کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

بامزه گویی جدید فاضل میبدی:

طرح محاکمه روحانی برای پرت کردن حواس‌هاست!/ از کلام حسن خمینی می‌ترسند/ او را می‌ترسانند تا حرفی نزند

13 شهريور 1400 ساعت 15:41

هرگاه اتفاقی افتاده و مسئله‌ای پیش آمده است، این جریان انحرافی مسائل دیگری را مطرح می‌کند که اذهان و افکار عمومی به سمت و سوی دیگری سوق داده شود.


گروه سیاسی جهان نیوز: فاضل میبدی، روحانی شاذگوی اصلاح طلب در واکنش به درخواست محاکمه حسن روحانی که این روزها به مطالبه جدی بخشی از مردم تبدیل شده و گروهی از نمایندگان مجلس هم پیگیر آن هستند، مدعی شده است که این کار توسط یک گروه انحرافی برای پرت کردن حواس مردم انجام می شود! وی همچنین تلویحا تهدید کرده است که اگر روحانی محاکمه بشود نام افراد دیگر هم به وسط خواهد آمد. فارغ از آنکه ترس و نگرانی در پس اظهارات میبدی مشهود است؛ سابقه اصلاح طلبان نشان می دهد که ایشان جزو اساتید انحراف افکار عمومی محسوب می شوند.

به گزارش جهان نيوز، گزیده اظهارات میبدی را در ادامه خواهید خواند:

*جریان انحرافی همواره سعی می‌کند طرحی را در مملکت اجرایی کند تا مسائل اصلی کمرنگ شود از همین رو مشاهده می‌کنیم هرگاه اتفاقی افتاده و مسئله‌ای پیش آمده است، این جریان انحرافی مسائل دیگری را مطرح می‌کند که اذهان و افکار عمومی به سمت و سوی دیگری سوق داده شود.

*ممکن است این گروهی که وعده داده بودند برای ما بهشت بسازند، مشکل تورم را حل کنند و جلوی رشد دلار و نقدینگی را بگیرند، نتوانند موفق شود بنابراین عده‌ای یکسری مسائل انحرافی مطرح می‌کنند که ذهن مردم به سوی آن برود.

*اگر بنا است مشکلات را در کشور مطرح و مقصری برایش پیدا کنیم یکی دو نفر که نیستند پای بسیاری از مسئولان و افراد وسط می‌آید.

*یک زمانی حمله به دولت اصلاحات و رئیس آن مطرح شد، یک زمانی دیگر با فاصله زمانی دیرتر بحث دولت آقای احمدی‌نژاد را بیان کردند حالا هم روحانی را می‌گویند. حتی یک زمانی هم نام آقای کروبی و موسوی را مطرح کردند و هر روز باید اسمی به میان بیاورند و به عنوان مقصر و مسئول مطرح کنند تا مقصرهای اصلی معلوم نشود که این کار هم توسط یک جریان انحرافی صورت می‌گیرد تا ذهن مردم منحرف شود و نرود به سمت جایی که باید برود.

*در مملکت یکسری جنجال باید همیشه آفریده شود. سید حسن خمینی کسی است که از کلام او می‌ترسند، او وابسته به جایی نیست و استقلال خودش را حفظ کرده و از خانواده امام است، بنابراین وی را می‌ترسانند تا حرفی نزند و سخنی نگوید.

درباره «فاضل میبدی» بیشتر بخوانید:
روش های امام خمینی حجت مطلق نیست!
امام حسین(ع) در روز عاشورا پیغام فرستاد که بیایید صلح کنیم

فیلتر اینستاگرام ایران را منزوی می‌کند!
وجود سکولاریسم در حوزه هیچ عیبی ندارد
برخی روحانیون عادت دارند که فقط از نظام تعریف کنند

مشکل خوزستان با تغییر نوع تعامل با دنیا حل می‌شود
برگزاری مراسم‌های محرم اصلا واجب نیست 
رئیسی با دنیا مذاکره کند وگرنه مسائل معیشتی حل نمی‌شود
گرانی بنزین کار نظام بود ولی به دولت حمله می‌کنند
اهانت روزنامه اصلاح طلب با سرمقاله فاضل میبدی
ظریف با خردی که داشت ایران را از انزوا خارج کرد


کد مطلب: 775026

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/report/775026/طرح-محاکمه-روحانی-پرت-کردن-حواس-هاست-کلام-حسن-خمینی-می-ترسند-او-می-ترسانند-حرفی-نزند

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com