جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳ - 12 Jul 2024
 
۲
۱۵
پشت پرده ماجرای کارزار؛

چرا اصلاح طلبان بعد از انتخابات سریعا به سراغ زاکانی و شهرداری رفتند؟

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۹
کد مطلب: 887407
اگر امضای اینترنتی برای اصلاح طلبان تضمین عزل و نصب است، پس از فردا میتوان برای هر مسئول دیگری کارزار عزل و برکناری راه اندازی و امضا جمع کرد.
چرا اصلاح طلبان بعد از انتخابات سریعا به سراغ زاکانی و شهرداری رفتند؟
گروه سیاسی جهان نيوز: گروهی از اصلاح طلبان با محوریت روزنامه سازندگی، با انتشار یک کارزار اینترنتی غیر معتبر، ادعا کردند که مردم خواهان برکناری شهردار تهران شده‌اند! تعداد امضا کنندگان این کارزار هم ضد و نقیض بوده و از 85 هزار تا 155 هزار توسط این رسانه‌ها ذکر شده است.

در این باره چند نکته گفتنی است:

یک: این هماهنگی رسانه‌ای اصلاح طلب در تیتر و خبر، قبل از آنکه برجسته سازی زنجیره‌ای یک خبر نامعتبر باشد، بیشتر شبیه خبرسازی، جهت آماده سازی افکار عمومی برای عملیات‌های تخریبی علیه شهرداری تهران، در آینده نزدیک است.

دو: هنوز یک هفته نیست که کاندیدای مطلوب اصلاح طلبان وارد پاستور شده و هنوز آقای پزشکیان جامه ریاست جمهور به تن نکرده است اما حامیان ایشان در پی تسخیر سایر صندلی‌های خارج از دولت برآمده اند. با این حساب باید نشست و دید که تکلیف صدها صندلی مهم دولت چگونه خواهد شد؟

سه: گروهی از اصلاح طلبان احتمالا ولو به غلط اینگونه فکر می کنند که انتخابات 1403 شکاف عمیقی در جبهه انقلاب ایجاد کرده و همین عامل پیروزی آنها بوده است. از این رو عجولانه در پی آن هستند که پیش از ترمیم این شکاف، سایر ارکان قدرت را هم به چنگ آورند!

چهار: اگر امضای اینترنتی برای اصلاح طلبان تضمین عزل و نصب است، پس از فردا میتوان برای هر مسئول دیگری کارزار عزل و برکناری راه اندازی و امضا جمع کرد.

پنج: اینکه اصلاح طلبان حملاتشان به جبهه انقلاب را از زاکانی شروع کرده اند، نه صرفا از روی کینه بلکه حساب شده و هدفمند است. اصلاح طلبان از کارنامه و برنامه زاکانی به خوبی مطلع هستند و به همین علت از به ثمر نشستن تلاش های سه ساله او در سال چهارم عمیقا نگران هستند. از همین روی پیش از آنکه آثار رشد و پیشرفت در تهران هویدا شود در تلاش برای برکناری ایشان برآمده اند.

شش: زاکانی در دو انتخابات ریاست جمهوری، به عنوان یک چالش جدی برای جریان اصلاحات ظاهر شده و موثرترین چهره در ریزش آراء این طیف سیاسی بوده است. از همین روی اصلاح طلبان با ترور شخصیت زاکانی و درخواست برکناری او، پروژه حذف سیاسی او را کلید زده تا در رویدادهای سیاسی آینده از دست او رهایی یابند.
https://jahannews.com/vdcbgzbwzrhbwap.uiur.html
jahannews.com/vdcbgzbwzrhbwap.uiur.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ایکاش تا آخر میموندی
Iran, Islamic Republic of
اگر کارزار امضا مهم است الان ۱۳ و نیم میلیون رای به جلیلی که پزشکیان را نمی‌پسندند پس باید مبنای عزل پزشکیان شود.
Iran, Islamic Republic of
چرا از انطرف که ۱۷ میلیون رای دارد را فراموش کردی، بعدش انتخابات با کارزار فرق دار
ب
Iran, Islamic Republic of
به یاری خدا وهمت مردم زاکانی به آنجا که بعضی ها راضی نیستند خواهد رسید.
محمد
Iran, Islamic Republic of
بی جهت نیست که نتانیاهو ،اصلاح‌طلبان را سرمایه های اسرائیل در ایران می داند
Iran, Islamic Republic of
مگر دم از مردم و شفافیت نمیزنید تعدادی در یک اقتدام خواستار تغییر شهر دار هستند میشود خیلی راحت درباره آن نشست و مطالب را برای مردم روشن کرد، این که اینهمه هیاهو ندارد
United States
....
محمد مهدی سیفی پور
Iran, Islamic Republic of
زاکانی پر کار انقلابی نترس و در مسیر انقلاب حرکت می‌کند. خداوند پشتیبان اوست و من بعنوان شهروند ایشان را حمایت میکنم بخاطر عملکرد خوب ایشان .
Iran, Islamic Republic of
یه حسی بهم میگه زاکانی یه روز رئیس جمهور میشه
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
جبهه انقلاب باید مواظب تر کش های بغض و کینه بعضی افراد معلوم الحال باشد ودر هر حال وظیفه و تکلیف الهی خود را انجام دهد بایاری خداوند
Iran, Islamic Republic of
هرکس ولایی باشد یار ولایی می خواهد
Iran, Islamic Republic of
اصلا طالبان چون هنوز نتوانستند دولت و کابینه معرفی کنند برای سرگرم کردن مردم به شهرداری گیر دادن تا وقت بخرند
Iran, Islamic Republic of
مگه خم رنگرزیه
مهلت قانون هست اون هم بعد از تحلیف
Iran, Islamic Republic of
زاکانی خار چشم اصلاح طلبان هستش
بهار
Iran, Islamic Republic of
قادرمتعال همیشه یار وباور دکتر زاکانی باشد ان شاءالله