سه شنبه ۵ تير ۱۴۰۳ - 25 Jun 2024
 
۰

قطعنامه ضد ایرانی با چه هدفی صادر شد؟

پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب: 883317
قرار بود شورای حکام آژانس بین المللی اتمی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۴ این بیانیه را صادر کند تا بتوانند با هراس افکنی در جامعه و ترساندن مردم از سایه جنگ و تحریم مسیر را برای انتخاب مجدد شهید رئیسی سخت کنند.
قطعنامه ضد ایرانی با چه هدفی صادر شد؟
به گزارش جهان نيوز، روز گذشته در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پیش نویس قطعنامه ضد ایرانی سه کشور اروپایی بررسی و اعضا این قطعنامه پیشنهادی را تصویب کردند.

این قطعنامه ضدایرانی ارائه شده توسط تروئیکای اروپا با 20 رای موافق، 2 رای مخالف و 12 رای ممتنع به تایید شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رسید.

بنا بر اطلاعات برخی منابع، قرار بود شورای حکام آژانس بین المللی اتمی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 1404 این بیانیه را صادر کند تا بتوانند با هراس افکنی در جامعه و ترساندن مردم از سایه جنگ و تحریم مسیر را برای انتخاب مجدد شهید رئیسی سخت کنند، اما با شهادت رئیس جمهور کشورمان و برگزاری زودهنگام انتخابات ،صدور این بیانیه هم جلو افتاد.

این قطعنامه در شرایط کنونی تنها کاربرد داخلی و یک پالس انتخاباتی به جریان غربگرا داشته و صادرکنندگان آن به دنبال پایان مسیر دیپلماسی عزتمندانه ای هستند که در دولت سیزدهم توسط شهید رئیسی و شهید عبداللهیان شکل گرفت.
https://jahannews.com/vdchzxn6q23n6xd.tft2.html
jahannews.com/vdchzxn6q23n6xd.tft2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *