چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - 22 Sep 2021
 
۰

واکنش وزير ارشاد به تخريب پیامکی شريعتي

يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۰۵
کد مطلب: 230020
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي مي گويد :اگر براي انتشار پيامک هاي تخريبي عليه دکتر شريعتي گروه هايي سازماندهي شده اند بايد شناسايي و دستگير شوند.
به گزارش جهان، "سيد محمد حسيني" وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در خصوص انتشار پيامک هاي تخريبي عليه "علي شريعتي" در پاسخ به آريا گفت: در اين خصوص ممکن است ما بگوييم يک بخشي از اين  بخاطر طبع شوخي است که مردم ما دارند اما گاهي اوقات به نظر مي رسند اين قضايا دارد جهت پيدا مي کند به تخريب اين شخصيت ها و لوث کردن افکار وانديشه آن ها منجرمي شود.

وي افزود: به هر حال خود مردم ما بايد اجتناب کنند از انتقال اين پيامک ها و بايد مراقبت کنند چون اگراين ها مراقبت نشود ممکن است به مقدسات و اصول اساسي ما هم تعميم پيدا کند.

وي با بيان اينکه در اين زمينه بايد کار اطلاعاتي صورت بگيرد اظهار داشت: اگر گروه هايي سازماندهي شده اند براي انتشار اين پيامک ها بايد شناسايي و دستگير شوند.

حسيني در خصوص نقش وزارت ارشاد درزمينه جلوگيري از اين پيامک ها گفت: ما فقط مي توانيم فرهنگ سازي کنيم و نمي توانيم کار اطلاعاتي امنيتي انجام دهيم.

وي افزود: يک بحثي هم از قبل مطرح شده که هرکسي نتواند بطور انبوه پيامک ارسال کند حالا بصورت فردي زياد مهم نيست اما اگربصورت انبوه اقدام به انتشار اين پيامک ها نمايد وزارت ارتباطات بايد دخالت کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *