شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 18 May 2024
 
۰

استراتژی دشمن برجسته‌کردن نارسایی‌ها است

پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۳۱
کد مطلب: 880743
سخنگوی سپاه پاسداران، گفت: استراتژی دشمن پشیمان نشان دادن مردم از اصل انقلاب و برجسته کردن نارسایی‌ها و همچنین ناامیدی از آینده کشور است.
استراتژی دشمن برجسته‌کردن نارسایی‌ها است
به گزارش جهان نيوز، سردار رمضان شریف امروز در همایش بزرگ مسئولین و مدیران روابط عمومی‌های سازمان‌ها و ادارات خراسان رضوی، اظهارداشت: مبارزه جدی و همه‌ جانبه دشمنان در طول 45 سال گذشته همواره امتداد داشته و ما یکی از خبرسازترین کشور‌های دنیا بودیم که حاکی از قدرت، الهام‌بخشی و تاثیر انقلاب، گفتمان امام (ره) و رهبر در دنیای امروز است.
 
وی افزود: باید باور کنیم که ما کشوری با شرایط عادی نیستیم، بنابراین به برکت انقلاب اسلامی، اندیشه‌های تابناک امام راحل (ره) و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، انقلاب اسلامی گفتمانی را در دنیا زنده کرد که معروف به گفتمان دینی برگرفته از تعالیم پیامبر(ص) است، گفتمانی که ما را متمایز کرد.
 
سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه انقلاب ما بر سه پایه محکم بنیان‌های فرهنگی ملهم از قرآن و تعالیم پیامبر (ص)، رهبری حکیمانه امامین انقلاب و سرمایه همیشگی ما یعنی مردم بنا شده است، تصریح کرد: مردم مولفه اصلی قدرت جمهوری اسلامی در طول این 45 سال بودند و تا زمانی که مردم پای انقلاب باشند و پیوند بین آنها و امام جامعه برقرار باشد، کشور آسیب‌ناپذیر و پیشرو است، در اینجا نقش روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها بسیار برجسته خواهد بود.
 
وی ادامه داد: عظمت، پاکدستی و مجاهدت کسانی که مدیریت می‌کنند را نتوانستیم در حوزه رسانه به اطلاع مردم برسانیم، به همین دلیل تا یک اختلاس و نارسایی پیش می‌آید دشمن چنان برجسته می‌کند که خدمات هزاران مدیر لایق و پاکباخته از اول انقلاب تاکنون را زیر سوال می‌برند.
 
شریف بیان کرد: شخصیت جمعی مردم ایران بالاتر از نرم جهانی است، نگاه مقام معظم رهبری به مردم نگاه ویژه و شناخت عمیقی بوده و این در حالی است که دشمن را شکست می‌دهد، شناخت رهبر معظم انقلاب از پتانسیل موجود بالقوه در مردم ایران اسلامی است که طراحی‌های دشمن را به شکست می‌کشاند؛ اتکای به خداوند در سیما و تصمیمات رهبر معظم انقلاب موج می‌زند.
 
وی با بیان اینکه بنای انقلاب اسلامی بر دعوا، جنگ و خونریزی با کسی نبوده است، عنوان کرد: از روز اول دال اصلی و مرکزی گفتمان اسلامی، گفتمان دینی، اخلاقی، زندگی سعادتمند، صلح و صفا، پیشرفت و آینده مردمان این سرزمین و حتی دنیا بوده است، اما دشمنان ما احساس وحشتناکی پیدا کردند که این جغرافیای وسیع در این منطقه را از دست دادند و بدتر اینکه شاهد این بودند که احتمال دارد مردمان دیگر دنیا به این گفتمان تاسی کنند، بنابراین دست‌بردار نبودند و تلاش می‌کردند گفتمان را متوقف کنند.
 
مسئول روابط عمومی کل و سخنگوی سپاه پاسداران اضافه کرد: محور کار دشمن دوقطبی بین مردم و حکمرانی و حاکمیت در نظام جمهوری اسلامی به مفهوم عام آن است، مردم ایران مردمانی تیزهوش، وفادار، باصفا و باصمیمیت هستند و این هوش ذاتی، فرهنگ کهن و ایمان قوی به مردم ما فرصت تشخیص داده است دو نمونه آن که یکی در دفاع مقدس بود و دیگری در سال‌های اخیر در جبهه مقاومت که همه تبلیغات رسانه‌های دشمن دنبال این بود و انمود کند ما را چه به سوریه و لبنان پرچمداری که با فرمان رهبر معظم انقلاب این راه را مدیریت و فرماندهی می‌کرد، سردار قاسم سلیمانی بود.
 
وی تاکید کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب ما به قله نزدیک هستیم و وظیفه ماست تصویر واقع‌بینانه‌ای از پیشرفت و عظمت کشورمان ارائه کنیم. روابط عمومی‌ها موظف هستند تلاش کنند رضایت مردم را جلب کنند، اگر مردم نبودند پیشرفتی حاصل نمی‌شد، مردم را دریابید؛ حق با مردم است. مردم سرمایه اصلی کشور و مسئولان خادم مردم هستند، این را به صورت جدی باور کنید.
 
شریف اضافه کرد: با مردم مهربان باشیم، حتی اگر نمی‌توانیم مشکل‌شان را حل کنیم، حرفشان را بشنویم و به گوش مسئولان برسانیم. اگر مسئولان نیز اقدام خوبی انجام می‌دهند آنها را به مردم اطلاع دهیم. ما در حوزه رسانه‌ای نتوانستیم عظمت، پاک‌دستی و مجاهدت کسانی که در کشور مدیریت می‌کنند را به اطلاع مردم برسانیم.
 
مسئول روابط عمومی کل و سخنگوی سپاه پاسداران گفت: به عدد انگشتان دست نمی‌توانیم از کسانی نام ببریم که به مردم خیانت کرده و به بیگانگان وابستگی پیدا کردند، البته منکر برنی نارسایی‌ها، نامهربانی‌ها و سواستفاده‌ها نیستیم. آیا امروز مردم ما مدیران کشور را پاک‌دست، انقلابی و مجاهد پای کار می‌دانند یا فکر می‌کنند همه به فکر منافع خود و خانواده‌شان هستند؟ بسیار مهم است که تصویر واقعی نظام جمهوری اسلامی را هوشمندانه ارائه دهیم و با تصویر مجاری دشمن مقابله کنیم.
https://jahannews.com/vdchkvn6x23n6qd.tft2.html
jahannews.com/vdchkvn6x23n6qd.tft2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *