جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳ - 12 Jul 2024
 
۱
۸
شریعتمداری خطاب به رئیس جمهور منتخب:

آقای پزشکیان! اصلاح طلبان پیام مهم شما به سید حسن نصرالله را سانسور کردند/ در چینش کابینه مراقب عناصر بدسابقه زاویه‌دار با انقلاب و نظام باشید

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۱۸
کد مطلب: 887360
تمام روزنامه‌ها و سایت‌های وابسته به مدعیان اصلاحات که حتی کوچک‌ترین و کم‌اهمیت‌ترین اقدامات رئیس‌جمهور محترم را با تیترهای درشت در صفحات اول خود می‌آورند و با آب و تاب به آن می‌پردازند، این پیام مهم و افتخار‌آمیز دکتر پزشکیان به سید مقاومت را سانسور کردند و «بادمجان دور قاب چین»‌هائی که برای هر حرکت جناب رئيس جمهور زبان و قلم به تملق و چاپلوسی می‌چرخانند، درباره پیام عزتمندانه رئیس‌جمهور کشورمان به سید حسن نصرالله زبان به کام و قلم به نیام کشیده و لام تا کام چیزی نگفتند و ننوشتند. چرا؟!
آقای پزشکیان! اصلاح طلبان پیام مهم شما به سید حسن نصرالله را سانسور کردند/ در چینش کابینه مراقب عناصر بدسابقه زاویه‌دار با انقلاب و نظام باشید
به گزارش جهان نيوز، حسین شریعتمداری طی یادداشتی در شماره امروز کیهان نوشت:

۱- انتظار از جناب آقای پزشکیان به عنوان منتخب مردم برای ریاست جمهوری کشورمان این است و انتظاری منطقی و همسو با آرزوی موفقیت ایشان نیز هست که در انتخاب اعضای دولت خویش و همراهان و همکارانشان از کسانی که با انقلاب و نظام برخاسته از آن زاویه دارند، استفاده نکنند. گزارش تیتر یک کیهان امروز در همین خصوص است و در یادداشت کوتاه پیش‌روی، تنها به یک نمونه از این دست پرداخته‌ایم. اگر برخی از زاویه‌دارهای بد‌سابقه در اطراف جناب ایشان خیمه نزده بودند، نوشتن این وجیزه ضرورتی نداشت. حالا فقط به عنوان نمونه بخوانید!

۲- آقای پزشکیان در پاسخ به پیام سید‌حسن نصرالله، سید مقاومت و یکی از برترین مفاخر اسلام، با بیانی هوشمندانه و برخاسته از باورهای دینی، انقلابی و انسان‌دوستانه نوشته‌اند «‌جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی بوده است. حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله‌العالی داشته و با قدرت تداوم خواهد داشت.

اطمینان دارم جنبش‌های مقاومت در منطقه اجازه نخواهند داد این رژیم به سیاست‌های جنگ‌افروزانه و جنایت‌کارانه خود علیه مردم مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه ادامه دهد‌». خاضعانه باید گفت که پاسخی در تراز جایگاه ریاست جمهوری اسلامی ایران است.

۳- تمام روزنامه‌ها و سایت‌های وابسته به مدعیان اصلاحات که حتی کوچک‌ترین و کم‌اهمیت‌ترین اقدامات رئیس‌جمهور محترم را با تیترهای درشت در صفحات اول خود می‌آورند و با آب و تاب به آن می‌پردازند، این پیام مهم و افتخار‌آمیز دکتر پزشکیان به سید مقاومت را سانسور کردند و «بادمجان دور قاب چین»‌هائی که برای هر حرکت جناب رئيس جمهور زبان و قلم به تملق و چاپلوسی می‌چرخانند، درباره پیام عزتمندانه رئیس‌جمهور کشورمان به سید حسن نصرالله زبان به کام و قلم به نیام کشیده و لام تا کام چیزی نگفتند و ننوشتند. چرا؟!

۴- مدعیان اصلاحات در حالی با سانسور پیام افتخار‌آمیز رئیس‌جمهور محترم به سید‌حسن نصرالله، خشم و نارضایتی خود را از این پیام نشان داده‌اند، که رسانه‌های آمریکایي، اروپایی و رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز با عصبانیت و خشم از این پیام یاد کرده‌اند! آیا این هماهنگی و همسویی شرم‌آور اتفاقی و تصادفی است؟! پاسخ به این سؤال دشوار نیست و فقط با مروری هرچند گذرا بر مواضع بسیاری از مدعیان اصلاحات و مشاهده همسانی فراوان مواضع آنها با مواضع آمریکا و اسرائيل به وضوح می‌توان از علت این هماهنگی پرده برداشت!

۵- آقای پزشکیان! این جماعت همان‌هایی هستند که با فرمول دیکته شده جرج سوروس و بعد از ملاقات‌های پی‌در‌پی با عوامل سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان تابلودار انقلاب که در پوشش‌های آکادمیک به ایران اعزام شده بودند، فتنه «آمریکایي- اسرائیلی‌» ۸۸ را کلید زدند. شعار «‌نه غزه، نه لبنان» در فتنه ۸۸ ورد زبان همین جماعت بود. شعاری که در همان ایام از سوی تارنمای فارسی‌زبان وزارت خارجه اسرائیل به سران و اصحاب فتنه پیشنهاد شده بود. ریچارد ‌هاووس عضو برجسته شورای روابط خارجی آمریکا بعد از شکست فتنه ۸۸ به صراحت گفته بود؛ فرمول فوکویاما برای ایران نتیجه معکوس داد! و درباره یکی از علت‌های شکست فتنه گفته بود «‌دوستان ما در ایران خیلی زود نقطه نهائی را پیش کشیدند!» و در توضیح آن به شعار «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است‌»! اشاره کرده و سردادن این شعار را زودهنگام دانسته بود!

۶ - دیروز، منوشه امیر (تحلیلگر رژیم صهیونیستی و مدیر سابق رادیو اسرائیل که با توجه به تبلیغات موجود درباره اصلاح‌طلب بودن جناب پزشکیان، انتظار پیام یاد شده را نداشت! با عصبانیت گفته بود «‌چرا پزشکیان این نامه را ارسال کرده و چرا این اقدام این‌قدر زود انجام شده است‌... دنیای آزاد هیچ امیدی به دولت پزشکیان ندارد و ...»؟!

آقای پزشکیان! از این جماعت با آن سابقه نباید انتظار داشته باشید که پیام انقلابی و اسلامی و ظلم‌ستیزانه شما به سید مقاومت را سانسور نکنند و از ارسال آن خشمگین نباشند! مورد فوق، فقط یک نمونه و اندکی از بسیارها بود که می‌تواند از هویت واقعی برخی از مدعیان اصلاحات (و نه تمامی آنها‌) پرده بردارد و گرنه شرح این ماجرا «‌مثنوی هفتاد من کاغذ‌» است و به درازا می‌کشد.

آقای پزشکیان کاش از آنها بخواهید به این سؤال پاسخ بدهند که کدامیک از مواضع سیاسی آنها با مواضع رسماً اعلام شده آمریکا و اسرائیل تفاوت دارد؟! و کدام موضع آنها با محکمات خط امام و رهبری زاویه ندارد؟!
https://jahannews.com/vdcjmaeoyuqeotz.fsfu.html
jahannews.com/vdcjmaeoyuqeotz.fsfu.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


جانباز
Iran, Islamic Republic of
حاج حسین آقا ، کمی صبر کن حتما کابینه آقای پزشکیان مورد تائید شما هم خواهد بود و زاویه نقد را کمی محدود خواهد کرد البته نه صد درصد و 65 درصد که همین هم عالی هستش برای شما. یا علی
Iran, Islamic Republic of
کاش یکی به ایشان بفهماند که کمی کمتر آیه یاس بخواند
Iran, Islamic Republic of
سیاست راهبردی حمایت بی قیدوشرط ازجنبش های مقاومت دریدرهبری وفرمانده کل قوااست وپزشکیان صرفا یک اعلام موضع کرده
رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
آقای پزشکیان!
در چینش کابینه مراقب عناصر زاویه‌دار با انقلاب و نظام باشید
پس مجلس چه كاره است !!؟؟
از عوامل و عناصر دولت روحاني حي يك نفر هم نبايد در كابينه جديد باشد
Canada
امر دیگه ای نبود؟
United States
خودشو ناراحت نکن اخوی
میم
Iran, Islamic Republic of
شاید اقای پزشکیان از ما حامیانش برای طرد افراد فتنه گر و مثل خاتمی و ظریف کمک بخواه.اشاره کند
United States
جناب رئیس جمهور محترم سابقه ی اصول‌گرایی دارد منتها متعلق به شاخه ی معتدل و میانه ی اصول‌گرایی است.