دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ - 23 May 2022
 
۱۹
۸۳
در عاشورای ۸۸ چه گذشت؟

وقتی شعله‌های آتش فتنه آمریکایی دامنگیر اعتقادات مقدس مردم شد +عکس

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۳
کد مطلب: 325486
عاشورای ۸۸ برای ملت ما تلخ‌تر از همیشه بود چرا که در این روز شعله‌های آتش فتنه که رو به خاموشی بود بار دیگر زبانه کشید ولی این بار این آتش دامنگیر یکی از اعتقادات مقدس مردم شد.
وقتی شعله‌های آتش فتنه آمریکایی دامنگیر اعتقادات مقدس مردم شد +عکس
به گزارش جهان، از همان ابتدای اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری و شکل‌گیری برخی تجمع‌های پراکنده در برخی از خیابان‌های تهران معلوم بود که عده‌ای قصد دارند از طریق تحریک افکار عمومی اوضاع را به نفع خود مصادره کنند که البته خط و مشی و مرام این عده برای همه معلوم بود وتقریبا همه مطمئن بودند این عده سر سازگاری با انقلاب ندارند.

اما واقعیتی که در این میان نمی‌توان آن را کتمان کرد این است که هیچ کس در ابتدا فکر نمی‌کرد گستاخی عده‌ای بعد از انتخابات به هتک حرمت عاشورای ۸۸ بیانجامد و شاید باز هم عاشوراست که باید نقطه عطف و تاریخ‌ساز باشد.


بدون شک حرمت شکنی در عاشورای ۸۸ را می‌توان به عنوان شاخصی در نظر گرفت تا چهره نفاق را بدون نقاب مشاهده کرد.

عاشورای ۸۸ برای ملت ما تلخ‌تر از همیشه بود چرا که در این روز شعله‌های آتش فتنه که رو به خاموشی بود بار دیگر زبانه کشید ولی این بار این آتش دامنگیر یکی از اعتقادات مقدس مردم شد.

در عاشورای ۸۸ در حالی که عاشقان امام حسین (ع) در تهران و سایر شهرستان‌ها مشغول سوگواری و عزاداری بودند، فتنه‌گران وابسته به فرقه سبز با اقدام گستاخانه در چند خیابان تهران دست به هتک حرمت عاشورا زدند و بدون توجه به حرمت این روز به مقدسات مردم توهین کردند و اموال عمومی را تخریب کردند.


فتنه‌گران در این روز حتی به پرچم امام حسین (ع) و هیئت‌ها هم رحم نکردند و با حضور در میدان جمهوری شهر تهران به نمازگزاران هیئت رهپویان آل طه سنگ‌ پرانی کردند و آن طور که حجت‌الاسلام جعفر صالحان روحانی این هیئت گفته تقریبا ۲۰ دقیقه قبل از اذان بود که عده‌ای با نمادی سبز از سمت خیابان آزادی به سمت میدان جمهوری سرازیر شدند و در سمت چپ خیابان نواب که شهرداری در آنجا عملیات پیاده سازی هم داشت، سطل‌های آشغال را به آتش کشیدند و دست به سنگ پرانی به سمت نمازگزاران زدند.

آنطور که «صالحان» می‌گوید فتنه‌گران هر قدر که تلاش کردند تا نماز ظهر عاشورا برگزار نشود، این تلاش محقق نشد.


در عاشورای ۸۸ اغتشاش‌گران به صورت سازماندهی شده و بدون حمل هرگونه ادوات مخصوص عزاداران و دسته‌جات عزاداری نمادهای سبز را حمل می‌کردند و در یک ترکیب سازماندهی شده در چند خیابان تهران دست به تجمع زدند.

این جماعت که همگی ادعای طرفداری از موسوی را داشتند، شعارهای ساختارشکنانه سر می‌دادند و از سوی دیگر دست‌های خود را بالای سر گرفته و سوت و کف می‌زدند.

در این روز اغتشاشگران حتی جمعی از کادر نیروی انتظامی را به گروگان گرفته و مضروب کردند اما در نهایت با نزدیک شدن به وقت ظهر و انتشار خبر هتک حرمت روز عاشورا در هیئت‌های مذهبی و مساجد و عزاداران حسینی به خیابان‌های مرکزی تهران آمدند و در خیابان‌های تهران تجمع کردند و در اقدامی خودجوش خرابکاری اغتشاشگران را محکوم کردند.

البته می‌توان وقایع عاشورای سال ۸۸ را از نگاهی دیگر بررسی کرد. عاشورای ۸۸ بار دیگر و بعد از گذشت بیش از ۱۳ قرن و بعد از آنکه غبار فتنه فضای تنفسی را در کشور سخت کرده بود باعث بهبود فضا و فرود آمدن باران ایمان و رحمت شد.

آری؛ نهم دی نقطه عطفی در تاریخ کشور و انقلاب اسلامی ما است و قطعاً هتک حرمت عاشورا نیاز به خلق حماسه‌ای همچون نهم دی داشت.


۹ دی را که می‎‎بینم می‎‎فهمیم آن‎چه امام روح‎الله می‎‎گوید «مردم آن‎‎ها را تربیت می‎‎کنند» یعنی چه؟ همان مردمی که ۱۹دی ۱۳۵۶ را با بصیرتشان در تاریخ ثبت کردند دوباره حماسه‎ آفرین می‎‎شوند و بازهم پای بصیرت در میان است و به قول یکی از عزداران عاشورای ۸۸ که در نهم دی گفت می شود ۹ تا ۱۹ دی را «دهه بصیرت» نامید.

بی‌تردید فتنه ۸۸، محصول درس نگرفتن از عبرت‌‎های عاشورا بود. کسب مقام به هر قیمت و ترجیح مصالح فردی بر مصالح جامعه - که هر دو حاصل غلبه روحیه دنیاطلبی است - موجب قانون‌شکنی، برنتافتن ساختار‎های قانونی، ایجاد فضای هرج و مرج و تخریب اموال مردم برای تحمیل نظر خود بر حاکمیت و مردم شد و صحنه‎‎های زشت و تکان‌دهنده‎ای را به نمایش گذاشت.

اما آن‎چه موجب هشیاری مردم و فاصله جدی آن‎‎ها از فتنه‌گران شد، هتک‌حرمت عاشورا و ساختارشکنی معدودی از عناصر فتنه‌گر در روز عاشورا بود که این واقعیت را فراروی مردم نهاد که فتنه‌گران، ‌مبنا و منشأ انقلاب را نشانه گرفته‌اند و بر آنند تا با زیر پا نهادن مقدسات و استفاده ابزاری از نام سیدالشهداء، اهداف باطل خود را بر کرسی بنشانند.


اما در این میان آن‎چه بیشتر مایه تأسف بود غلتیدن برخی خواص جامعه به دامن فتنه‌گران بودکه با وجود هشدار‎های مکرر رهبر انقلاب از عبرت‎های عاشورا غافل شدند و باز هم از مرزبندی با جریان فتنه طفره رفتند و نتوانستند به هنگام و درست تصمیم بگیرند.

اما بالاخره مردم تصمیم خود را با بصیرت گرفتند و تنها دو روز پس از ساختارشکنی‌‎های فتنه‌گران در روز عاشورا، با عبرت‌آموزی از عاشورا، به صحنه آمدند و در روز نهم دی‌ماه، طومار فتنه را بار دیگر در هم پیچیدند؛ اگر عاشورا حاصل دنیاطلبی خواص و گرفتاری آن‎‎ها در چرب و شیرین زندگی و در نهایت بی‌بصیرتی و عدم تصمیم‌گیری درست و بهنگام آن‎‎ها بود، اما روشنگری‌‎های رهبر فرزانه انقلاب در دوران ما موجب شد که بی‌بصیرتی برخی خواص موجب گمراهی مردم نشود و چراغی که رهبری فراروی مردم برافروختند راه عبرت‌آموزی از عاشورا را به جامعه نمایاند و حماسه نهم دی ۸۸ را آفرید.

اما آن‎چه می‎تواند برای خواص جامعه عبرت‌آموز باشد این واقعیت است که سنت الهی تغییرناپذیر است. اگر نسبت به عوامل عاشورای ۶۰ حساس نباشیم و احیای این عوامل در فتنه ۸۸ را جدی نگیریم، تکرار فتنه اجتناب‌ناپذیر است.


فتنه ۸۸ که قطعا یک حرکت برنامه‌ریزی شده بود و در دل آن اهداف بزرگی همچون براندازی نظام را داشت، به پیروزی نمی‌رسید مگر با استفاده از حربه مذهب علیه مذهب که البته به کارگیری این حربه توسط فتنه‌گران ناموفق بود.

فتنه‌گران برای دستیابی به اهداف خود به اینجا رسیده بوند که از مذهب علیه مذهب استفاده کنند که البته رفتارهای این‌چنینی در سال‌های اول انقلاب از سوی افرادی مثل مسعود رجوی نیز مشاهده می‌شد.


اما نکته جالب در مورد وقایع این روز این است که موسوی حرمت‌شکنان عاشورا را مردان خداجو نامید و حتی مهدی کروبی نیز در حمایت از این عده بیانیه صادر کرد و این حرکت از سوی این دو عنصر سبب شد که سقوط آنها مسیر تندتری را طی کند چرا که موسوی و کروبی در واقع با این اقدام خود داشته‌های ملت و سرمایه‌های عظیم این کشور را مورد هدف قرار دادند.

موسوی و کروبی از این نکته غافل بودند که به سراغ عاشورا آمدن و این روز را برای فتنه‌انگیزی و آشوب طلبی مدنظر قرار دادن موجب می‌شود که بیش از پیش در سراشیبی سقوط قرار بگیرند و مردم نیز بیش از گذشته از آنها اعلام انزجار کنند.

البته حرمت شکنی عاشورا نشان داد که نظام باید برخورد جدی و قوی با عناصر فتنه‌گر کند چرا که مردم این مسئله را برنمی‌تابند که عده‌ای به امام حسین (ع) در روزی که متعلق به ایشان است، حرمت شکنی کنند.

موسوی وکروبی و دیگر حامیان جریان فتنه ضمن اینکه هتک حرمت عاشورا را محکوم نکردند باید می‌دانستند که در مقابل خون شهدا ایستادند و در واقع با این حرکت‌شان به تمام داشته‌های ملت پشت کردند.


یکی از عزادارانی که خود شاهد بی‌حرمتی‌های عاشورای ۸۸ بود می‌گفت: عده‎ای که دشمن دین هستند، سعی دارند از هر فرصتی برای ضربه زدن به دین استفاده کنند، چراکه اسلام دژ تسخیرناپذیری را در ایران به‎وجود آورده است، بر این اساس تا زمانی‎که مردم کشور ما از اعتقادات و بنیه دینی برخوردارند، به هیچ‎عنوان کسی نمی‎تواند در آن‎ها نفوذ کند، لذا دشمن به هر شکلی درصدد است تا دیوارهای این دژ مستحکم را در هم ریزد.

وی می‌گفت: مردم ایران ارادت خاصی به امام حسین (علیه‎السلام) دارند و هیچ‎وقت اجازه نمی‎دهند که به امام حسین (علیه‎السلام) جسارت شود، لذا هیچ‎کس نسبت به هتک حرمت امام حسین (علیه‎السلام) ساکت نمی‎نشیند.

منبع: دانا
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


جوانان خام
بازم یه طرفه به قاضی رفتی جهان نیوز. نمیدونم چرا شما خودتان را حق مطلق میدانید و مخالفانتان را کفر مطلق؟ از کارهای خلاف خودتان هم بگویید اگر صادق هستید.
كدوم طرف بي خيال توهين شاخ و دم نداره، همچين ميگين كه فكر مي كنيد مردم نمي فهمن.
علی
کدام جوانان خام؟ ! همه می‌دانستند که دارند چه کار می‌کنند.
سید حسن
یعنی بعد از چندین سال هنوز دخالت دولتهای استکبار وصهیونیست را درک نکردند .
با تبلیغات آنها آشنا نبودند؟
چرا اینها بی بندوباری که در فرهنگ غرب مشاهده میکنند میخواهند. باید بدانند انقلاب اسلامی از نهضت امام حسین ع نشات گرفته وعاشورائیان مدافعان این دستاورد عظیم اند.
بیریا
مرگ برفتنه گر مومرگ براربابانشون و مرگ برخوارج
مرگ برمنافق مرگگگگگگگگگگگگگگگ
والان کورخوندن مرگشون حتمیه فقط حضرت اقااجازه
بدن و.....
دیگه اجازه تکرارنمیدیم فتنه رو تو نطفه خفه میکنیم
دلیلی نداره چهره این منافقا مات بشه.
Iran, Islamic Republic of
این تصاویر کاملا" مشخصند... انها را محاکمه کنید ...
فتنه مشترک آمریکا و وطن فروشان داخلی
واقعا آبروی شیعه اون روز رفت بالاخره اینا بچه مسلمون بودن چی شد کارو به جایی رسوندن توعاشورا شادی میکردن من نمی دونم
Iran, Islamic Republic of
مسلمان شناسنامه ای بودن همین .
علی
Iran, Islamic Republic of
هر کس حقیقت حسین(ع) رو نفهمه بی تردیددچار فتنه میشود!امروز حسین زمان سید علی خامنه ای است..راهش راه حسین..منشش حسینی ..اخلاقش حسینی ..و کاری را میکند که اگر امام حسین(ع) هم بود اینکار را میکرد..حرفش حرف خدا و رسول (ص) است و هدفش احیاء سنت جدش است..فقط معصومیت امام را ندارد..امروز هرکه اورا نشناسد حقیقت حسین (ع) را نشناخته و اگر در سال 63 هچری هم بود به طریق اولی مغلوب فتنه یزیدی میشد...
چرا چهره شون رو تار کردین؟
امام حسین (ع) هم جواب این کاراشون رو داد . اینقدر توی حبس خانگی بمونن تا بپوسن
خدا خودشون و حامیانشون رو لعنت کنه
امام حسین(ع) جواب شما رو داد با شکستتان در انتخابات 92
Iran, Islamic Republic of
چی میگی بی بصیرت؟!! نکنه خودتم جزو فتنه گران عاشورا بودی؟!!
س.ع
انتخابات 92 رییس جمهور ازما نبود ولی پیروزی از آن ما بود
چرا که جمهوری اسلامی نشان داد اهل خیانت در امانت (رای مردم) نیست و بسیاری از کسانی که به زبان میگویند سال 88 تقلب شده است در دلشان آنرا قبول ندارند و دوباره پای صندوق ها آمدند
...برای بهره برداری از عواطف مذهبی مردم به میدان آمده بودند.
Italy
مرگ بر آمریکا
امیر
خدا لعنتشون کنه ... هیچ وقت فراموش نمیکنم
Italy
بر هیچ ایرانی پوشیده نبوده و نیست که همه این افراد منافق طرف آمریکا غش کردن
غش نه مرده بودن.
دیدین ان همه فتنه فتنه کردین آ....
Iran, Islamic Republic of
شما هم دیدی بعد از آن همه تقلب تقلب کردن 73 درصد آمدن پای صندوق و در انتخاباتی شرکت کردن که وزارت کشور احمدی نژاد برگزار کرد تا به همه ثابت بشه موسوی کروبی و طرافدارش همه یک مشت دروغ گوی وطن فروش هستن ؟
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
لعنت بر فتنه گر و فتنه دوست
الحمدلله که ما به خدا اعتقاد داریم و از جایگاه این فتنه گرها نزد خدا آگاهیم
البته چون واضح است ما هم آگاه هستیم همانطور که انسان هایی که خودشان را به خواب نزده اند این مطلب را به راحتی درک میکنند
موسوی
فکر کنم دیگه مردم خودشونم متوجه شدن کیا اونکار رو انجام دادن ....
Iran, Islamic Republic of
لعن علی عدوک یا حسین
... کروبی و میرحسین
چرا تعارف می کنی ؟؟؟
کامل بنویس
لعن علی عدوک یا حسین
خاتم... و هاشمی و میر حسین!!!
... دهانتان از فحش و لعنت پر شده ؟
United States
متاسفم برای این افراد فریب خورده آمریکا
مجید
برای چی چهره های منافق و فتنه گرشون رو سانسور کردین؟
اینا که رو بند نزدند خودشون می خوان دیده شن به شما چه ربطی داره
.... اون کار هنوز تو یه سریا هستش و از بین نرفته
حامد
به به از دانا هم که خبر نقل می کنید.
پس سایت دانا را هم می شناسید.
قابل توجه بعضی ها!!!
Iran, Islamic Republic of
مرگ بر فتنه گر آشغالای حرامی اینا بودن که خیمه امام حسین(ع) رو آتیش زدن
... ما رو قدرتیم و شما 4 ملیونید .
موسی
روز عاشورا کلا پنجاه هزار نفر بودید و عصر نشده مانند حشرات تار و مار شدید
حسام
اولا مردم به فتنه گران رای ندادن!
دوما به اعتدال و وعده های اقتصادی آقای روحانی رای دادن
سوما من همه طرفداران آقای روحانی رو از فتنه گران نمیدونم اما اگه تو اینجوری فکر میکنی بدون در زمان امام حسین هم یاران امام حسین در مقابل دشمنان فقط 72 نفر بودند
چهارما خیلی از طرفداران روحانی و قالیباف جلیلی غرضی و رضایی عارف و حداد عادل ارادت خاصی به امام حسین دارند

شما فتنه گران در میان مردم جایی ندارید

مرگ بر یزیدیان زمان
لبیک یا خامنه ای ، لبیک یا حسین است
چرا منفي دادين ميشه توضيح بدين.
حاتم
Iran, Islamic Republic of
داداش دیگه نیم درصد رای بیشتر که انقدر الدرم بلدرم نداره در ثانی اینکه شما شیفته قدرت هستید شکی نیست مبارکتان باشد ما افتخار میکنیم که بعد از آن همه فتنه گری دروغ گویی های موسوی و کروبی در باره تقلب در انتخابات باز هم بالای 70 درصد رو پای صندوق آوردیم که هر کس در این انتخابات شرکت کرد رای به پاکی راستی و درستی نظام داد و بس . راستی ما چند ساله منتظریم ایران قیامت بشه :دی
....
همچين تو دهن يزيديان حرامي مي‌زنيم كه آرزوي مرگ كنيد.
...
مریم
Latvia
تفکر قبیله ای...برای این سطح فکر ت واقعا متاسفم
ایران برای همه ایرانیان است و چون تعداد مسلمانان شیعه در این کشور اکثریتند باید به عقاید انها احترام گذاشت
ما74درصدیم ...
افرین ما خس و خاشاکیم ولی حرف اول رو میزنیم.
حکو...شما خس وخاشاکی بیش نیستید ج...
...
باشه! تو فکر کن رو قدرتی...
Iran, Islamic Republic of
رو قدرت نیستید بلکه قدرت فعلا رو شماست چون شما زورتون به قدرت نخواهد رسید و زمین خواهید خورد اون م با این دروغهایی که با ادعای راستگویی میگید.
شما زیر قدرتین
شک نکن حالا حالا ها زیر قدرتین
طرفداران قالیباف و ولایتی حساب نکردی بعلاوه زیاد بودن دلیلی بر برحق بودن نیست
امین
قابل توجه جماعت شکم پرست :زمان جنگ هم حدودا 1 میلیون نفر بودند که پای جنگ ایستادند و باقی در حال جهاد در پشت جبهه بودند ولی این مملکت رو نگه داشتند.یاران امام حسین هم 72 نفر بودند و دنیا رو تکون دادند .شما بپا از نبود کره دچار سوء تغذیه نشی.
Iran, Islamic Republic of
اوه اوه یه نگاه به دماغت بکن...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
لعنت بر فتنه گر و فتنه دوست
لعنت به خیانتکارهای وطن فروش
خدا لعنت کنه این یزیدیان زمان رو
رضاييان
كل يوم عاشورا - كل ارض كربلا واقعيتي إنكار ناپذير
مرگ بر آمریکا و فتنه گر خارجی و داخلی
آن اتفاقات کاملا سیاسی و فقط مربوط به انتخابات بود.جهان نیوز محترم چرا می خواهید بخشی از جامعه ما را بی توجه به آقا امام حسین نشان دهید هیچ مسلمانی بویژه شیعیان جامعه ما کوچکترین بی احترامی به ساحت مقدس اباعبدالله نکرده و نخواهند نمود. نگاه کنید لباس سیاه امام حسین بر تنشان است. انها اگر چه اشتباه کردند ولی قصد و منظورشان اسائه ادب به عاشورا نبوده است.
به نظرات قسمت بالا توجه كنيد .
جهان فیلم حتاکی این فتنه گران تو روز عاشورا رو بذار تا بعضی ها انقدر افتخار نکنن به این کاراشون
فیلم جنایتهای .... را هم بزارین
محمد
من خودم متاسفانه گول این فتنه گرهاروخوردم ولی بااین کارشون توروزعاشوراخیلی چیزا برام روشن شد.بازهم عاشوراکارخودشوکرد.قربون امام حسین برم
ایشالا خداوند شما ها را لعنت کند[....
مردم ساده لوح!
تبهادران
افسوس که بعد از 4 سال این. ..ها شدن وزیر و وکیل نظام
اشنا
Finland
اخر تا کی میخواهید نمک بر زخم مردم بپاشید ....
اشکان
واقعا براتون متاسفم .هم برای سایت هم برای طرفدارش.با چه حکمی به مخالفاتون میگید حرامی؟؟؟؟؟؟ ....
اینا منطق ندارن فقط با کلمات بی منطقی خودشونو نشون میدن
این قوم جز فحش و ناسزا حرف دیگه ای بلد نیستن
Netherlands
سر اصلی فتنه رف... بود ....
Iran, Islamic Republic of
حالت مثل اینکه خرابه توهم چرا عکسا رو تار کردی
در تبار شناسی قاتلان اهل بیت در کربلا مشخص شده که اکثر اینها حرامزاده بودند هیچکدام از اینان طهارت ولد نداشتند
خدا میداند انکس که حلال زاده باشد به پرچم و مجلس و عزاداران و عزای امام حسین تعدی و بی حرمتی نمیکند
تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد (ص) و آل محمد (ص) و اخر تابع له علی ذلک
و قطعا هتاکان عاشورای حسینی سال 88 مشمول این فراز از زیارت عاشورا و لعن ابدی هستند
France
این استدلالا برای همه صادق نیست بلکه خود امام حسین (ع) فرمودند در عاشورا از بس شکم دشمنانشان از حرام پر شده به این روز افتاده اند.
تفسیر به رای نکن تو اصلا امام حسین (ع) را نمیشناسی چه برسه به اینکه بخوای تفسیر زیارت عاشورا بکنی
Iran, Islamic Republic of
اونايي كه منفي دادن
همشون يا فتنه گرند يا طرفداران فتنه
ايشالله خدا هدایتشون کنه
Iran, Islamic Republic of
قابل هدایت نباشن هم لعنتشون کنه و شرشان را به خودشون برگردونه.
Iran, Islamic Republic of
خدا رسوا کنه شما رو....
United States
عجب روز بدی بود
یه منتظر
بچه هاسلام فکرکنم شمایه سریهاتون اینجاروباچاله میدون اشتباه گرفتین ...
ایرانی
آنها انموقع نمیدانستند که برای به قدرت رسیدن هاشمی ادعای تقلب راه انداختند وگرنه مگر مغز... خورده بودند که ریسک کنند بنابراین عاقلان انها سریع به اشتباه خود پی بردند وبه دامان نظام برگشتند و بعضی هاهم مثل پسر رفسنجانی به کمک پدر فرار کردند...
United States
شرارت از قیافه این فتنه گران می باره
عباس
روز نهم دی مردم بحمدالله چشم فتنه را کور کردند و هتاکان به امام ره ,روز قدس و هتاکان عاشورا رو به زباله دان تاریخ فرستادند.
سلام بر حسین
انصارالحسین ع
با انصاف نگاه کنید و فکرکنید و نتیجه بگیرید و آن را بیان کنید،خداییش این آدم ها اگر علیه امام حسین ع و برای هلهله و سوت و کف تو روز عاشورا بیرون آمدن چرا خیلی هاشون لباس مشکی مولایم حسین ع رو پوشیدن؟ اگر مسلمان نیستید لااقل آزاده باشید . یا حسین ع
مرگ بر فتنه گر و رئیسای فتنه وطن فروش