شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ - 25 May 2024
 
۰
امیر صباحی‌فرد:

در پاسخ قاطع به ‌تهدیدات‌ درنگ‌ نمی‌کنیم

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۴۷
کد مطلب: 880479
فرمانده نیروی پدافند هوایی گفت: آمادگی رزمی نیروهای پدافندی به صورت مستمر در حال تقویت و ارتقاست و در برابر هرگونه تهدید احتمالی برخوردی قاطع و جدی دارد و در این زمینه هیچ گونه درنگی نمی‌کند.
در پاسخ قاطع به ‌تهدیدات‌ درنگ‌ نمی‌کنیم
به گزارش جهان نيوز، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از گروه پدافند هوایی فردو در قم و سایت‌های موشکی و راداری این گروه پدافندی بازدید کرد و توان عملیاتی و آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد بازدید قرار داد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی با اشاره به اقدامات سازنده و اثرگذار کارکنان فنی و متعهد این نیرو در ارتقای توانمندی سامانه‌ها و تجهیزات عملیاتی پدافند هوایی گفت: قدرت دفاعی و آمادگی رزمی نیروهای پدافندی به صورت مستمر در حال تقویت و ارتقاست و در برابر هرگونه تهدید احتمالی برخوردی قاطع و جدی دارد و در این زمینه هیچ گونه درنگی نمی‌کند.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد با بیان اینکه اقتدار جوانان غیور نیروی پدافند هوایی خیلی از نقشه‌ها و محاسبات دشمن را برهم زده است، تصریح کرد: کشور ما با داشتن جوانان مومن و تلاش‌گر در همه سنگرهای علمی، نظامی، صنعتی، فرهنگی و اجتماعی به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافته است.

وی ادامه داد: امروز کشوری در مسیر پیشرفت به موفقیت دست می‌یابد که با برنامه‌ریزی، از توان نیروی عظیم انسانی و متخصصان جوان خود استفاده کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، همچنین در ادامه این بازدید، ساختمان "موقعیت 602 شهید جواد علی مددی" سایت موشکی مرصاد را افتتاح کرد.
https://jahannews.com/vdcd5z0jnyt0jo6.2a2y.html
jahannews.com/vdcd5z0jnyt0jo6.2a2y.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *