کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جواد امام، چهره نزدیک به خاتمی:

خاتمی برای وضعیت نظام و آرمان‌های انقلاب نگران است!/ تاجزاده یک چهره وفادار به‌نظام و انقلاب است!/ رئیسی فعلاً حرکت‌های شعاری و پوپولیستی انجام می‌دهد!

3 آبان 1400 ساعت 14:58

احمدی‌نژاد یک شخص است و تلاش می‌کند که دیده شود اما آقای خاتمی شخص نیست، یک اندیشه است.


گروه سیاسی جهان نیوز: جواد امام، فعال اصلاح طلب و چهره نزدیک به خاتمی در اظهاراتی بامزه، خاتمی را نگران برای آینده جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب معرفی کرده است. این چهره اصلاح طلب حتی به این میزان کفایت نکرده و تاجزاده را هم یک چهره علاقمند به انقلاب و نظام توصیف  است!

پاسخگویی به "جواد امام" اتلاف وقت است؛ چرا که معرفی چهره فعالی در فتنه های 78 و 88 مانند تاجزاده و یا خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه صهیونیستی سال 88 تحت مضامین "دلسوز نظام" و "نگران کشور" به حدی مضحک است که حتی مرغ پخته هم ممکن است بخندد!

به گزارش جهان نیوز، گزیده اظهارات جواد امام را در ادامه خواهیدخواند:

*بعد از حصر به غیر از حرف‌های زمان انتخابات ابهامات زیادی به وجود آمد که باید آزادنه درباره‌ی آنها حرف زد. موضوع جدی و دغدغه‌ی آقای موسوی عدالت بوده که امروز هم با آن درگیر هستیم.

*احمدی‌نژاد یک شخص است و تلاش می‌کند که دیده شود اما آقای خاتمی شخص نیست، یک اندیشه است.

*آقای خاتمی به شدت برای کشور و وضعیت جمهوری اسلامی، آرمان‌های انقلاب و مردم نگران هستند. نگران قانون اساسی‌ای هستند که بخش‌های زیادی از آن نفی شده است. بیشترین دغدغه‌ی آقای خاتمی حفظ نظام، تمامیت ارضی و حقوق و کرامت مردم است. آقای خاتمی نگران وضع موجود است. بیش از اینکه بخواهند نگران جریان خاصی یا خودشان باشد، نگران آینده‌ی کشور است.

*آقای تاج‌زاده را به عنوان یک شخصیت فعال سیاسی شجاع و علاقه‌مند و وفادار به‌نظام و انقلاب می‌دانم. شاید برخی صراحت او را نپسندند. به نظرم آقای تاج‌زاده تلاش می‌کند به ایران ضربه نخورد و بخش جمهوریت نظام تقویت شود. امروز از خودگذشتگی می‌کند و باید حرکت‌های او به حرکت‌های جمعی تبدیل شود تا تأثیر بیشتری داشته باشد.

*با توجه به چینشی که در دولت رئیسی می‌بینیم؛ معدلی که می‌توان برای آن در نظر گرفت، در حقیقت دولت سوم آقای احمدی‌نژاد است. آن‌ هم به مراتب ضعیف‌تر. آقای رئیسی هم فعلاً حرکت‌های شعاری و پوپولیستی انجام می‌دهد... حرکت‌های امروز آقای رئیسی خیلی ظاهری و شعاری است. هنوز هیچ حرکت جدی برای حل مشکلات مردم از ایشان ندیدیم.

درباره «جواد امام» بیشتر بخوانید:
خاتمی با یک «تکرار می‌کنم» روحانی را روی کار آورد
اصلاح طلبان در سال ۹۲ و ۹۶ مصلحت نظام را در نظر گرفتند
قالیباف طمع پاستور دارد!/ فقط فکر ریاست جمهوری است
دلواپسان و دولت آمریکا دو روی یک سکه هستند!

یک عده در داخل کاری کردند که برجام با مشکل روبرو شود!
مطرح شدن حسن خمینی خواب را از چشمان یک عده گرفته
در جمهوری اسلامی آرای مردم به سخره گرفته می‌شود


کد مطلب: 779892

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/report/779892/خاتمی-وضعیت-نظام-آرمان-های-انقلاب-نگران-تاجزاده-یک-چهره-وفادار-به-نظام-رئیسی-فعلا-حرکت-های-شعاری-پوپولیستی-انجام-می-دهد

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com