شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ - 25 May 2024
 
۰

قالیشویی در اسلامشهر و واوان

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب: 880382
ارائه خدمات قالیشویی در اسلامشهر، واوان و نسیم شهر توسط کارخانه قالیشویی مجهز و بروز خاتون
امروزه با افزایش جمعیت و گسترش شهرنشینی ضرورت استفاده از خدمات یک قالیشویی خوب بیشتر از هر زمان دیگری حس می‌شود. اگر به‌دنبال بهترین قالیشویی در اسلامشهر می‌گردید، به‌ شما پیشنهاد استفاده از خدمات قالیشویی خاتون اسلامشهر را می‌دهیم.

این قالیشویی از به‌روزترین تجهیزات و پرسنلی باتجربه برای ارائه خدمات به مشتریان خود استفاده می‌کند؛ به‌همین دلیل سابقه سال‌ها فعالیت و جلب رضایت مشتریان را در کارنامه خود دارد. خاتون خدمات متنوعی مانند مبلشویی، قالیشویی، ریشه‌زنی، رفوکاری و ترمیم، رنگ‌برداری و ... را برای مشتریان خود فراهم آورده‌است.

یکی از ویژگی‌‌های ممتاز این قالی شویی، امکان ثبت سفارش به‌شکل آنلاین است. این قالیشویی خدمات خود را به سراسر تهران، واوان، نسیم‌شهر و اسلامشهر ارائه می‌دهد. در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی این قالیشویی، به خدمات متنوع آن هم اشاره داشته باشیم.

بهترین قالیشویی در اسلامشهر

قالیشویی خاتون با ارائه خدمات متنوع توانسته رضایت مشتریان خود را طی سالیان متمادی جلب کند؛ اما چرا باید قالیشویی خاتون اسلامشهر را انتخاب کنیم؟

ارائه خدماتی بدون واسطه

در این قالیشویی تمامی خدمات بدون واسطه انجام می‌شود؛ از این‌رو، مسئولان قالیشویی خاتون برای تک‌به‌تک مراحل خدمات به مشتریان، مسئول و پاسخگو هستند؛ این درحالیست که در بسیاری از موارد، مراکز قالیشویی به‌عنوان واسطه عمل کرده و قالی‌ها را به شرکت دیگری برای شستشو‌ می‌سپارند. با این مدل همکاری، در صورت بروز اتفاق ناخوشایند در مسیر ارائه خدمات، هیچکس پاسخگوی مشتری نخواهد بود. تاخیر در انجام خدمات، پایین‌بودن کیفیت خدمات ارائه‌شده، گم شدن قالی مشتری و ... ازجمله اتفاقاتی است که در همکاری با یک مرکز قالیشویی واسطه، ممکن است تجربه کنید.

استفاده از تجهیزات به‌روز قالیشویی در اسلامشهر

یکی از نقاط قوت قالیشویی خاتون، استفاده از به‌روزترین تجهیزات است. امروزه قالیشویی‌‌های معتبر برای ارائه خدمات از روش‌‌های سنتی استفاده نمی‌کنند؛ زیرا روش‌‌های شستشوی سنتی باعث آسیب‌به فرش و پاره‌شدن تاروپود آن می‌شوند. و گاهی شاهد تغییر رنگ فرش یا پخش رنگ‌‌های فرش بین تاروپودها هستیم. قالیشویی خاتون به‌عنوان بهترین قالیشویی در قائمیه اسلامشهر، سال‌هاست فعالیت خود را با بهترین تجهیزات آغاز کرده و تاکنون کارنامه درخشانی از خود به‌جای گذاشته است.

امکان ارائه خدمات متنوع

یکی دیگر از ویژگی‌‌های خوب قالیشویی خاتون، خدمات متنوع آن است. این قالیشویی در قائمیه اسلامشهر، خدمات مختلفی نظیر ترمیم و رفوکاری، ریشه‌زنی، رنگ‌برداری، پرداخت و موگیری فرش، مبل‌شویی و ... را ارائه می‌دهد. قالیشویی خاتون با این خدمات متنوع، سعی کرده تا نیاز مشتریان را از هر جهت برطرف کند.

روند ثبت سفارش آنلاین در قالیشویی در اسلامشهر چگونه است؟

یکی از بهترین خدماتی که قالیشویی خاتون برای مشتریان خود در نظر گرفته‌، امکان ثبت سفارش آنلاین است. مشتریان می‌تواند با مراجعه به وب‌سایت قالیشویی خاتون به آدرس https://www.ghalishooi-khatoon.com/ سفارش خود را بدون نیاز به تماس یا حضور در محل، ثبت کنند. کافیست وارد وب‌سایت شده و گزینه ثبت سفارش آنلاین را انتخاب کنید.

یک صفحه مقابل شما باز می‌شود که در این صفحه باید محدوده مکانی خود را انتخاب کنید. در گام بعدی از شما نوع خدمات مورد نیاز پرسیده می‌شود. بعد از ثبت اطلاعات ضروری مانند شماره تماس و آدرس، پرسنل مجموعه خاتون با شما تماس گرفته و به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.

قالیشویی خاتون اسلامشهر به کدام مناطق خدمات ارائه می‌دهد؟

قالیشویی خاتون به‌ عنوان یک قالی شویی نمونه در اسلامشهر فعالیت می‌کند؛ اما شهروندان در سراسر تهران، نسیم‌شهر و واوان می‌توانند از خدمات این مجموعه استفاده کنند؛ بنابراین، اگر در مناطق ذکرشده سکونت دارید، می‌توانید با تماس یا مراجعه به وب‌سایت این مجموعه، درخواست خدمات دهید. پرسنل مجموعه قبل از مراجعه به محل با شما تماس گرفته و با هماهنگی لازم به لوکیشن مربوطه جهت جمع‌آوری قالی اعزام می‌شوند.

قیمت قالیشویی در واوان

قیمت قالیشویی می‌تواند با توجه‌ به خدمات درخواستی مشتری کمی متفاوت باشد. برای مثال ممکن است مشتری درخواست خدماتی مانند رنگبرداری، ترمیم ریشه و شیرازه را داشته باشد بدین ترتیب قیمت نهایی هم ممکن است دستخوش تغییر شود. در مواردی که نیاز به شستشوی ساده قالی است، عوامل زیر روی قیمت نهایی قالیشویی در اسلامشهر تاثیرگذار هستند.
  • آدرس محل مربوطه: اگر مکان مورد نظر در حومه شهر باشد یا دسترسی به آن به آسانی امکان‌پذیر نباشد، هزینه اضافه‌تری دریافت می‌شود.

    جنس قالی: درصورتی‌که جنس قالی شما خاص است، باید خدمات ویژه‌ای برای شستشوی آن در نظر گرفته شود؛ بدین ترتیب باید انتظار افزایش هزینه را داشته باشید؛ برای مثال، اگر جنس قالی از ابریشم خالص باشد یا فرش جزو عتیقه‌جات محسوب شود، قیمت شستشوی آن افزایش می‌یابد.

    متراژ فرش: درصورتی‌که متراژ فرش از 9 متر کمتر باشد، مشمول سرویس حداقلی شده و برای آن هزینه دریافت می‌شود. برای اطلاع از هزینه‌‌های قالیشویی در اسلامشهر می‌توانید با قالیشویی خاتون تماس حاصل کرده و جزئیات را جویا شوید.

مروری بر خدمات قالیشویی خاتون

همانطور که گفتیم مرکز قالیشویی خاتون خدمات متنوعی را برای مشتریان ارائه می‌دهد. امکان استفاده از خدمات این قالیشویی در نسیم شهر ، اسلامشهر، واوان و سراسر تهران فراهم است. در ادامه به خدمات متنوع این مجموعه اشاره خواهیم داشت.

شستشوی فرش

در مجموعه خاتون از بهترین مواد و تجهیزات برای شستشوی انواع فرش استفاده می‌شود؛ به‌همین دلیل بدون آسیب به قالی، نظافت آن به‌شکل کامل اجرا می‌شود. تفاوتی ندارد که جنس قالی شما چیست، در هر صورت قالیشویی خاتون با تضمین حفظ کیفیت فرش، مراحل شستشو را اجرا می‌کند. این قالیشویی در اسلامشهر به‌عنوان یکی از مجهزترین قالیشویی‌ها شناخته می‌شود.

شیرازه‌دوزی

یکی دیگر از خدمات مرکز قالیشویی خاتون، شیرازه‌دوزی است. این قالیشویی در اسلامشهر، خدمات شیرازه‌دوزی را برای انواع فرش اعم از فرش دستباف و ماشینی ارائه می‌دهد. شیرازه‌دوزی در کنار ریشه‌دوزی ازجمله خدماتی است که در دسته تعمیر فرش قرار می‌گیرد. شیرازه به بخش‌‌های کناری هر قالی گفته می‌شود که یا به‌شکل طرح‌دار یا ساده در کناره‌‌های فرش دوخته شده‌است. معمولا شیرازه را همرنگ با حاشیه قالی می‌دوزند. شیرازه‌دوزی هم به‌شکل دستی و هم با دستگاه قابل انجام است. اصولا برای فرش‌‌های دستباف، شیرازه‌دوزی به‌شکل دستی انجامی می‌شود و برای فرش‌‌های ماشینی با دستگاه انجام می‌پذیرد. درصورتی‌که شیرازه فرش شما به‌دلیل شستشوی نادرست یا استفاده مکرر، آسیب‌دیده است، می‌توانید از خدمات شیرازه‌دوزی مرکز خاتون استفاده کنید.

ریشه‌زنی فرش

خدمات ریشه‌زنی برای فرش‌هایی که ریشه‌‌های آسیب‌دیده یا رنگ‌رفته دارند، بسیار مناسب است. کارشناسان مجموعه خاتون با دیدن فرش، نوع و رنگ ریشه مورد نیاز را به شما اطلاع می‌دهند و بعد از تایید مشتری، کار را آغاز می‌کنند. برای محاسبه قیمت ریشه‌زنی معمولا جنس و رنگ فرش در نظر گرفته نمی‌شود، بلکه متراژ فرش مهم است. درواقع متراژ عرض فرش را برای ریشه‌زنی در نظر گرفته و مطابق با متراژ موردنظر، قیمت ریشه‌زنی به مشتری اعلام می‌شود.

مبل‌شویی

در این مرکز می‌توانید از خدمات شستشوی مبل با بهترین امکانات و مواد بهره‌مند شوید. کافیست سفارش خود را ثبت کرده و مبلمانی تمیز و سالم تحویل بگیرید. خدمات مبل‌شویی مرکز خاتون با به‌روزترین تجهیزات دنیا انجام می‌شود؛ خدمات مبل‌شویی این مجموعه هم مانند خدمات قالیشویی آن، بسیار پرطرفدار است.

کلام آخر

 استفاده از خدمات یک قالیشویی معتبر، کمک می‌کند تا فرش‌ها در حین شستشو آسیب نبینند. آسیب به ریشه، شیرازه و تاروپود فرش ازجمله مواردی است که هنگام مراجعه به یک قالیشویی بی‌کیفیت، آن را تجربه خواهید کرد. قالیشویی خاتون یکی از بهترین قالیشویی‌‌های حال‌حاضر است که خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. این قالیشویی در اسلامشهر واقع شده، اما ساکنین سراسر تهران، واوان و نسیم شهر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند. در این مطلب به تفصیل راجع‌به خدمات قالیشویی خاتون صحبت کرده و نکات مهم در این‌باره را بازگو کردیم.
https://jahannews.com/vdcg7z97xak97w4.rpra.html
jahannews.com/vdcg7z97xak97w4.rpra.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *