دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - 4 Dec 2023
 
۰

رسوایی «وکالتم را پس می گیرم» برای علی کریمی +فیلم

دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب: 853072
پویش وکالت می دهم علی کریمی برای حمایت از ربع پهلوی امروز به پویش رسوایی و سرافکندگی برای این فرد خائن به وطن تبدیل شده به گونه ای که وکالت دهندگان هم به اشتباه خود اذعان کرده اند.
رسوایی «وکالتم را پس می گیرم» برای علی کریمی +فیلم
به گزارش جهان نيوز به نقل از سراج24؛ شکاف های عمیق در دیوار پوشالی براندازان هر زودتر بیشتر و آشکارتر از گذشته می شود به نحوی که وکالت دهندگان به سلطنت فردی سست عنصر و دست و پا چلفتی به نام رضا پهلوی، امروز وکالت خود را پس گرفته و به اشتباه خود اذعان کرده اند.

شدت این رسوایی در جبهه شیشه ای براندازان به حدی بوده که صدای دوستان و هم قطاری ها را هم در آورده اما معلوم نیست علی کریمی که پویش وکالت میدهم را برای ربع پهلوی راه انداخت، الان کجاست و چرا سر در گریبان ننگین خود فرو برده و خبری از اراجیف و چرندیات تند و تیزش نیست. 

امروز در صفوف از هم گسیخته جریان برانداز شاهد درگیری های متعدد هستیم و هر از گاهی نیز در پیام های صوتی و تصویری شان، به قولی پته یکدیگر را روی آب ریخته و با افشاگری های مفصل از اخاذی ها و خیانت ها و دروغ پردازی های خود، از خجالت هم در می آیند. 

عاقبت کسانی را ببینید که روزی می خواستند جمهوری اسلامی را براندازند!
 
https://jahannews.com/vdccm1q4i2bqpx8.ala2.html
jahannews.com/vdccm1q4i2bqpx8.ala2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *