کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ادعای روزنامه اصلاح طلب؛

آغاز فعالیت انتخاباتی چهره‌های نزدیک به لاریجانی +جزئیات

24 ارديبهشت 1401 ساعت 13:10

هنوز زمان زيادي تا انتخابات مجلس باقي مانده است اما نمايندگان نزديك به لاريجاني در شهرهاي كوچك، فعاليت‌هاي خود را آغاز كرده‌اند.


گروه سیاسی جهان نیوز: اسفندماه 1402 یعنی حدود 22 ماه دیگر موعد احتمالی انتخابات مجلس دوازدهم است. مجلس کنونی هم هنوز وارد سال سوم فعالیت خود نشده است.

طرد همه جانبه اصلاح طلبان و اعتدالیون از سوی مردم باعث شده است که افراد این جریانات هم از تخریب دولت، مجلس و شهرداری غافل نباشند و هم برای انتخابات مجلس به عنوان اولین فرصت بازگشت به قدرت روزشماری کنند.

در همین باره روزنامه اصلاح طلب اعتماد در بخشی از گزارش خود با عنوان «احياي راست ميانه براساس نظريات علي لاريجاني» نوشته است است: «هنوز زمان زيادي تا انتخابات مجلس باقي مانده است اما نمايندگان نزديك به لاريجاني در شهرهاي كوچك، فعاليت‌هاي خود را آغاز كرده‌اند. در زماني كه اصلاح‌طلبان اميدي به گرفتن تاييد صلاحيت ندارند، ميانه‌روها ممكن است مياندار مجلس دوازدهم باشند. مسلما تحولات زيادي پيش روي ايران است اما نام لاريجاني‌ها از تحولات آينده ايران، حذف‌شدني نيست».


 
چندی پیش هم منصور حقیقت پور از چهره های نزدیک به لاریجانی و مشاور او در دوران ریاست مجلس گفته بود: «من هیچ چیزی نمی‌توانم بگویم چون قصد آینده ایشان را نمی دانم که می خواهند در انتخابات بیایند یا خیر! حزب هم معلوم نیست اما حتما به عنوان یک کنشگر در صحنه سیاسی نقش خواهند داشت».

بیشتر بخوانید:
چند خط خودمانی با علی لاریجانی!
لاریجانی: نگران نیستم، خاتمی منزوی نمی‌شود/ چقدر این محبت دوطرفه است؟!
چرا شورای نگهبان به بازی لاریجانی پایان نمی‌دهد؟


کد مطلب: 800003

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/report/800003/آغاز-فعالیت-انتخاباتی-چهره-های-نزدیک-لاریجانی-جزئیات

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com