اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه پنجمین دوره جشنواره فیلم عمار که قرار است ۱۱ تا ۱۹ دی به صورت همزمان در سینما فلسطین تهران و سراسر کشور اکران شوند، اعلام شد.
به گزارش جهان به نقل از مهر، آثار راه یافته به بخش مسابقه پنجمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» در حوزه های داستانی، پویانمایی، فیلم مستند، نماهنگ، فیلمنامه، فیلم ما، طرح، نقد، پژوهش و مقاله و اقلام تبلیغی به این شرح است:
بخش فیلم داستانی
دیوارکشی، احمد تیموری
عزالدین، محمد طاها امیری
بایرام یومورتاسی، مهدی صالحیار
فندک انگلیسی، مصطفی معارف وند
عشق علیه السلام، نریمان خلیلی
گذر، مهدی صدیقی
سرزمین بارانی، جواد مزدآبادی
میتینگ، امیرعباس ربیعی
یار مقابل، حسن حبیب اله زاده
انجمن حجتیه، حمید عبداله زاده اقدم
Fair Play، سیدسجاد قافله باشی
دخیل، محمد علی هاشم پور
برای هانا، روح الله اکبری
هم بازی، مهدی امینی
سپیدی، مریم صائمی
اولی ها، یونس شهباز
مدادهای رنگی، یونس شهباز
ماجرای آن روز، داریوش غذبانی
ولد، امیرعباس ربیعی
ول کثیف، جواد علیزاده
نبینیم، علی جعفر آبادی
خانه، رضا زهتابچیان
تابستان طولانی، علی خزاعی فر
عشق، عادت، ...، محمد رضا شهیری
ثانیه های سربی، سیدمهدی حسینی
ایست، مریم ناصری
پارک، کبری عباسی
بچه و مرد، محمدرضا خردمندان
سایه بان، حسن هاشمی نسب
کودکی های آقای هنرپیشه، فاضل پور ابوطالب
سرباز کوچولو، الهام زرفشان - لادن رحمتی
برخورد، محمد نیک دل
اکسیژن، امیر داسارگر
خانه ای کنار ابرها، سیدجلال دهقانی اشکذری
روز داوری، سهیل سلیمی
رضایت نامه، محمدرضا دهستانی اردکانی
ایثار، احسان محمدی
فردای دیروز، ایمان گودرزی
راه حل، رضا مسعودی
اشک مادر، موسی خانزاده پور
جشن تکلیف، علی خسروی
شیپورچی، سید وحید حسینی
علمک، حسین دارابی
فرزندان، یاسر طالبی
تیغ و ترنج، آرش سجادی حسینی
آوان، آرش سجادی حسینی
بخش پویانمایی
گزینه های روی میز، عباس عسکری
جایره ایرانی اوباما، مجتبی خیری
چالش سطل آب و یخ، محمدحسین حلاج نیشابور
رقص قاصدک ها، وحید شاکری
مورچه و سلیمان، علی براتی
بحران آب، مجید آسودگان
جانور یاغشی، جواد فتحی
ساخت ایران، رضا سربخش
پرواز ۶۵۵، حمید جمالی
مهمان ناخونده، عبدالامیر سبیعی
طبس، علی قاسمی
روزی که آتش آمد، سید علی موسوی نژاد
یک قطعه آسمان، فاطمه خدیور
بختک، اسماعیل یوسفی
سیصد، مجید کریمیان
گلوله های کاغذی، یاسر خزاعی
قلمرو طلوع خورشید، مهدی زیار
برگ های افتخار، احمد آبروانی
فرزندان آفتاب، مسعود حمزه ای
ضربدرسفید، رحیم کریم زاده
افسانه شهر قالی، حمیدرضا حافظی
معصومیت از دست رفته، ابوذر قاسمی
ختم فتنه، ایمان یونسی
نبرد خلیج فارس ۲، فرهاد عظیما
شهید اندرزگو، محمدحسین خوش بیان
قیام گوهرشاد، سیدجواد هاشمی نژاد اشرفی
بخش فیلم مستند - تاریخ معاصر ایران و فتنه سال ۸۸
گرم ترین روز زمستان، مهدی نقویان
شکوفه های زمستان، تورج کلانتری
ما سی نفر بودیم، روح الله فخرو
قرآن های بر نیزه، سید مهدی چاوشی مجرد
چه کسی ما را کشت، محمد حسین جعفریان
آشنای غریب، مصطفی شبان
حرمسرای اشرف، محمد مهدی خالقی
روزهای خرداد، مهدی دزفولی
جلال به روایت اسالم، حسن حبیب زاده
ستاره های خاموش، مهران ده نمکی
میراث مرثیه، مهدی زنگنه
عقبه _ عباس دست طلا، احمد کشاورز صدیق
نیمه تاریک ماه، مهدی عزتی چهارقلعه
خط مقدم، محمدحسین پیکانی
سلام آقا مهدی، محمدجلال حاج امینی
اسیر در زنجیر دروغ، محمد عبدی زاده
آسید مهدی، بابک مینایی
رو در رو با شیطان ۱، علیرضا بوالی
بهجت انقلاب، حسین فرقدان
مثل پروانه عاشق، مهدی میر تیموری
انتقام ابابیل، ایمان کیخا
امام موسی صدر
چریک پیر، سید مسعود امامی
و خود خون بهای اویم ...، هنگامه امیرپور دولگان
بدون مرز، حمید عبداله زاده اقدم
امینه، عبدالله عزیزی
پسر را ببین، پدر را تصور کن، حمید یادروج
نزدیکیهای غروب، محمد اسکندرزاده
غلامعلی، مهدی شاهسواری
اتاق جنگ، مصطفی حریری
بهمن ۶۰، ایمان گودرزی
مجله صبح، سیدمحمدحسین هاشمی
بخش فیلم مستند- بیداری اسلامی و جهانی و بین الملل
پرچم دروغین، مهدی باقری
ایمان، مسعود زارعیان
شهادت؛ از کابل تا دمشق
کرار، محسن اردستانی رستمی
ققنوس، جمشید بیات
مسیر مومباسا، مجید عزیزی
ابرها در راهند، محمدعلی فارسی
آشنای دور، مجید عزیزی
فریاد خاموش، حمید عبداله زاده اقدم
سایه ها، محسن سوهانی
یرموک، سید محسن موسوی
ام غیاث، مجید ذوالفقاری
روهینگیا، رضا فرهمند
شیخ منصور، حسام اسلامی
ملاقات با داعش
خالد و مجتبی، روح الله رفیعی
بدون مرز، عشق ...، وحید فراهانی
مالکیه، محمدباقر شاهین
الصرخة الصامتة (فریاد خاموش)، حمید عبداللهزاده
The Writer With no Hands (نویسنده بدون دست)، William Westawa (ویلیام وِست وِی)
En Directo(پخش زنده)، Wenceslao Scyzoryk (ونسِسلائو اسکیزوریک)
Disintegration (فروپاشی)، Alvaro Martin (آلوارو مارتین)
Hawaii , The Stolen Paradise? (هاوایی، بهشت دزدیده شده؟)، Luis Castro (لوییز کاسترو)
America's survailance State (دولت جاسوس آمریکا)، Danny Schechter (دنی شکتر)
Eighty Days (هشتاد روز)، Akram Adouani (أکرم عدوانی)
Kawthar (کوثر)، مهدی خوش نژاد
Crisis of Distrust- Police and Community in Toronto (بحران بیاعتمادی پلیس و جامعه در تورنتو)، Dan Epstein (دَن اِپستاین)
Game of Drones (بازی پهپادها)، Margaret Cox (مارگرت کاکس)
Pro-Palestinian rally in London (راهپیمایی مردم لندن در حمایت از فلسطین)، Giacomo Mantovani (گیاکومو مانتوانی)
أبیض أسود، عادل سرحان
بنت جبیل، قاهرة اغزاة، مهدی قانصو
بخش فیلم مستند- جنگ نرم و حرکت های خودجوش مردمی
گروه کوچک ما، فرود عوض پور
سوغات فرانسوی، مرتضی اصفهانی
جنگ اطلاعاتی، علی نظری
مدرسه شاداب، علیرضا نوروزی خراسانی
مردانه، سید مرتضی حسینی
هابیل خون و خرما، سیدسعید صدرزاده
به سوی آسمان، محمد ساسان
دُرعلی، امیرحمزه مشایخی
هالیوود اسب تروا، داود جلیلی - سلمان ابوطالبی
صدای پای آشنا، روح الله رحیمی
۷ دقیقه تا تل آویو، علیرضا بوالی
نمای بسته ای از همسایه شقایق ها، ایمان کیخا
الف لام میم، محمدمهدی فکریان
قزل امام(امام طلایی)، روح الله توفیق
ردپای نان، یزدان کیانی
همه آنچه که من دارم، محمدعلی یردان پرست
تاکسی, مدرسه، مسعود کارگر
دادخواست، روح الله رشیدی
معبر، محمد کرم زاده
داستان یک مرد، محمد حجت احمدی زر
اهل سنت ایران، محسن اسلام زاده اسکستانی
تولد در زمین سوخته، وحید فرجی
نور جهان، حسن کی قبادی
رگه های حیات، مجید عزیزی
حسین آباد، جواد صداقتی راد
آنچه به این خانه روا است، تورج کلانتری
صحرا، داود نجف زاده
زندگی آمریکایی آمریکایی، محمد حسام الدین
صالح آباد، امین قره سوفلو
من مرگ می شوم، مهدی فیاضی
ننه سکینه، مریم السادات مومن زاده
رمز و راز ملکه، مهدی نقویان
میراث تلخ نژاد پرستی در ایالات متحده
بازتاب عشق، مهدی سلیمی
من تهرانی بودم، سجاد ایمانی
بخش فیلم مستند- اقتصاد مقاومتی و نقد درون گفتمانی
ایران ۲۰۰ میلیونی، مجید تجرد
بغض هامون، محسن شیرزایی
زمین بعلاوه پنج درصد، مجتبی غفوری
گام نهایی، سیدمحمدحسین میری
مهاجر، سیدحسن یوسفی
زندگی شاید همین باشد، سیدمهدی موسوی
صدای غربت، محسن اردستانی رستمی
شهر مغشوش، سیدحسن موسوی فرد
اروند، محسن حاج کرمی
واجب فراموش شده، محمدعلی مردانی
غریبه ها، محمد صالحی
چشم در برابر چشم، سیدمحمدعلی صدری نیا
فاکتور صوری، سیدمهدی کرباسی
پیشگامان یاری خدا و رسول، سید علی موسوی نژاد
استعمار دلار، عبدالعظیم مولایی
ماهی ها در سکوت نمی میرند، یاسر عرب – محسن زارعی
ما اقتصاددانیم، محمدحسین بزرگی راد
یک قصه از بلوچستان، محمدرضا محمدی نجات
رنگ و نارنگ، داریوش نیکبخت
طلب، جواد سلمان نژاد
طلای سفید، مسلم نصیری
کودکانه، مجتبی حسن زاده
کلاه انگلیسی، سید مهدی کرباسی
سپید، محمدحسین صفری رودبار
نازیسم، امیرحسین خلیلی
بوستان خانواده، محمد دیماسی
آرزوی استخدام، علی خسروی
محرمانه های مشهد، سیدمحمد محمدی سرشت
TF DOWN ۲، روح الله رفیعی
به وقت مادری، محمدحسن یادگاری
welcome، محمد احمدزاده
برگزیدگان بخش های نماهنگ، فیلم ما، فیلمنامه، نقد، پژوهش و مقاله، اقلام تبلیغی(پوستر و تیزر) در مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام خواهد شد.