را واریز می‌کند اما بعد از واریز پول دیگر خبری از تماس گیرنده نمی‌شود!


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
نامردترین نوع کلاهبرداری