پنجشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۳ - 18 Jul 2024
 
۰
۲

عباس عبدی نیاز به کمک فوری دارد!

پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۴:۴۴
کد مطلب: 887366
عباس عبدی نیاز به کمک فوری دارد!
به گزارش جهان نيوز به نقل از روزنامه جوان، عباس عبدی که در هر نوشته‌ای اصرار دارد اصلاح‌طلبان را یگانه عامل پیروزی پزشکیان بداند، و در برخی نوشته‌های دیگر به خودش به‌عنوان یکی از عوامل اصلی این پیروزی از زبان دختر دوستش که در خارج تحصیل می‌کند، خسته نباشید می‌گوید، در جدیدترین نوشته‌اش حرفی زده که آدم نگران سلامتی او می‌شود! عبدی با آنکه انتخابات اخیر که با دعوت بی‌سابقه اصلاح‌طلبان همراه شد، در مرحله اول رکورد پایین‌ترین مشارکت تاریخ انتخابات‌ها را زد و در مرحله دوم تقریباً برابر انتخابات قبلی ریاست‌جمهوری مشارکت داشت، به شکل عجیبی با چشم‌پوشی بر این موضوع آشکار، نوشته است: «تردیدی نیست که سه انتخابات گذشته مطلقا مطابق معیار‌های مردم و انقلاب نبود و بخش مهمی از مردم غایب اصلی آن بودند»! 

چطور کسی برای پیشبرد یک ادعا حاضر است دروغی به این روشنی بگوید؟! ظاهراً آن «بخش مهمی از مردم» خود او و خاتمی هستند که سه انتخابات گذشته را تحریم کردند و حالا در این انتخابات اخیر به‌عنوان «مهم‌ها» حضور به هم رسانده‌اند! وقتی اصلاح‌طلبان با همه قوا از مردم برای انتخابات دعوت کردند و مشارکت هم از انتخابات مجلس و هم از انتخابات ریاست‌جمهوری قبل کمتر شد و خیلی هم کمتر شد و رأی باطله هم بیشتر شد، معنای روشن این دعوت یعنی اصلاحات مرده است و فقط خودش را زنده می‌پندارد.

اما وقتی شما برای یک هدف دیگر حاضر باشید تمام سابقه تحلیلگری خود را لگدکوب کنید و بگویید در انتخابات‌های قبلی که مشارکت تمامی آن‌ها از مرحله اول انتخابات اخیر بیشتر بود و با مرحله دوم برابر بود، «بخش مهمی از مردم غایب اصلی آن بودند» و در این انتخابات که من و خاتمی و برخی رفیقان‌مان شرکت کردیم، دیگر بخش مهمی از مردم غایب نبودند، این یعنی باید دوستان آقای عبدی سریعاً برای سلامتی او فکر عاجل بکنند.

این چیز‌ها شوخی‌بردار نیست.

سال‌هاست این دوستان خودشان را جای مردم می‌پندارند و هرجا باشند، می‌پندارند که مردم هم همانجا هستند و هرجا غایب باشند، مردم را هم نمی‌بینند.

اما کمتر پیش می‌آید که کسی قلم بردارد و این دروغ‌ها را به هم ببافد. باید سریعاً برای سلامتی روان اصلاح‌طلبان کاری کرد.
https://jahannews.com/vdcfvedcvw6dcma.igiw.html
jahannews.com/vdcfvedcvw6dcma.igiw.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حامد
Iran, Islamic Republic of
بي كفايتي اصلاح طلبان، سياه نمايي افراطي و نا اميد كردن مردم موجب كاهش مشاركت شده.. اصلاح طلبان همواره عامل گسترش بي اعتماد، بي اعتقادي در جامعه بوده و هستند.
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلب ها نیروهای نتانیابو هستند