دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 30 Nov 2020
 
۳

آغاز به کار صفحه استاد رحیم پور با دو سوال مهم

چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶
کد مطلب: 742991
تنها صفحه رسمی آقای حسن رحیم‌پور ( ازغدی ) در توییتر که با نظارت ایشان به روز می شود، با طرح دو پرسش جالب، آغاز به کار کرد. 
آغاز به کار صفحه استاد رحیم پور با دو سوال مهم
به گزارش جهان نيوز، تنها صفحه رسمی آقای حسن رحیم‌پور ( ازغدی ) در توییتر که با نظارت ایشان به روز می شود، با طرح دو پرسش جالب، آغاز به کار کرد. 

بسمه تعالی

  از آنجا که علی رغم اطلاع رسانی و تکذیب های پیاپی ما در مورد سخنانی  که بدروغ  از آقای رحیم پور ازغدی در فضای مجازی ، نقل و منتشر می شود، توئیتهای جعلی و... همچنان ادامه دارد ،  چاره ای جز راه اندازی صفحه رسمی در توییتر نداریم . 

بنابراین خبر، نخستین و تنها صفحه ای که با اطلاع وی در وئیتر فعال است و به روز می شود از امروز با طرح دو پرسش و بااین آدرس و عگس زیر آغاز به کار کرد :https://twitter.com/rahimpourazqadi

تا این لحظه، همه توییت‌هایی که در فضای مجازی به‌نام حسن رحیم‌پور (ازغدی) منتشر شده‌، تقلبی و جعلی بوده و این نخستین توییت  تنها صفحه رسمی در توییتر است.

با طرح دو پرسش، آغاز کنیم:

۱. چرا توییتر، ممنوع و فیلتر است و همزمان مقامات رسمی کشور توییت می‌کنند؟ این عیب قانون است یا قانون‌شکنی در حاکمیت یا هر دو؟ کسی می‌داند؟

 ۲. ورود ما به توییتر چه توجیهی دارد؟ اولا فعالیت ده‌ها صفحه تقلبی  به این نام که برخی کاملا مشکوک و مخربند، سپس توصیه پلیس محترم فتاست که در پاسخ به درخواست ما برای مسدودسازی صفحات فیک و تقلبی به‌نام رحیم‌پور در توییتر، اینستاگرام و فیسبوک و... می‌گویند  در حریم خصوصی آنان! وارد نمی‌شوند و راه‌حل شما‌، فعال‌سازی صفحه رسمی در توییتر و اینستاگرام و... است. کسی می‌داند چرا صفحات فیک به‌نام کسی در عرصه عمومی، حریم خصوصی کسان دیگری است؟!

آدرس تنها توئیتر ما

https://twitter.com/rahimpourazqadi

سی مهر ۱۳۹۹
دفتر نشر آثار آقای رحیم پور ( ازغدی )
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *