سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - 18 Jun 2024
 
۰

برنامه کامل رقابت‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴

يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۰
کد مطلب: 883605
هفدهمین دوره جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۴) از روز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ آغاز می‌شود.
برنامه کامل رقابت‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، رقابت‌های یورو 2024؛ هفدهمین دوره از مهمترین تورنمنت فوتبالی قاره سبز در رده ملی از روز جمعه هفته جاری (25 خرداد) با نبرد تیم ملی آلمان، میزبان رقابت‌ها مقابل اسکاتلند در بازی افتتاحیه آغاز خواهد شد.

گروه‌بندی 24 تیم حاضر در یورو 2024 به شرح زیر است:

گروه A: آلمان، اسکاتلند، مجارستان و سوئیس
گروه B: اسپانیا، کرواسی، ایتالیا و آلبانی
گروه C: انگلیس، اسلوونی، دانمارک و صربستان
گروه D: هلند، فرانسه، لهستان و اتریش
گروه E: بلژیک، اسلواکی، اوکراین و رومانی
گروه F: پرتغال، چک، گرجستان و ترکیه

برنامه کامل و رسمی بازی‌های یورو 2024 با قید ورزشگاه محل برگزاری هر مسابقه و زمان بازی‌ها به وقت ایران به شرح زیر است:

مرحله گروهی

هفته اول

جمعه 25 خرداد (بازی افتتاحیه)
گروه A: آلمان – اسکاتلند (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت 22:30 به وقت تهران)

شنبه 26 خرداد
گروه A: مجارستان – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت 16:30)
گروه B: اسپانیا – کرواسی (ورشگاه المپیک برلین؛ ساعت19:30)
گروه B: ایتالیا – آلبانی (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت 22:30)
 
یکشنبه 27 خرداد
گروه D: لهستان – هلند (ورزشگاه فولکس‌پارک‌ هامبورگ؛ ساعت 16:30)
گروه C: اسلوونی – دانمارک (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت 19:30)
گروه C: صربستان – انگلیس (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت 22:30)
 
دوشنبه 28 خرداد
گروه E: رومانی – اوکراین (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ ؛ ساعت 16:30)
گروه E: بلژیک – اسلواکی (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت 19:30)
گروه D: اتریش – فرانسه (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت 22:30)

سه‌شنبه 29 خرداد
گروه F: ترکیه – گرجستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت 19:30)
گروه F: پرتغال – چک (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت 22:30)

هفته دوم
چهارشنبه 30 خرداد

گروه B: کرواسی – آلبانی (ورزشگاه فولکس‌پارک‌ هامبورگ؛ ساعت 16:30)
گروه A: آلمان – مجارستان (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت 19:30)
گروه A: اسکاتلند – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت 22:30)

پنجشنبه 31 خرداد
گروه C: اسلوونی – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ ؛ ساعت 16:30)
گروه C: دانمارک – انگلیس (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت 19:30)
گروه B: اسپانیا – ایتالیا (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت 22:30)

جمعه اول تیر
گروه E: اسلواکی – اوکراین (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت 16:30)
گروه D: لهستان – اتریش ( ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت 19:30)
گروه D: هلند - فرانسه (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت 22:30)

شنبه 2 تیر
گروه F: گرجستان – چک (ورزشگاه فولکس‌پارک‌ هامبورگ؛ ساعت 16:30)
گروه F: ترکیه – پرتغال (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت 19:30)
گروه E: بلژیک – رومانی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت 22:30)

هفته سوم
یکشنبه 3 تیر

گروه A: سوئیس – آلمان (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت 22:30)
گروه A: اسکاتلند – مجارستان (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت 22:30)

دوشنبه 4 تیر
گروه B: کرواسی – ایتالیا (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت 22:30)
گروه B: آلبانی – اسپانیا (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت 22:30)

سه‌شنبه 5 تیر
گروه D: هلند – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت 19:30)
گروه D: فرانسه – لهستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک؛ ساعت 19:30)
گروه C: انگلیس – اسلوونی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت 22:30)
گروه C: دانمارک – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ ؛ ساعت 22:30)

چهارشنبه 6 تیر
گروه E: اسلوواکی – رومانی (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت 19:30)
گروه E: اوکراین – بلژیک (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت 19:30)
گروه F: چک – ترکیه (ورزشگاه فولکس‌پارک‌ هامبورگ؛ ساعت 22:30)
گروه F: گرجستان – پرتغال (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت 22:30)

مرحله یک هشتم نهایی
شنبه 9 تیر

بازی 38: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت 19:30)
بازی 37: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت 22:30)

یکشنبه 10 تیر
بازی 40: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت 19:30)
بازی 39: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A،D،E یا F (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت 22:30)

دوشنبه 11 تیر
بازی 42: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت 19:30)
بازی 41: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (ورزشگاه والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت 22:30)
 
سه‌شنبه 12 تیر
بازی 43: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت 19:30)
بازی 44: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت 22:30)

مرحله یک چهارم نهایی
جمعه 15 تیر
بازی 45: برنده بازی 39 – برنده بازی 37 (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت 19:30)
بازی 46: برنده بازی 41 – برنده بازی 42 (ورزشگاه فولکس‌پارک‌ هامبورگ؛ ساعت 22:30)

شنبه 16 تیر
بازی 48: برنده بازی 40 – برنده بازی 38 (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت 19:30)
بازی 47: برنده بازی 43 – برنده بازی 44 (ورشگاه المپیک برلین؛ ساعت 22:30)
 
مرحله نیمه نهایی
سه‌شنبه 19 تیر
بازی 49: برنده بازی 45 – برنده بازی 46 (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت22:30)

چهارشنبه 20 تیر
بازی 50: برنده بازی 47 – برنده بازی 48 (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت 22:30)

فینال
یکشنبه 24 تیر
برنده بازی 49 – برنده بازی 50 (ورشگاه المپیک برلین؛ ساعت 22:30)

https://jahannews.com/vdchvxn6m23n6-d.tft2.html
jahannews.com/vdchvxn6m23n6-d.tft2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *