کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پیگیری پروژه اعتراض خیابانی؟

هشدار تهدیدگونه چهره نزدیک به روحانی و لاریجانی/ مهاجری: كارد به استخوا‌ن‌ مهجورها برسد، به تهديد امنيتی تبديل می‌شوند

21 دی 1400 ساعت 14:51

اين گروه اگر افسرده شوند يك خطر بزرگ براي جامعه‌اند، اما اگر روزي كارد به استخوا‌ن‌شان برسد، به تهديد امنيتي تبديل مي‌شوند


گروه سیاسی جهان نیوز: محمد مهاجری، از چهره های نزدیک به دولت روحانی و همچنین شخص لاریجانی که سعی می کند از قافله تخریب دولت، مجلس و شهرداری تهران عقب نیفتد، در تازه ترین یادداشت خود در روزنامه اصلاح طلب اعتماد درباره یک تهدید امنیتی(!) هشدار داده است.

مهاجری در این یادداشت با تقسیم افراد جامعه به آنها که مهاجرت کرده اند و آنها که مهاجرت نکرده اما مهجور مانده اند، نوشته است: « اينها ديگر مهاجرت نمي‌كنند، بلكه «مهجوريت» مي‌كنند. نتيجه اين حالت، افسردگي است. اگر امورات معيشتي‌شان نگذرد كه بدتر. هم افسرده مي‌شوند و هم عصبي.  از جايي در خارج كه فكر مي‌كردند، مي‌توانستند در آن زندگي كنند مانده‌اند و از داخل هم رانده شده‌اند. اينها خيلي زود، هم‌‌پرونده مي‌شوند با خيل آدم‌ها و به‌ خصوص جوان‌هايي كه به هر دليل سوداي مهاجرت ندارند، اما در گرداب مهجوريت دست و پا مي‌زنند. خودشان را «از چشم افتاده» حس مي‌كنند، تحويل گرفته نمي‌شوند؛ در سرنوشت جامعه بازي‌شان نمي‌دهند و بلكه بدتر، از بازي بيرون‌شان مي‌كنند. اين گروه اگر افسرده شوند يك خطر بزرگ براي جامعه‌اند، اما اگر روزي كارد به استخوا‌ن‌شان برسد، به تهديد امنيتي تبديل مي‌شوند».

درباره «محمد مهاجری» بیشتر بخوانید:
استفاده ابزاری از بیانات رهبری شیوه‌ اصولگرایان است!

قالیباف از دست روحانی لجش گرفته
حمله به حاج حسین یکتا به خاطر «روایت مردم»
مجلس یازدهم مثل «زن بابا» محبوبیت ندارد
جهانگیری یک مدیر عملیاتی و سالم است
اصولگراهای تندرو در خانواده هم دچار مشکل هستند
پاسخ قاطع زاکانی به تهمت‌های محمد مهاجری
عجله در حمله به رئیسی، آقای «ما اصولگراها» را ضایع کرد

درباره یادداشت مهاجری می توان به دو نکته اشاره کرد:

یک: سخت است که از یادداشت مهاجری، دلسوزی برای کشور برداشت کرد. چرا که او هم به دلیل مواضع شخصی و هم به دلیل حضور به عنوان یکی از گردانندگان خبرآنلاین، جزو حامیان و همراهان روحانی و لاریجانی به عنوان بانیان وضع ناگوار کنونی شناخته می شود و بدون شک اوضاع کشور تا سال ها به شاهکارهای این طیف مدیریتی برمی‌گردد.

دو: نوع ادبیات مهاجری بیشتر خود بیانگر یک تهدید است. چندی پیش هم جهان نیوز در گزارشی به تقلا و کددهی اصلاح طلبان برای ایجاد اعتراضات خیابانی و تداوم و گسترش این موضوع پرداخت. می توان یادداشت مهاجری را در ادامه همان پروژه توصیف نمود.


کد مطلب: 788182

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/report/788182/هشدار-تهدیدگونه-چهره-نزدیک-روحانی-لاریجانی-مهاجری-كارد-استخوا-ن-مهجورها-برسد-تهديد-امنيتی-تبديل-می-شوند

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com