يکشنبه ۶ فروردين ۱۴۰۲ - 26 Mar 2023
 
۵
۴۶
اصلاح طلبان؛ از آن حقارت تا این جسارت!

حمله حامیان شهردار زن‌کُش و سلفی با موگرینی به اجلاس زنان تاثیرگذار/ تمسخر بانوان شرکت‌ کننده در اجلاس به دلیل رنگ، نژاد و کشور محل زندگی‌ +جزئیات

دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱
کد مطلب: 826755
سایت اصلاح‌طلب انتخاب نزدیک به دولت قبل نیز در گزارشی با عنوان «دورهمی پر خرج برای دُوَل گمنام!» با انتشار تصویری از یک بانوی سیاه پوست به تمسخر بانوان شرکت‌کننده در این اجلاس صرفا به خاطر رنگ و نژاد و کشور محل زندگی‌شان پرداخت.
حمله حامیان شهردار زن‌کُش و سلفی با موگرینی به اجلاس زنان تاثیرگذار/ تمسخر بانوان شرکت‌ کننده در اجلاس به دلیل رنگ، نژاد و کشور محل زندگی‌ +جزئیات
گروه سیاسی جهان نيوز: آنچه از صفحه یک دیروز روزنامه سازندگی عیان شد، نژادپرستی و تحقیر کشور‌های کوچک یا غیر غربی جهان بود. چرا سازندگی از توهین به یک کشور دیگر، حتی با چاشنی نژادپرستی هم ابایی ندارد؟ چون پای تخریب دولت رئیسی در میان است و هدف برایشان توجیه‌گر وسیله است.

به گزارش جوان، روزنامه سازندگی روز گذشته بالای تصویری بزرگ از جمیله علم‌الهدی، همسر رئیس‌جمهور و استاد دانشگاه شهید بهشتی تیتر زده بود: «دور افتخار با بورکینافاسو» و در زیرتیتر این مطلب می‌خوانیم: «کنگره بین‌المللی بانوان تأثیرگذار چرا باید در بد‌ترین شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور برگزار شود؟ این کنگره که به ابتکار جمیله‌سادات علم‌الهدی همسر رئیس‌جمهور و با حضور همسران مقامات بورکینافاسو، صربستان، ارمنستان و قرقیزستان برگزار شد، چه دستاوردی داشت؟»

سازندگی در گزارش خود با قلمی مبتدی از مشکلات اقتصادی نوشته، از سر‌هایی که گرسنه بر زمین گذاشته می‌شود و بعد گفته که در چنین شرایطی نباید هزینه‌ای برای این اجلاس می‌شد. مشکل سازندگی، اما وضع اقتصادی مردم نیست و مشکل اصلی‌اش را باید در عبارات بعدی که ناخودآگاه مشکل اصلی سازندگی را عیان می‌کند، یافت. آنجا که می‌گوید این کنگره برای این برگزار شده که «تأکیدی بر این باشد که وضعیت زنان در ایران نیز آنچنان که می‌گویند و تبلیغ می‌کنند بد نیست. شاید حتی برگزاری این کنگره تلاشی بود تا نشان داده شود که اعتراضات اخیر درست و دقیق نیست.»

مشکل سازندگی و سایر همفکران اصلاح‌طلب‌شان همین است که مبادا آنچه از وضعیت ایران سیاه‌نمایی کرده‌اند و با کمک رسانه‌های فارسی زبان غربی، علیه ایران فضاسازی کرده‌اند، با چنین تجمعاتی تضعیف شود! همین است که حتی ابایی از تحقیر نژادپرستانه کشور‌های دیگر ندارند.

مشکل دیگر سازندگی هم یک کینه قدیمی بدر و خیبر است که عیان می‌شود: «فراموش نمی‌کنیم در دولت روحانی، همسر او جشنی به مناسبت روز مادر با زنان ایرانی برگزارکرد که اصولگرایان فریاد وااسفا سر دادند و اعتراض‌های زیادی کردند و حتی این سؤال طرح شــد که هزینه برگزاری این جشن چه میزان بوده، چرا از بودجه دولتی تأمین شــده است.»

سازندگی حضور بورکینافاسو در این اجلاس بین‌المللی را که همراه با ۳۰۰ فعال اجتماعی و نخبه از ۹۶ کشور جهان بود، به سخره می‌گیرد، اما اسرائیل برای اخراج ایران از کمیسیون مقام زن ملل متحد، کشور‌های گواتمالا، بنین، مونته نگرو، لیبریا و لیبی را با خود هماهنگ کرد تا به هدفش برسد. آن زمان هم خودتحقیر‌ها لابد می‌گفتند ما حتی نتوانستیم دو سه کشور ضعیف را با خود همراه کنیم!

زن فعال اجتماعی البته اگر اروپایی و امریکایی باشد، برای اصلاح‌طلبان قابل احترام است و حتی برای سلفی گرفتن با او خود را تحقیر کرده و نمایش حقارت به راه می‌اندازند. این یعنی آپارتاید در دنیا شاید از بین رفته باشد، اما در میان اصلاح‌طلبان هنوز حاکمیت خوبی دارد!

مدعیان روشنفکری و پلورالیسم در جریان اصلاح‌طلبی خوب است به این پرسش پاسخ بدهند که چگونه با این ادا‌ها اکنون حاضر شده‌اند با اسم کشور‌ها بازی تحقیرآمیز کنند. اگرچه ممکن است ما نیز در شرایط کنونی با برگزاری این نشست زنان همسو و همدل نباشیم یا نظر و پیشنهاد یا نقدی داشته باشیم، اما نقدمان هرچه باشد، نژادپرستانه، اروپاطلبانه و آفریقا‌گریزانه نیست.


نگاه روزنامه‌های زنجیره‌ای به زن نژاد‌پرستانه و تحقیرآمیز
کیهان هم در گزارشی در شماره امروز خود نوشته است: در شرایطی که طی چند ماه گذشته دولت‌های غربی جهت فشار‌ها بر جمهوری اسلامی را از جنجال بر سر مولفه‌های قدرت ایران همچون صنعت هسته‌ای، توان موشکی و اقتدار منطقه‌ای به موضوع زنان کشانده و حتی با فشار به دیگر دولت‌ها، توانسته بودند ایران را از کمیسیون مقام زن سازمان ملل کنار بگذارند، دولت سیزدهم با ابتکار عملی جالب توجه اقدام به برگزاری اولین کنگره بین‌المللی بانوان تاثیرگذار در تهران با حضور 70 نفر از مقامات زن و نمایندگانی از بیش از 90 کشور جهان کرد که برگزاری چنین کنگره‌ای در این ابعاد وسیع و با حضور همسران رؤسای جمهور و مقامات ارشد زن ده‌ها کشور، تلاشی موفق در جهت شکست سیاه‌نمایی رسانه‌ها و سیاستمداران غربی علیه ایران اسلامی در حوزه زنان بود. هدف اصلی از برگزاری این کنگره‌، معرفی الگوی سوم از زن فارغ از نگاه متحجرانه و نگاه ابزاری و کالایی به زن در جهان بود؛ الگویی که نشان دهد زن می‌تواند هم در عرصه اجتماع فعال باشد و از عهده نقش‌های اجتماعی خویش به بهترین وجه برآید و هم نقش خود را به عنوان محور و کانون حفظ خانواده ایفا کند.

در مراسم افتتاحیه این اجلاس نیز که با حضور آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور برگزار شد، همسر نخست‌وزیر بورکینافاسو، همسر رئیس‌جمهور صربستان، نایب‌رئیس ‌مجلس اکوادور، همسر نخست‌وزیر ارمنستان و نماینده پارلمان عراق در سخنانی با تقدیر از پیشگامی و ابتکار جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری این نشست و همچنین تجلیل از تجربیات و پیشرفت‌های ایران در حوزه زنان به بیان نظرات خود درخصوص مسائل مختلف بانوان از جمله راهکارهای توانمند‌سازی زنان و تقویت اثرگذاری آنها در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بهداشت و درمان پرداختند.


اجلاس زنان تاثیرگذار و رسوایی مدعیان غربگرای حقوق زنان
ابتکار جالب توجه دولت مردمی در برگزاری کنگره بین‌المللی بانوان تاثیرگذار با حضور زنانی از بیش از 90 کشور جهان در کنار دستاورد بسیار مهم شکست فضای بین‌المللی علیه ایران در حوزه زنان، یک دستاورد مهم داخلی دیگر هم داشت که آن رسوایی مدعیان غربگرای حقوق زن بود.

طیف مدعی اصلاحات یا همان جریان غربگرای داخلی که تا همین چند هفته قبل که کشور به بهانه فوت یک خانم جوان و البته طراحی، هدایت و حمایت غربی‌ها به آشوب و اغتشاش کشیده شده بود و منجر به جان باختن دهها انسان بی‌گناه و وارد آوردن خسارات سنگین هزاران میلیاردی به کشور شد، با ادعای حمایت از حقوق زنان به آتش اغتشاشات می‌دمیدند‌، خیلی زود پرده از نفاقشان افتاد و تشت رسوایی‌شان از بام افتاد.

این طیف آلوده به نفاق که اتفاقا به خودتحقیری و خودحقیری پنداری به‌ویژه در مقابل غربی‌ها اشتهار دارد، در واکنش به برگزاری این اجلاس در اقدامی زشت و زننده به تحقیر و تمسخر بانوان شرکت‌کننده در آن، صرفا به دلیل رنگ چهره یا کشور محل زندگی‌شان پرداختند.

روزنامه سازندگی، ارگان رسانه‌ای حزب اصلاح‌طلب کارگزاران در گزارش تیتر یک خود باعنوان «دور افتخار با بورکینافاسو» نوشت: «دور افتخار با همسر نخست‌وزیر بورکینافاسو و همسران چند رئیس‌جمهور دیگر کشورها که گرهی از مشکلات ما باز نمی‌کند چه اهمیتی دارد که از یک سو همسر رئیس‌جمهور ایران و از سوی دیگر معاونت امور زنان رئیس‌جمهوری در صدد برگزاری همایشی با زنانی بر می‌آیند که صدر تا ذیل آن پرسش برانگیز است... قرار است زنانی که در این کنگره از کشورهای همانند ارمنستان، بورکینافاسو، قرقیزستان، صربستان، سریلانکا، سوریه و ترکمنستان و دیگرانی که حضور داشته داشتند چه آورده‌ای برای زنان ما و مشکلاتی که گرفتار آن هستند داشته باشند..»

سایت اصلاح‌طلب انتخاب نزدیک به دولت قبل نیز در گزارشی با عنوان «دورهمی پر خرج برای دُوَل گمنام!» با انتشار تصویری از یک بانوی سیاه پوست به تمسخر بانوان شرکت‌کننده در این اجلاس صرفا به خاطر رنگ و نژاد و کشور محل زندگی‌شان پرداخت و نوشت: «بنابر آنچه خبرگزاری دولت (ایرنا) عنوان کرده است، همسر رئیس‌جمهور اسبق گینه، همسر رئیس‌جمهور اسبق نیجر، فرستاده ویژه بانوی اول جمهوری فدرال نیجریه، بانوی اول سابق سریلانکا و همسر رئیس‌حزب حاکم، فرستاده ویژه رئیس‌جمهور سوریه، رئیس‌شورای مرکزی اتحادیه زنان ترکمنستان و همسران رؤسای جمهور و نخست‌وزیر بورکینافاسو و قرقیزستان از جمله مهمانان این کنگره بوده‌اند.»


همچنین خبرنگار اجتماعی روزنامه اصلاح‌طلب شرق نیز در توئیتی نوشت: «به این زنان تاثیرگذار کشورهای زیر پونز نقشه ناهار دادن؟»

تحلیل روابط بین‌الملل بر اساس رنگ چشم یا چهره!
گفتنی است بر اساس نظریه روانشناسی که ریشه تحقیر را احساس حقارت می‌داند‌، طیف خود تحقیر و خود حقیر پندار مدعی اصلاحات نیز نه تنها الگو‌های غیر غربی را بر نمی‌تابد بلکه هنوز مبنای قضاوت و تحلیل دیپلماسی عمومی و روابط بین‌الملل را رنگ چشم و چهره افراد یا محل قرار گرفتن کشورهایشان در نقشه می‌داند.

شاید به‌دلیل وجود چنین جریانات حقیری است که چندی پیش جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به خود اجازه داده بود که در اظهاراتی نژاد‌پرستانه اروپا را باغ و مابقی جهان را جنگل توصیف کند!

نگاه زشت‌، نژادپرستانه و تحقیر‌آمیز جریان غربگرا به زنان شرکت‌کننده در کنگره بین‌المللی زنان اثر گذار که بیانگر عیار و ماهیت اصلی تفکر این طیف سیاسی در موضوع حقوق زنان است در حالی است که چند سال پیش ماجرای حضور فدریکا موگرینی دیپلمات مو بلوند و چشم آبی غربی در مجلس اصلاح‌طلبان و سر و دست شکاندن نمایندگان اصلاح‌طلب برای سلفی گرفتن با او به یک آبروریزی تمام عیار برای این جریان تبدیل شده بود.


رفتار عجیب و تاسف بار نمایندگان لیست امید مجلس دهم در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور سابق برای گرفتن عکس سلفی با مسئول وقت سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به سلفی حقارت معروف شد‌، آنهم از سوی نمایندگان طیفی که مدعی آشنا بودن به دیپلماسی و زبان و ارتباطات جهانی بود اما در عمل بدیهیات اولیه رفتارهای سیاستمداری را بلد نبودند‌، به حدی سخیف‌، سطحی و حقارت‌آمیز بود که جدا از واکنش‌های گسترده افکار عمومی، کاربران فضای مجازی و رسانه‌های داخلی، واکنش رسانه‌های خارجی را نیز در پی داشت.

رسانه‌های خارجی این اقدام نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس را با عناوین مختلفی تحت پوشش خبری قرار دادند. گاردین و بازفید با تیتر‌های «مسابقه در پارلمان برای سلفی گرفتن با موگرینی» و «سر و گردن گروهی از نمایندگان برای سلفی با موگرینی بالا پایین می‌رفت» به این رفتار مدعیان اصلاحات واکنش نشان دادند.

عناوین مشابهی از جمله «نمایندگان مجلس ایران جذب موگرینی شدند»، «رفتار غیر حرفه‌ای نمایندگان ایران»‌،«برخورد نامناسب با دیپلمات زن خارجی در ایران»‌، «رفتار عجیب و غریب نمایندگان ایران»، «رفتار نمایندگان ایران با یک دیپلمات ارشد» از دیگر واکنش‌های رسانه‌های خارجی سلفی حقارت نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس دهم بود.


رسوایی حمایت از شهردار زن‌کُش
این طیف آلوده به نفاق همچنین بارها خود را حامی حقوق زنان جا زده‌اند، اما به دفعات در آزمون حمایت از حقوق زنان مردود شده‌اند.

در خرداد 98‌، یک زن توسط یک سیاستمدار اصلاح‌طلب به قتل رسید. «محمد علی نجفی» سابقه وزارت و معاونت ریاست جمهوری در دولت‌های‌هاشمی، خاتمی و روحانی را در کارنامه خود داشت. همچنین شورای شهر پنجم تهران- که همگی اصلاح‌طلب بودند- در مرداد ۹۶ نجفی را به عنوان شهردار پایتخت انتخاب کردند.

قتل یک زن توسط یک سیاستمدار اصلاح‌طلب، افکار عمومی را به شدت جریحه دار کرد، اما نکته قابل تأمل این‌جاست که زنان اصلاح‌طلب نه تنها به هیچ عنوان این اقدام را محکوم نکرده و علیه آن موضع نگرفتند، بلکه چهره‌های سیاسی و رسانه‌ای این طیف مقتوله را مهدور الدم نامیده و به دفاع از قاتل پرداختند.

پس از اقدام جنایتکارانه نجفی، اصلاح‌طلبان با زیرپا گذاشتن همه دعاوی گذشته خود در زمینه ضدیت با خشونت، دفاع از حقوق زنان و احترام به قانون و دادگاه و پرهیز از اقدامات خودسرانه، یا با بی‌اخلاقی سکوت کردند و یا مدعی شدند که نجفی کار خوبی کرده که همسرش را به تشخیص خودش به قتل رسانده است.

در واقع نگاه ابزاری اصلاح‌طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است زمانی با پیشنهاد شرم‌آور عقیم‌‌سازی زنان کارتن خواب، افکار عمومی را آزار می‌دهد، روز دیگر با تطهیر و قهرمان‌‌سازی از قاتل یک زن و روز دیگر با تحقیر و تمسخر زنان کشورهای دیگر صرفا به خاطر رنگ و نژاد و موقعیت قرار گرفتن کشورشان بر روی نقشه رنگ می‌بازد.

همین طیف غربگرای مدعی حقوق زن اما الگوهای غیرغربی را برنمی‌تابند، زنان مو بلوند و چشم آبی غربی را تحسین می‌کنند درحالی‌که زنان محجبه‌ای که فعالیت‌ها و افتخارات اجتماعی به مراتب بالاتر دارند را طرد و سانسور می‌کنند.
https://jahannews.com/vdcaminam49nu01.k5k4.html
jahannews.com/vdcaminam49nu01.k5k4.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


ایرانی اصیل
این جماعت غربگدا عجب دارن میسوزند !!!! یک کلام خدایا شکرت
Iran, Islamic Republic of
اون عکسی که روی میز دراز کشیده بودند تا بتونن با موگرینی یه سلفی بگیرنو نزاشته هیف
Iran, Islamic Republic of
امروز مساله زنان بسیار مهم است.
United Kingdom
افساد طلبان سایبری و حامیان البانی نشین حمله.
Iran, Islamic Republic of
بالاخره نگفتی آلمانی کجاست
Iran, Islamic Republic of
حمله در خود روزنامه های مثلا روشنفکری داخلی را نمی بینی.
راحیل
Iran, Islamic Republic of
از خواب بیدار شوید و انزوایی را که برکشور و مردم ایران افتاد رو چاره کنید
Iran, Islamic Republic of
بیدار شدیم می خواهیم به روش هشت سال دولت غربگرا دلار را ثابت نگه داریم و نگذاریم مثل این دولت ده برابر شود خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
اگه تونستید ثابت نگهدارید این 30000تومنی که تو دوره شما رفته روش ندید می گیریم 10000 تومن دیگه هم تخفیف می دیم یعنی تا 55 تومن
امیدواریم دیگه بعد از اون بتونید ثابت نگه دارید
Iran, Islamic Republic of
در دوره روحانی 3 تومان شد 28 تومان یعنی 8 برابر، فعلا تا 28 8= 224 هزار جا است.
Iran, Islamic Republic of
خود زنی جهان نیوز تا کجا و کی.
Iran, Islamic Republic of
تفکر بسته مردم رو بیچاره کرده
علی رحمانی
Iran, Islamic Republic of
نه غربزدگی ، نه غرب ستیزی.
Iran, Islamic Republic of
عکسی از حرکات موزون نگذاشتید؟ .
Iran, Islamic Republic of
کسی با کشور ایشان کاری ندارد سوال اصلی این استاین زنان که بودند و برچه اساسی برجسته و تاثیر گذار معرفی شده اند؟
Iran, Islamic Republic of
یادمان باشد برای اتیوپی ساختمان مجلس ساختیم.
یک سال بعد با تحریک و پول عربستان، دشمن ما شد.
Iran, Islamic Republic of
اون جیبوتی بود عمو. کمی اطلاعاتتو بالاتر ببر
Iran, Islamic Republic of
این جلاس ها بسیار مهم است و باید تداوم داشته باشد..
Iran, Islamic Republic of
سوال و انتقاد متوجه پاسپورت میهمانان نیست، متوجه رزومه آنهاست
Iran, Islamic Republic of
امروز، حجاب و زنان، خط مقدم است.
دشمن و ایادی داخلی اش می خواهند با تبلیغات در این جبهه پیروز شوند.
Iran, Islamic Republic of
فعلا حرف در مورد نژاد پرستی جبهه اصلاحات است.
Iran, Islamic Republic of
ولی جهان عکس موگرینی کجا و عکس بانوان رنگی کجا. اینطور نیست؟؟
آیا لازم بود این اجلاس آیا مشکل مردم را این کشورها حل میکنه پس چرا با اروپا برای مشکلات اقتصادی مذاکره میکنید برید با همین کشورها مشکل را حل کنید
Iran, Islamic Republic of
چرا از شفافیت فراری هستید این مهمانان کی بودند چه تاثیرگذاری و سوابقی داشتند و هزینه های برگزاری آن چقدر شده است؟
Iran, Islamic Republic of
خوب بلدی آسمان ریسمان ببافی اما اصل ماجرا و سوالات آن در ذهن باقی خواهد ماند
Iran, Islamic Republic of
اگر از زنان اروپایی در این اجلاس دعوت میشد اصلاح طلبان تازه از اجلاس فوق خیلی هم تمجید میکردند و خانواده خود را به این جلسه میرساندند و حتی مخارج پذیرایی و ایاب وذهاب را پرداخت میکردند دیگه اینهمه هجمه را روا نمیداشتند
Iran, Islamic Republic of
اولین کنگره بین‌المللی بانوان تاثیرگذار چند روز قبل با استقبال رسمی معاون امور زنان رئیس‌جمهور از همسران روسای دولت‌های کشورهای مختلف در سالن اجلاس سران آغاز به کار کردند.در میان مهمانانی که در این کنگره حضور دارند ، مایا صباغ با انتشار یک ویدیو خبرساز شده است. در ویدیو او بدون حجاب در یک رستوران در تهران دیده می‌شود که موسیقی زنده هم در حال اجرا است.
علی
Iran, Islamic Republic of
...
map
Iran, Islamic Republic of
مشكل از حافظه تاريخي است كه يادشان رفته همسر رئيس جمهور قبل مجلس و همايش مي گرفت و سكه خيرات مي كرد...
يكي نيست بگه اونها به زمان خودش پرخرج بود و بي دستاورد يا اين؟
Iran, Islamic Republic of
اگر این همایش بی تاثیر بود مقاله علیه آن نمی نوشتند
Iran, Islamic Republic of
عالی گفتی، این می خواهند به ما بقبولانند تماما کارم اشتباه است.
Iran, Islamic Republic of
مایا صباغ از مهمانان کنگره از چهره های فضای مجازی است اهل لبنان است در عرصه بازیگری چند نفش کوتاه در فیلم های عربی بازی کرده است. در جام جهانی او از فوتبالیست های ایرانی و تیم ملی ایران حمایت کرده
Iran, Islamic Republic of
روی سنگ قبر مادر همسر رئیس جمهور نوشته شده، همسر حجت‌الاسلام علم‌الهدی نوشته شده است: «آرامگاه مرحومه مغفوره همسر نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام‌جمعه مشهد آیت‌الله علم‌الهدی» و نام ایشان درج نشده است!
Iran, Islamic Republic of
دستشون رو شده با فحاشی مشکلی حل نمیشه!
شجاع
Iran, Islamic Republic of
چرا فقط تحلیل می‌کنیم چرا نباید حتی به اندازه تذکر قوه قضاییه با اینها برخورد کند؟ .
عرفان
Iran, Islamic Republic of
اون روز با دیدین عکس صف سلفی بگیر چقدر احساس شرمساری و حقارت کردم اما چند روز بعد عکس و فیلم شهید بزرگوار شهید حججی عزت و سربلندی رو برای ملت ایران برگردوند
سلام بر شهدا
Iran, Islamic Republic of
تاثیر گذاری خانم سلفی بگیر لبنانی از برج میلاد بیشتر از همه بود
می ت
Iran, Islamic Republic of
.....
ما ن
Iran, Islamic Republic of
معلوم است اجلاس مهم و تیر اجلاس زنان تاثیر گذار بوده. ادامه آن لازم است.
Iran, Islamic Republic of
......
خفن
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبان بسوزید وازاین عصبانیت بمیرید
بهرام/خوزستان قهرمان
Iran, Islamic Republic of
حداقل دستاورد این کنگره اینست که شبکه های ضداسلام ازجمله اینترنشانل و من و تو و روزنامه های افسادطلب را سوزاند.دماغ سوخته.
معلوم است ک ب هدف زده شد..
Iran, Islamic Republic of
مردم بدنبال واقعیتها از شبکه های ماهواره ای هستند شبکه های ایرانی فعلا دست مهران رجبی است
زینب
Iran, Islamic Republic of
جهان تیغی گرامی فقط با عینک جناحی و قبیله ایی به پاسخ ها نگاه نیندازید به نظر موضوع کاملا مشخص و شفاف است باشد.
Iran, Islamic Republic of
کاش جبهه انقلاب بیشتر از این به واکنش روزنامه‌های اصلاحات در خصوص این زنان بپردازد.
Iran, Islamic Republic of
اصولا زن تاثیرگذار یعنی چی؟ به صرف این که همسر فلان رئیس جمهور است حالا هر جای دنیا میشه تاثیر گذار؟!!!.