پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - 25 Jul 2024
 
۰
 
بلیط هواپیما
 
اینستاگرام جهان نیوز

تدوین طرح ملی حمایت از پرستاران

سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۵۴
کد مطلب: 887339
مشاور اجرایی معاون پرستاری وزارت بهداشت از تدوین و اجرای طرح‌های ملی جامع برای حمایت همه‌ جانبه از پرستاران خبر داد.
تدوین طرح ملی حمایت از پرستاران
به گزارش جهان نيوز، رضا علی نژاد از ساخت 150 پانسیون پرستاری در ۱۵ دانشگاه علوم پزشکی کشور در فاصله سالهای 1402 و امسال خبر داد و اظهار داشت: در دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز ساخت پانسیون‌های پرستاری در حال انجام است.

وی به برقراری فوق العاده خاص پرستاری و افزایش نرخ اضافه کاری پرستاری در دولت شهید جمهور اشاره کرد و گفت: امید است این طرح در دولت چهاردهم به صورت کامل اجرا شود چراکه از مطالبات جدی پرستاران کشور به شمار می رود. امیدواریم در دولت چهاردهم تعرفه خدمات پرستاری به صورت کامل اجرا شود و سفره پرستاران گسترده تر و از مزایای آن برخوردار شوند.

مشاور اجرایی معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: لایحه حمایت مادی و معنوی در دولت شهید رئیسی آغاز و با نگاه رئیس جمهور منتخب قطعا وضعیت رفاه و معیشت پرستاران به طور محسوس تغییر خواهد کرد.

وی ضمن تشریح اهداف بلندمدت و رویکردهای نوین این معاونت در قبال ارتقای جایگاه پرستاری در نظام سلامت کشور، اظهار داشت: امروز دیگر نمی‌توان پرستاران را نادیده گرفت.

عملکرد بی‌بدیل این قشر فداکار در عرصه سلامت، موجب مطالبه‌گری روزافزون مردم برای احقاق حقوق معنوی و مادی پرستاران شده است.

وی از تدوین و اجرای طرح‌های ملی جامع برای حمایت همه‌ جانبه از پرستاران خبر داد و افزود: معاونت پرستاری با همکاری و همدلی جامعه پرستاری در مسیر ارتقای شاخص‌های پرستاری و جایگاه این قشر ارزشمند در نظام سلامت گام ‌های بلندی برداشته است.

علی‌نژاد با تأکید بر تعهد و تخصص بالای پرستاران ایرانی، خاطرنشان کرد: خدمات و تجارب پرستاران ایرانی در سطح بین‌المللی مورد تقاضا است.

با وجود کمبودها، اولویت اصلی پرستاران خدمت به کشور، به‌ویژه در مناطق محروم، است.
https://jahannews.com/vdcfmedc1w6dcma.igiw.html
jahannews.com/vdcfmedc1w6dcma.igiw.html
 خرید بلیط هواپیما
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *

خیرات نان