يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - 21 Jul 2024
 
۰

گفت و شنود/ چهار دلیل!

دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب: 887129
بعد از انتخاب آقای پزشکیان به ریاست جمهوری ایران تقریباً تمامی کشورها ریاست جمهوری آقای دکتر پزشکیان را تبریک گفتند غیر از آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و چند کشور دیگر اروپایی!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: بعد از انتخاب آقای پزشکیان به ریاست جمهوری ایران تقریباً تمامی کشورها از چین و روسیه گرفته تا بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین و آسیا و آفریقا و کشورهای همسایه، ریاست جمهوری آقای دکتر پزشکیان را تبریک گفتند غیر از آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و چند کشور دیگر اروپایی!

گفتم: غربگداها و برخی از مدعیان اصلاحات را بگو که در تعریف و تمجید از غرب گلو پاره می‌کنند و نسخه دنباله‌روی از غرب و مخصوصاً آمریکا و انگلیس و فرانسه را می‌پیچند!

گفت: خودشان هم متوجه شده‌اند چه گاف بزرگی داده‌اند و دستشان برای همه رو شده که دشمنان ایران را دوست جا زده‌اند! حالا دست به توجیه زده و می‌گویند چون اعلام ریاست جمهوری روز شنبه بوده و این روز تعطیل است، پیام تبریک نفرستاده‌اند!

گفتم: اولاً برای بقیه کشورها هم روز تعطیل بود ولی پیام دادند. ثانیاً در عرف شناخته‌شده دیپلماتیک این‌گونه موارد تعطیل‌بردار نیست و ثالثاً در همان روز شنبه آمریکا و اروپا برای دو کشور دیگر پیام تبریک ارسال کرده‌اند! رابعاً اتحادیه اروپا که یک سازمان اروپایی است در همان روز تعطیل پیام داد و....!

گفت: پس این چه بهانه‌ای است که غربگراها برای تبرئه غرب می‌آورند؟!

گفتم: از یارو پرسیدند چرا سوئیچ ماشینت را به دست پسرت ندادی؟ گفت؛ به چند دلیل. اول آن‌که گواهینامه رانندگی نداره. دوم این‌که بی‌احتیاطه. سوم این‌که من ماشین ندارم و چهارم این‌که اصلا بچه ندارم!
https://jahannews.com/vdccimq4o2bq4s8.ala2.html
jahannews.com/vdccimq4o2bq4s8.ala2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *