دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - 25 Oct 2021
 
۰

ازعمل قلب پدر تاگسترش سرطان درپیکر مادر

سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۲۸
کد مطلب: 247756
ایشان قرار بود که قبل از عید توسط یکی از پزشکان لیزر درمانی شوند که متاسفانه در آن زمان به دلیل فراهم نشدن هزینه این درمان، اقدامی صورت نمی گیرد.
به گزارش جهان، خیریه همت در آخرین پست خود نوشت:
این فراخوان مربوط به خانواده ای نیازمند ساکن شهرستان ش. است.

پدر خانواده آقای ح. ف که قبلا در کار تولید فرفوژه و لوازم ورزشی بود چند سال پیش به دلیل بیماری یک تکه ازروده اش را برداشتند. الان هم بطن چپ قلبش دچار مشکل شده و نیاز به عمل قلب باز دارند. این علاوه بر آمبولی ریه است که متاسفانه گریبان این پدر را گرفته است. البته رایزنی و تلاشهایی برای انجام این عمل در یکی از بیمارستان های تهران در حال انجام و پیگیری است.

مادر خانواده هم خانم ۳۵ ساله ای است به نام ل. ا که قبل از بیماری کارهای دستی مثل قلاب بافی می کرد و می فروخت ولی متاسفانه در بیش از ۶ ماهه گذشته به دلیل ابتلا به سرطان خوش خیم و عوارض آن کار نمی کند. ایشان قرار بود که قبل از عید توسط یکی از پزشکان لیزر درمانی شوند که متاسفانه در آن زمان به دلیل فراهم نشدن هزینه این درمان، اقدامی صورت نمی گیرد و این مساله باعث می شود تا عفونت علاوه بر سرایت به دندانها، متاسفانه کلیه های ایشان هم بعلت پیشرفت عفونت نیاز به پیوند پیدا کند.

این مادر۲ فرزند هم دارد دخترش کلاس پنجم و پسرش پیش دبستانی است.

زندگی آنها در خانه ای۶۰ متری که باید ماهانه ۲۵۰ هزار تومان بابت اجاره آن را بپردازند به سختی می گذرد بویژه که مدتهاست درآمدی ندارند واین مساله به شدت آنها را مدیون و مقروض کرده است.

همت کنید
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *