يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 19 May 2024
 
۰
۴
چمران:

این میزان بحث در خصوص قرارداد خرید اتوبوس برقی صحیح نیست/ قیمت‌ها جهانی و مشخص است/ بحث جابجایی مالی شرایط خاصی دارد که نمی‌توان بازگو کرد

يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب: 880128
رئیس شورای اسلامی شهر تهران درخصوص روند تایید فنی واگن‌های چینی در وزارت کشور گفت: یکی از خوان‌های این صدخوان رد شده است. ما نگران تاخیرها هستیم که متاسفانه مدام روند کار به تاخیر می‌افتد.
این میزان بحث در خصوص قرارداد خرید اتوبوس برقی صحیح نیست/ قیمت‌ها جهانی و مشخص است/ بحث جابجایی مالی شرایط خاصی دارد که نمی‌توان بازگو کرد
به گزارش جهان نيوز، مهدی چمران در حاشیه دویست و سی و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز نطق پیش از دستور یکی از اعضا قرائت خواهد شد، اظهار کرد: ضوابط تشکیلاتی شهرداری نیز بررسی می‌شود و نرخ‌گذاری خدمات بهشت زهرا (س) و همچنین بهای خدمات استفاده از مراکز فرهنگی و هنری مورد بررسی قرار می‌گیرد. تغییر نام چند محله نیز انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه اتفاق خاصی برای نمایشگاه نیفتاده و همه ترافیک را می‌بینند و همه هم سکوت می‌کنند، یادآور شد: مسئولین نیز با خیال راحت کار خود را انجام می‌دهند. متاسفانه تلاش‌های ما به نتیجه نرسیده است. ابزار قانونی در حال حاضر نیست و ابزار اینگونه است که مطابق بند ۲۰ مقابل نمایشگاه را سد کنند؛ باید یکبار این شجاعت به خرج داده شود.

چمران در پاسخ به پرسشی درخصوص روند تایید فنی واگن‌های چینی در وزارت کشور، تصریح کرد: یکی از خوان‌های این صدخوان رد شد و برنامه‌ها انجام شده است. امیدواریم به نتیجه برسد. ما نگران تاخیرها هستیم که متاسفانه مدام روند کار به تاخیر می‌افتد.
 
چمران در صحن شورا نیز با بیان اینکه نمایشگاه کتاب یکی از اقدامات فرهنگی خوب در کشور ماست، اظهار کرد: ما به محل برگزاری نمایشگاه ایراد داریم و مردم نیز مشکل دارند اما به هرحال امیدواریم اثرگذاری لازم فرهنگی را داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمایشگاه های دیگری نیز وجود دارد که فریاد مردم را بلند کرده و امیدواریم فریاد ما و مردم را بشنوند و از کیسه ای که برای درآمد خود دوخته اند، کم کنند. خدا را خوش نمی آید اما اگر شما را خوش می آید ببینیم چه پیش خواهد آمد.
 
چمران با بیان اینکه این میزان بحث کردن روی قرارداد با چین صحیح نیست، گفت: قیمت ها در دنیا مشخص است و وقتی به آمریکا، فرانسه و تاجیکستان می فروشند، قیمت ها معلوم است. ما می دانیم که کالاها از ارزان ترین قیمت تا بالاترین قیمت وجود دارد. هرچه قرارداد ببندیم به همان میزان تولید می کنند. ما سعی کردیم حداقل حد متوسط رعایت شود. بنابراین وقتی در مورد این مسئله بحث زیادی صورت می گیرد برخی فکر می کنند چه قراردادهایی منعقد شده است.

وی افزود: آنچه اهمیت دارد جابجایی مالی است که شرایط خاصی دارد و بنده در مورد آن توضیح دادم و خواهش کردم بیش از این روی آن مانور داده نشود.
https://jahannews.com/vdcew78vvjh8vzi.b9bj.html
jahannews.com/vdcew78vvjh8vzi.b9bj.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
چرا این میزان بحث کردن روی قرارداد با چین صحیح نیست؟!
Iran, Islamic Republic of
جانم: اتفاق خاصی برای نمایشگاه نیفتاده و همه ترافیک را می‌بینند و همه هم سکوت می‌کنند
حسن
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه تحریم هر کالایی را چند برابر برای ما کرده است و مسولین هم هیچ‌ طرحی ندارند
ل
Iran, Islamic Republic of
بعضی ها در کار شهردار انقلابی تهران کارشکنی مینمایند .
میخواهند این شهردار هم مانند قبلی بروز و ظهور و خدمت نداشته باشد