کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

شش گل در هیجان‌ انگیزترین بازی جام +فیلم

7 آذر 1401 ساعت 15:31

دیدار تیم‌های ملی فوتبال کامرون و صربستان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه تساوی پرگل به پایان رسید.


گروه ورزشی جهان نيوز: مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه و با دیدار تیم‌های ملی کامرون و صربستان از گروه G آغاز شد؛ دیداری که در نهایت با نتیجه تساوی ۳ - ۳ ‏‬به پایان رسید.

در این مسابقه که با قضاوت «محمد عبدالله محمد» داور اماراتی و از ساعت ۱۳:۳۰ برگزار شد، ابتدا این تیم کامرون بود که در دقیقه ۲۹ توسط «چارلز کاستیلتو» به گل رسید.

 
برتری کامرون تا دقایق پایانی نیمه نخست ادامه داشت اما صربستان موفق شد با گل «پالوویچ» در نخستین دقیقه از وقت‌های اضافه کار را به تساوی بکشاند. در حالی که هواداران تصور می‌کردند کامرون و صربستان با نتیجه تساوی راهی رختکن بشوند، صربستان شوک دوم را هم به حریف آفریقایی خود زد و در دقیقه ۳+۴۵ توسط «سرگئی میلینکوویچ ساویچ» بار دیگر به گل رسید و با پیروزی ۲ بر ۱ راهی رختکن شد.

بازی هجومی صربستان در نیمه دوم هم ادامه یافت و این تیم توانست روی یک کار تیمی زیبا در دقیقه ۵۳ توسط «الکساندر میتروویچ» به گل سوم دست یابد.
 
با عملکرد ضعیف کامرون در این مسابقه و به ویژه در دقایق ابتدایی نیمه دوم این تصور بوجود آمد که صربستان بعد از گل سوم، برنده مسابقه خواهد بود اما یک تعویض در تیم کامرون و مصدومیت «پاولوویچ» مدافع صربستان ورق را به سود کامرون برگرداند.

در دقیقه ۵۵ بود که «وینسنت ابوبکر» برای کامرون به زمین آمد و از این زمان، برتری این تیم بر صربستان به ویژه از سمت راست خط حمله سبزپوشان آفریقایی تحمیل بشود.

ابوبکر هشت دقیقه بعد از ورودش به زمین، روی یک فرار از پشت مدافعان صربستان با یک ضربه چیپ و دیدنی دروازه صربستان را باز کرد. این گل ابتدا توسط کمک داور آفساید اعلام شد اما VAR تصمیم کمک داور را رد کرد تا کامرونی‌های ناامید، گل دوم خود را با تاخیر جشن بگیرند.
 
صربستان هنوز دریافت گل دوم را هضم نکرده بود که در دقیقه ۶۶ توسط «اریک چوپو موتینگ» گل سوم را هم دریافت کرد و دستاورد سه گله خود را بر باد داد.

دانلود فیلم خلاصه بازی کامرون 3 - صربستان 3


کد مطلب: 820513

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/report/820513/شش-گل-هیجان-انگیزترین-بازی-جام-فیلم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com