يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - 21 Jul 2024
 
۰

تکمیل و تحویل ۵ پروژه بیمارستانی

يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب: 887049
سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در ۳۳ ماه دولت سیزدهم ۹ پروژه شامل پنج پروژه بیمارستانی با مجموع ۹۷۱ تخت، ۲ پروژه ورزشگاهی شامل ورزشگاه خرم‌آباد و ورزشگاه بناب و همچنین ۲ ساختمان عمومی را تکمیل کرد و تحویل بهره بردار داد.
تکمیل و تحویل ۵ پروژه بیمارستانی
به گزارش جهان نيوز به نقل از از وزارت راه و شهرسازی، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی در گزارشی، عملکرد سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی را که به عنوان یکی از سازمان‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در ساخت ساختمان‌های مهم ایفای نقش می‌کند، تشریح کرد.

بر اساس این گزارش، در ۳۳ ماهه دولت سیزدهم تعداد ۹ پروژه شامل پنج پروژه بیمارستانی با مجموع ۹۷۱ تخت و زیربنای ۸۶ هزار و ۳۵۲ مترمربع و ۲ پروژه مسکونی با مساحت ۱۹ هزار و ۷۳۸ مترمربع و تعداد ۲ پروژه ورزشی با مساحت ۳۷ هزار و ۱۲۵ مترمربع، تکمیل و تحویل شد که همگی این پروژه‌ها توسط سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی احداث و تحویل بهره‌بردار شد.

پروژه‌های بیمارستانی تکمیل و تحویل شده توسط این سازمان، شامل بیمارستان‌های ۲۷۳ تختی تربت‌حیدریه، بیمارستان ۱۴۲ تختی گچساران، بیمارستان ۹۹ تختی ۱۵ خرداد مهدی شهر در استان سمنان، بیمارستان ۳۱۳ تختی جهرم و بیمارستان ۱۴۴ تختی امام خمینی خمین است.

همچنین سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی، هفت بلوک اولیه واحدهای مسکونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مساحت ۱۸ هزار و ۵۵۰ متر مربع و خانه‌های سازمانی پزشکان بیمارستان باشت در مساحت یک‌هزار و ۱۸۸ متر مربع را تکمیل کرد و تحویل دستگاه بهره‌بردار داد.

این سازمان همچنین تکمیل فاز یک ورزشگاه بناب در مساحت ۱۷ هزار و ۳۲۵ متر مربع و تکمیل ورزشگاه خرم‌آباد در مساحت ۱۹ هزار و ۸۰۰ متر مربع را انجام داد و این ورزشگاه‌ها را نیز تحویل بهره‌بردار که وزارت ورزش و جوان است، داد.
https://jahannews.com/vdcdo50jnyt0jz6.2a2y.html
jahannews.com/vdcdo50jnyt0jz6.2a2y.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *