يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - 21 Jul 2024
 
۰

گفت و شنود/ حال بیمار!

يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۵۸
کد مطلب: 886996
باید اعتراف کنیم که از اپوزیسیون شانس نیاورده‌ایم! درباره همین ادعای مهندسی انتخابات هم گروه‌های سلطنت‌طلب و تروریست و... خارج کشور با برخی از پادوهای داخلی دشمن هماهنگ بودند.
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: چه خبر؟!

گفتم: دشمنان بیرونی و برخی از پادوهای داخلی آنها ادعا می‌کردند که انتخابات در ایران «‌مهندسی شده‌»! است و هرکس را خودشان بخواهند از قبل تعیین می‌کنند و بدون توجه به رای مردم او را بر کرسی ریاست جمهوری می‌نشانند!

گفت:‌ ولی سابقه ۴ دهه انتخابات ریاست جمهوری در ایران عکس این دیدگاه را نشان می‌دهد. در همین انتخابات اخیر می‌گفتند آقایان قالیباف و جلیلی از قبل انتخاب شده‌اند ولی آقای پزشکیان با رای مردم به ریاست جمهوری انتخاب شد.

گفتم: اگر چه ما در همه زمینه‌ها پیشرفت داشته‌ایم ولی باید اعتراف کنیم که از اپوزیسیون شانس نیاورده‌ایم! در بسیاری از کشورها گروه‌های اپوزیسیون از جماعتی هوشمند و صاحب‌نظر تشکیل شده ولی گروه‌های اپوزیسیون ما از یک مشت اجق وَجق کاسه‌لیس تشکیل شده است که بدون اجازه سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان آب هم نمی‌خورند!

گفت: ایول! درباره همین ادعای مهندسی انتخابات هم گروه‌های سلطنت‌طلب و تروریست و... خارج کشور با برخی از پادوهای داخلی دشمن هماهنگ بودند.

گفتم: شخصی مریض شده بود. دوتا شارلاتان که خودشان را پزشک جا زده بودند برای معاینه او آمدند. هردو دستشان را زیر پتو بردند که نبض او را بگیرند و بعد از دقایقی گفتند حال بیمار بسیار وخیم است! بیمار خنده‌ای کرد و گفت؛ احمق‌ها! زیر پتو نبض همدیگر را گرفته‌اید!
https://jahannews.com/vdcdn90j9yt0jn6.2a2y.html
jahannews.com/vdcdn90j9yt0jn6.2a2y.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *