گرایش سیاسی | تعداد منتخبین |
اصولگرایان | 223 |
اصلاحطلبان | 16 |
مستقلین | 36 |
اقلیتهای دینی | 5 |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | مسعود پزشکیان | تبریز، آذرشهر و اسکو | اصلاحطلب | نماینده تبریز در ادوار هشتم، نهم و دهم |
2 | احمد علیرضابیگی | تبریز، آذرشهر و اسکو | اصولگرا | نماینده کنونی تبریز |
3 | روحالله متفکرآزاد | تبریز، آذرشهر و اسکو | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
4 | سیدمحمدرضا میرتاجالدینی | تبریز، آذرشهر و اسکو | اصولگرا | نماینده تبریز در ادوار هفتم و هشتم |
5 | محمدحسین فرهنگی | تبریز، آذرشهر و اسکو | اصولگرا | نماینده تبریز در ادوار هفتم، هشتم، نهم و دهم |
6 | علیرضا منادی سفیدان | تبریز، آذرشهر و اسکو | اصولگرا | نماینده تبریز در ادوار هشتم و نهم |
7 | علی علیزاده | مراغه و عجبشیر | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
9 | معصومه پاشایی | مرند و جلفا | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
9 | مهدی اسماعیلی | میانه | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
10 | علی شامی و بهنام صفایی | میانه | - | انتخابات به دور دوم کشیده شد |
11 | یوسف داوودی | سراب | مستقل | نماینده کنونی سراب |
12 | شیخ رضا باقری بنابی | بناب | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
13 | جعفر راستی | شبستر | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
14 | سیدعلی موسوی | ملکان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
15 | احمد محرمزاده یخفروزان | اهر و هریس | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
16 | حسین حاتمی | کلیبر، خداآفرین و هوراند | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
17 | غلامرضا نوری قزلجه | بستانآباد | اصلاحطلب | نماینده بستانآباد در دور نهم |
18 | سیدحمزه امینی | هشترود و چاراویماق | مستقل | نماینده کنونی هشترود |
19 | اللهوردی دهقانی | ورزقان | اصلاحطلب | نماینده ورزقان در دور نهم |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | سیدسلمان ذاکر | ارومیه | اصولگرا | نماینده ارومیه در دور هشتم |
2 | وحید جلالزاده | ارومیه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | روح الله حضرت پور | ارومیه | اصولگرا | نماینده کنونی ارومیه |
4 | انور حبیبزاده بوکانی | بوکان | اصولگرا | نماینده بوکان در ادوار پنجم و هفتم |
5 | کمال حسینپور | پیرانشهر و سردشت | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | عادل نجفزاده | خوی و چایپاره | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
7 | یعقوب رضازاده | سلماس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
8 | محمد علیپور | ماکو، چالدران، پلدشت و شوط | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | جلال محمودزاده | مهاباد | مستقل | نماینده مهاباد در ادوار هشتم و دهم |
10 | مهدی عیسیزاده | میاندوآب | اصولگرا | نماینده میاندوآب در ادوار هشتم و نهم |
11 | حسن همتی | شاهینشهر و تکاب | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
12 | علی زنجانی حسنلویی | نقده و اشنویه | اصولگرا | نماینده نقده در دور هشتم |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | علی نیکزاد | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | سیدکاظم موسوی | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | اصولگرا | نماینده اردبیل در دور هشتم |
3 | صدیف بدری | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | اصولگرا | نماینده کنونی اردبیل |
4 | عباس جهانگیرزاده | پارسآباد و بیلهسوار | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | ولی اسماعیلی | گرمی | اصولگرا | نماینده گرمی در دور هشتم |
6 | محمود عباسزاده | مشکینشهر | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
7 | سیدغنی نظری | خلخال و کوثر | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | امیرحسن بانکیپور | اصفهان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | عباس مقتدایی | اصفهان | اصولگرا | نماینده اصفهان در دور نهم |
3 | مهدی طغیانی | اصفهان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | زهرا شیخی | اصفهان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | حسین میرزایی | اصفهان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | سیدصادق طباطبایینژاد | اردستان | اصولگرا | نماینده کنونی اردستان |
7 | حسینعلی حاجی دلیگانی | شاهینشهر، میمه و برخوار | اصولگرا | نماینده شاهینشهر در ادوار نهم و دهم |
8 | محمدتقی نقدعلی | خمینیشهر | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | رحیم کریمی و اصغر سلیمی | سمیرم | - | انتخابات به مرحله دوم کشیده شد |
10 | سمیه محمودی | شهرضا و دهاقان | مستقل | نماینده کنونی شهرضا ودهاقان |
11 | حسین محمد صالحی دارانی | فریدن و فریدونشهر | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
12 | سیدناصر موسوی لارگانی | فلاورجان | اصولگرا | نماینده فلاورجان در ادوار هشتم، نهم و دهم |
13 | سیدجواد ساداتینژاد | کاشان و آران و بیدگل | اصولگرا | نماینده کنونی کاشان و آران و بیدگل |
14 | سیدمسعود خاتمی | گلپایگان و خوانسار | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
15 | حسین رجایی و علی یوسفپور | لنجان | - | انتخابات به دور دوم کشیده شد |
16 | پروین صالحی مبارکه | مبارکه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
17 | الهام آزاد | نایین، خور و بیابانک | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
18 | ابوالفضل ابوترابی | نجفآباد و تیران و کرون | اصولگرا | نماینده نجفآباد در ادوار نهم و دهم |
19 | رحمتالله فیروزی پوربادی | نطنز و قمصر | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | مهدی عسگری | کرج، اشتهارد و فردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی | کرج، اشتهارد و فردیس | - | انتخابات به دور دوم کشیده شد |
3 | علی حدادی | ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | علیاکبر بسطامی | ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | سارا فلاحی | ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | بهزاد علیزاده و صادق کرمی | دهلران، درهشهر و آبدانان | - | انتخابات به دور دوم کشیده شد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | عبدالکریم جمیری | بوشهر، گناوه و دیلم | اصولگرا | نماینده بوشهر در دور نهم |
2 | غلامحسین کرمی | دشتی و تنگستان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | ابراهیم رضایی | دشتستان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | موسی احمدی | کنگان، دیر، جم و عسلویه | اصولگرا | نماینده کنگان و دیر در دور نهم |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | محمدباقر قالیباف | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | سیدمصطفی آقامیرسلیم | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | مرتضی آقاتهرانی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | نماینده تهران در ادوار هشتم و نهم |
4 | الیاس نادران | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | نماینده تهران در ادوار هفتم، هشتم و نهم |
5 | سیدمحسن دهنوی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | سیدمحمود نبویان | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | نماینده تهران در دور نهم |
7 | محسن پیرهادی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
8 | سیداحسان خاندوزی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | اقبال شاکری | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
10 | ابوالفضل عمویی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
11 | فاطمه رهبر | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | نماینده تهران در ادوار هفتم، هشتم و نهم |
12 | مجتبی توانگر | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
13 | بیژن نوباوه وطن | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | نماینده تهران در ادوار هشتم و نهم |
14 | روح الله ایزدخواه | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
15 | احمد نادری | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
16 | عبدالحسین روح الامین نجف آبادی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
17 | سید نظامالدین موسوی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
18 | زهره الهیان | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | نماینده تهران در دور هشتم |
19 | مالک شریعتی نیاسر | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
20 | مهدی شریفیان | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
21 | سیدرضا تقوی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | نماینده دامغان در دور دوم و نماینده تهران در ادوار چهارم و پنجم |
22 | سمیه رفیعی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
23 | سیدعلی یزدی خواه | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
24 | علی خضریان | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
25 | فاطمه قاسم پور | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
26 | رضا تقیپور انوری | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
27 | مجتبی رضاخواه | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
28 | غلامحسین رضوانی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
29 | زهره سادات لاجوردی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
30 | عزت الله اکبری تالار پشتی | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | اصولگرا | نماینده قائمشهر در ادوار پنجم و هشتم |
31 | فرهاد بشیری | پاکدشت | اصولگرا | نماینده پاکدشت در دور نهم |
32 | سیداحمد رسولینژاد | دماوند و فیروزکوه | اصولگرا | نماینده دماوند در ادوار پنجم و هفتم |
33 | حسن نوروزی | بهارستان و رباط کریم | اصولگرا | نماینده رباط کریم در ادوار هشتم و دهم |
34 | حسین حقوردی | شهریار و قدس و ملارد | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
35 | حسین نوشآبادی | ورامین | اصولگرا | نماینده ورامین در ادوار ششم و هفتم |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | احمد راستینه هفتجانی | شهرکرد، بن و سامان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | قدرتالله حمزه شلمزاری | اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | امیرقلی جعفری بروجنی | بروجن | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | حسین بامیری | لردگان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | حسین خسروی اسفزار | بیرجند، درمیان، خوسف | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | مصطفی نخعی | نهبندان و سربیشه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | سلمان اسحاقی | قائنات | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | مجید نصیرایی | فردوس، طبس، سرایان، بشرویه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | فاطمه رحمانی | مشهد و کلات | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | نصرالله پژمانفر | مشهد و کلات | اصولگرا | نماینده مشهد در ادوار نهم و دهم |
3 | سیدامیرحسین قاضیزاده هاشمی | مشهد و کلات | اصولگرا | نماینده مشهد در ادوار هشتم، نهم و دهم |
4 | محمدحسین حسینزاده بحرینی | مشهد و کلات | اصولگرا | نماینده مشهد در ادوار نهم و دهم |
5 | جواد کریمی قدوسی | مشهد و کلات | اصولگرا | نماینده مشهد در ادوار هشتم، نهم و دهم |
6 | جلیل رحیمی جهانآبادی | تربتجام، تایباد و باخرز | اصلاحطلب | نماینده کنونی تربتجام |
7 | محسن زنگنه | تربتحیدریه، زاوه و مهولات | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
8 | حسین عباسزاده امامی | چناران و بینالود | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | اکبر احمدپور | خواف و رشتخوار | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
10 | حسن رزمیان مقدم | درگز | اصولگرا | نماینده دوره پنجم و هفتم مردم درگز |
11 | علیاصغر عنابستانی | سبزوار، جغتای و جوین | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
12 | بهروز محبی نجمآبادی | سبزوار، جغتای و جوین | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
13 | سیداحسان قاضیزاده هاشمی | فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه | اصولگرا | نماینده کنونی فریمان |
14 | علی آذری | قوچان و فاروج | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
15 | جوادنیکبین | کاشمر و خلیلآباد و بردسکن | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
16 | محمد صفایی دلوئی | گناباد و بجستان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
17 | احسان ارکانی | نیشابور و فیروزه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
18 | هاجر چنارانی | نیشابور و فیروزه | اصولگرا | نماینده کنونی نشابور |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | محمد پاکمهر | بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | محمد وحیدی | بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | امانالله حسین پور | اسفراین | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | علی جدی | شیروان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | سیدکریم حسینی | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | اهواز | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | مجتبی یوسفی | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | اهواز | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | احمد سراج و شبیب جویجری | اهواز، باوی، حمیدیه و کارون | - | انتخابات به دور دوم کشیده شد |
4 | سیدمحمد مولوی | آبادان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | سیدمجتبی محفوظی | آبادان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | جلیل مختار | آبادان | مستقل | نماینده کنونی آبادان |
7 | فریدون حسنوند | اندیمشک | اصولگرا | نماینده اندیمشک در ادوار ششم، هفتم، هشتم و دهم |
8 | عبدالله ایزدپناه | ایذه و باغملک | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | حبیب آقاجری | ماهشهر، امیدیه و هندیجان | اصولگرا | نماینده ماهشهر در دور نهم |
10 | محمدطلا مظلومی | بهبهان و آغاجاری | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
11 | سیدلفته احمدنژاد | خرمشهر | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
12 | سیداحمد آوایی | دزفول | مستقل | نماینده دزفول در ادوار هفتم و هشتم |
13 | قاسم ساعدی | دشت آزادگان و هویزه | اصولگرا | نماینده کنونی دشت آزادگان و هویزه |
14 | ابراهیم متینیان | رامهرمز و رامشیر | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
15 | مجید ناصرینژاد | شادگان | اصولگرا | نماینده شادگان در ادوار دورههای هفتم، هشتم و دهم |
16 | محمد کعب عمیر | شوش | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
17 | سهراب گیلانی | شوشتر و گتوند | اصولگرا | نماینده کنونی شوشتر |
18 | علیرضا ورناصری | مسجد سلیمان، اندیکا، لاری و هفتکل | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | محمد طاهری | زنجان و طارم | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | شیخ مهدی باقری و نبیالله محمدی | زنجان و طارم | - | انتخابات به دور دوم کشیده شد |
3 | حسن شجاعی علیآبادی | ابهر و خرمدره | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | سیدمرتضی خاتمی | ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق | اصلاحطلب | نماینده کنونی ماهنشان |
5 | سیدالبرز حسینی | خدابنده | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | عباس گلرو | سمنان و مهدیشهر و سرخه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | علیاکبر علیزاده برمی | دامغان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | علی اصغر خانی | شاهرود | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | اردشیر مطهری | گرمسار و آرادان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | حسینعلی شهریاری | زاهدان | اصولگرا | نماینده زاهدان در ادوار هفتم، هشتم، نهم و دهم |
2 | فداحسین مالکی | زاهدان | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
3 | عبدالناصر درخشان | ایرانشهر، سرباز و دلگان | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
4 | معینالدین سعیدی | چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند | مستقل | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
5 | اسماعیل حسینزهی | خاش، میرجاوه،نصرتآباد و کورین | مستقل | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
6 | محمد سرگزی | زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامان | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
7 | حبیبالله دهمرده | زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامان | اصولگرا | نماینده کنونی مردم زابل |
8 | ملک فاضلی | سراوان، سیب و سوران و مهرستان | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | علیرضا پاک فطرت | شیراز | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | روح الله نجابت | شیراز | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | جعفر قادری | شیراز | اصولگرا | نماینده شیراز در دور هشتم |
4 | ابراهیم عزیزی | شیراز | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | رحیم زارع | آباده، بوانات و خرمبید | اصولگرا | نماینده آباده در ادوار نهم و دهم |
6 | فرهاد طهماسبی | نیریز و استهبان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
7 | علیاکبر علیزاده برمی | اقلید | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
8 | محمدرضا رضایی کوچی | جهرم | اصولگرا | نماینده جهرم در ادوار هشتم، نهم و دهم |
9 | محمدجواد عسگری | داراب و زریندشت | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
10 | محسن علیزاده | سپیدان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
11 | عبدالعلی رحیمی مظفری | سروستان،خرامه و کوار | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
12 | حجتالله فیروزی | فسا | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
13 | محمدمهدی فروردین | فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
14 | فریدون عباسی | کازرون | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
15 | حسین حسینزاده | لارستان، خنج و گراش | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
16 | سیدموسی موسوی | لامرد و مهر | اصولگرا | نماینده لامرد در دور نهم |
17 | جلال رشیدی کوچی | مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
18 | مجید انصاری | ممسنی و رستم | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | فاطمه محمد بیگی | قزوین، البرز و آبیک | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | لطفالله سیاه کلی | قزوین، البرز و آبیک | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | روحالله عباسپور | بویینزهرا | اصولگرا | نماینده بویینزهرا در دور نهم |
4 | رجب رحمانی | تاکستان | اصولگرا | نماینده تاکستان در ادوار چهارم، پنجم، ششم و هفتم |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | احمد امیرآبادی فراهانی | قم | اصولگرا | نماینده قم در ادوار نهم و دهم |
2 | علیرضا زاکانی | قم | اصولگرا | نماینده تهران در ادوار هفتم، هشتم و نهم |
3 | مجتبی ذوالنوری | قم | اصولگرا | نماینده کنونی قم |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | سید مهدی فرشادان | سنندج، دیواندره و کامیاران | مستقل | نماینده کنونی سنندج |
2 | محسن فتحی | سنندج، دیواندره و کامیاران | مستقل اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | حمدالله کریمی و علیرضا زندیان | بیجار | - | انتخابات به دور دوم کشید |
4 | بهزاد رحیمی | سقز و بانه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | پرویز اوسطی | قروه و دهگلان | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | شیوا قاسمیپور | مریوان و سروآباد | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | محمدرضا پورابراهیمی داورزنی | کرمان و راور | اصولگرا | نماینده کرمان در ادوار نهم و دهم |
2 | محمدمهدی زاهدی | کرمان و راور | اصولگرا | نماینده کرمان در ادوار نهم و دهم |
3 | صمدالله محمدی | بافت، راور و ارزوئیه | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
4 | موسی غضنفرآبادی | بم، ریگان، فهرج،نرماشیر | اصولگرا | نماینده بم در ادوار هفتم و هشتم |
5 | ذبیح الله اعظمی ساردویی | جیرفت و عنبرآباد | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | حسین جلالی | رفسنجان و انار | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
7 | عفت شریعتی کوهبنانی | زرند و کوهبنان | اصولگرا | نماینده مشهد در ادوار هفتم و هشتم |
8 | شهباز حسنپور بیگلری | سیرجان و بردسیر | مستقل | نماینده سیرجان در ادوار هشتم، نهم و دهم |
9 | مصطفی رضاحسینی قطبآبادی | شهربابک | اصولگرا | نماینده شهربابک در دور هشتم |
10 | منصور شکراللهی | کهنوج، منوجان، رودبار جنوب،قلعهگنج و فاریاب | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | عبدالرضا مصری | کرمانشاه | اصولگرا | نماینده کرمانشاه در ادوار هفتم، نهم و دهم |
2 | محمد رشیدی | کرمانشاه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | سلمان محمدی و ابراهیم عزیزی | کرمانشاه | - | انتخابات به مرحله دوم کشیده شد |
4 | مجتبی بخشیپور و نادر نادری | اسلامآباد غرب و دالاهو | - | انتخابات به مرحله دوم کشیده شد |
5 | آرش زره تن لهونی | پاوه | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | سیدجواد حسینیکیا | سنقر و کلیایی | اصولگرا | نماینده کنونی مردم سنقر |
7 | شهریار حیدری | قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
8 | علی رضایی | کنگاور، صحنه و هرسین | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | مهدی روشنفکر | بویراحمد و دنا | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | سیدمحمد موحد | کهگیلویه و بهمنئی | اصولگرا | نماینده کهگیلویه در ادوار چهارم، پنجم، ششم و هفتم و نماینده بهبهان در دور هشتم |
3 | غلامرضا تاجگردون | گچساران و باشت | اصلاحطلب | نماینده گچساران در ادوار نهم و دهم |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | رمضانعلی سنگدوینی | گرگان و آققلا | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | غلامرضا منتظری | گرگان و آققلا | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | غلامعلی کوهساری | رامیان و آزادشهر | اصلاحطلب | نماینده رامیان در دور ششم |
4 | رحمتالله نوروزی | علیآباد | اصولگرا | نماینده علیآباد در دور نهم |
5 | عبدالجلال ایری و رجب محمدآبادی | کردکوی و ترکمن و بندر گز | - | انتخابات به دور دوم کشیده شد |
6 | امان قلیج شادمهر | گنبدکاووس | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
7 | رضا آریانپور | مینودشت و کلاله و مراوه تپه | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | جبار کوچکینژاد | رشت | اصولگرا | نماینده رشت در ادوار هشتم، نهم و دهم |
2 | سیدعلی آقازاده دافساری | رشت | اصولگرا | نماینده رشت در دور هشتم |
3 | محمدرضا احمدی | رشت | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | غلامرضا مرحبا | آستارا | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | محمدعلی رمضانی دستک | آستانه اشرفیه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | احمد دنیامالی | بندر انزلی | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
7 | مهرداد گودرزوند چگینی | رودبار | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
8 | محمد صفریملکیان | رودسر و املش | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | کاظم دلخوش | صومعهسرا | مستقل | نماینده صومعهسرا در ادوار هفتم، هشتم و دهم |
10 | حسن محمدیاری | تالش، رضوانشهر و ماسال | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
11 | خلیل بهروزی فرد | فومن و شفت | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
12 | رسول فرخی | لاهیجان و سیاهکل | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
13 | پرویز محمدنژاد قاضی محله | لنگرود | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | مرتضی محمودوند | خرمآباد و دوره | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | مهرداد ویسکرمی | خرمآباد و دوره | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | محمد خدابخشی | الیگودرز | اصولگرا | نماینده کنونی الیگودرز |
4 | عباس گودرزی بروجردی | بروجرد | اصولگرا | نماینده کنونی بروجرد |
5 | فاطمه مقصودی | بروجرد | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | سید حمیدرضا کاظمی | پلدختر | اصولگرا | نماینده کنونی پلدختر |
7 | یحیی ابراهیمی | سلسله و دلفان | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
8 | حسین گودرزی | درود و ازنا | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | محمدرضا مبلغی | کوهدشت و رومشکان | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | منصورعلی زارعی | ساری و میاندورود | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
2 | علی بابایی کارنامی | ساری و میاندورود | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | علی کریمی فیروزجایی | بابل | اصولگرا | نماینده بابل در دور هشتم |
4 | مهدی سعادتی | بابل | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | کیوان مرادیان کوچکسرایی | قائمشهر، سوادکوه، جویبار | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | کمال علیپور خنکداری | قائمشهر، سوادکوه، جویبار | اصولگرا | نماینده قائمشهر در دور نهم |
7 | رضا حاجیپور | آمل | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
8 | غلامرضا شریعتی | بهشهر و گلوگاه و نکا | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | سید سمشالدین حسینی | تنکابن، رامسر و عباسآباد | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
10 | محمدعلی محسنی بندپی | نوشهر، چالوس و کلاردشت | اصلاحطلب | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
11 | ولیالله فرزانه | نور و محمودآباد | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
12 | اصغر باقرزاده | بابلسر و فریدونکنار | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | علیاکبر کریمی | اراک و کمیجان و خندان | اصولگرا | نماینده کنونی اراک |
2 | محمدحسن آصفری | اراک و کمیجان و خندان | اصولگرا | نماینده اراک در دور نهم |
3 | سینا کمالخانی | تفرش، آشتیان و فراهان | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | علیرضا نظری | خمین | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | محمد سبزی | ساوه و زرندیه | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
6 | محمود احمدی بیغش | شازند | اصولگرا | نماینده شازند در دور هشتم |
7 | علیرضا سلیمی | محلات و دلیجان | اصولگرا | نماینده دلیجان در ادوار هشتم، نهم و دهم |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | احمد مرادی | بندرعباس، قشم و ابوموسی | مستقل | نماینده کنونی بندرعباس |
2 | محمد آشوری | بندرعباس، قشم و ابوموسی | اصولگرا | نماینده بندرعباس در ادوار هفتم، هشتم، نهم و دهم |
3 | منصور آرامی | بندرعباس، قشم و ابوموسی | مستقل | نماینده بندرعباس در دور نهم |
4 | احمد جباری | بندرلنگه، بستک و پارسیان | اصولگرا | نماینده بندرلنگه در ادوار هشتم و نهم |
5 | حسین رئیسی | میناب و رودان و جاسک و سیربک و بشاگرد | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | حمیدرضا حاجی بابایی | همدان و فامنین | اصولگرا | نماینده همدان در ادوار پنجم، ششم، هفتم، هشتم و دهم |
2 | احمد حسین فلاحی | همدان و فامنین | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
3 | کیومرث سرمدی واله | اسدآباد | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
4 | عیسی جعفری | کبودرآهنگ و بهار | اصولگرا | نماینده کبودرآهنگ در دور هشتم |
5 | محمدمهدی مفتح | تویسرکان | اصولگرا | نماینده رزن در ادوار پنجم، هفتم و هشتم و نماینده تویسرکان در ادوار نهم و دهم |
6 | حسن لطفی | رزن و درگزین | اصلاحطلب | نماینده کنونی رزن |
7 | احد آزادیخواه | ملایر | اصولگرا | نماینده کنونی ملایر |
8 | هادی بیگینژاد | ملایر | اصولگرا | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
9 | علیرضا شهبازی | نهاوند | مستقل | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | گرایش | توضیحات |
1 | صالح جوکار | یزد و صدوق | اصولگرا | نماینده یزد در دور نهم |
2 | محمدرضا دشتی اردکانی | اردکان | مستقل | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
3 | محمدرضا صباغیان بافقی | مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم | اصولگرا | نماینده کنونی مهریز و بافق |
4 | سیدجلیل میرمحمد میبدی | تفت و میبد | اصولگرا | سابقه نمایندگی در مجلس ندارد |
ردیف | نام و نامخانوادگی | حوزه انتخابیه | توضیحات |
1 | روبرت بگلریان | مسیحیان ارمنی جنوب ایران | نماینده ادوار هفتم، هشتم و نهم |
2 | آرن شاهوردیان | مسیحیان ارمنی شمال ایران | سابقه نمایندگی ندارد |
3 | اسفندیار اختیاری | زرتشتیان | نماینده ادوار هشتم، نهم و دهم |
4 | همایون سامه یح نجف آبادی | کلیمیان | سابقه نمایندگی مجلس ندارد |
5 | شارلی انویه تکیه | مسیحیان آشوری و کلدانی | سابقه نمایندگی ندارد |
۳۶ نفر مستقل