پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - 25 Jul 2024
 
۰
 
بلیط هواپیما
 
اینستاگرام جهان نیوز

مجمع عمومی عادی ساليانه سهامداران پتروشيمی جم با حضور 87 درصد از سهامداران برگزار شد

دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب: 887187
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 1402/12/29 شرکت پتروشیمی جم راس ساعت 10:۰۰ صبح دوشنبه 11 تيرماه 1403 با حضور اکثریت 87 درصدی سهامداران در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد.
مجمع عمومی عادی ساليانه سهامداران پتروشيمی جم با حضور 87 درصد از سهامداران برگزار شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم، جلسه مجمع عمومی عادی ساليانه پتروشیمی جم امروز دوشنبه 1403/04/11 با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز گردید و فیلمی از دستاوردها و اقدامات مهم پتروشیمی جم برای حاضرین به نمایش گذاشته شد و با اعلام حضور 87 درصد از سهامداران، رسمیت جلسه اعلام گردید.

در ابتداي جلسه دکتر زمانپور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری به‌عنوان رئیس مجمع توسط مجری به جایگاه دعوت و جلسه رسمی توسط رئیس مجمع آغاز شد.

دكتر زمانپور در اين جلسه ضمن اشاره به اينكه شركت پتروشيمي جم  يكي از شركت هاي وابسته به هلدينگ صبا انرژي مي باشد گفت: پتروشيمي جم با درایت مدیران و همت کارکنان توانسته است اقدامات ارزنده ايي را انجام دهد كه آثار مثبت آن براي سهامداران و کشور می باشد.

در ادامه و پس از استقرار اعضای هیئت رئیسه، دکتر نجفی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم به عنوان دبیر مجمع به ارائه گزارش فعالیت هیات مدیره در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1402 پرداخت.

نجفی با اشاره به بسته شدن بزرگترین پرونده  حقوقی صنعت پتروشیمی ایران و محکوم شدن پتروشیمی مهر به پرداخت حداقل ۸۷۲ میلیون دلار بابت خرید اتیلن طی سنوات گذشته از پتروشیمی جم مواردی را بیان داشت و در ادامه از پیشرفت پروژه پادجم و روند  راه اندازی این شرکت که توسط جوانان گام دوم انقلاب اسلامی صورت گرفت توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه‌‌ی این جلسه نماینده سازمان حسابرسی به ارائه گزارش سازمان حسابرسی پرداخته و بندهای این گزارش در حضور سهامداران قرائت شد. پس از قرائت هر یک از بندها، پرسش و پاسخ بین رئیس مجمع و حاضران انجام شد.

دستور جلسه مجمع عمومي عادي فوق‌العاده صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 1402/12/29 شرکت پتروشيمي جم شامل گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1402/12/29 انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، پاداش هیئت مدیره و سایر موارد بود.

گفتنی است در مجمع عمومی عادي ساليانه شرکت پتروشیمی جم در خصوص تمامی موارد دستور جلسه یک به یک بحث و بررسی صورت گرفت و با رای اکثریت سهامداران مورد تصویب واقع شد.
https://jahannews.com/vdcg7u97uak97q4.rpra.html
jahannews.com/vdcg7u97uak97q4.rpra.html
 خرید بلیط هواپیما
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *

خیرات نان