يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 19 May 2024
 
۰

گفت و شنود/ باز و بسته!

يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۲۸
کد مطلب: 880069
ولی نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که مردم آمریکا مخصوصاً بعد از حمایت مقامات این کشور از جنایات اسرائیل به هیچ‌یک از این دو کاندیدا اعتمادی ندارند و تعداد زیادی هم از هر دو نامزد متنفرند.
گفت و شنود/ باز و بسته!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: یادته ترامپ برای مقابله با کرونا پیشنهاد کرده بود که مردم آمریکا به جای واکسن، وایتکس تزریق کنند؟!

گفتم: بله که یادمه! و گفته بود؛ خاصیت ضدعفونی‌کنندگی «وایتکس» به اندازه‌ای زیاد است که می‌تواند همه انواع ویروس‌های کرونا را نیست و نابود کند! حالا این سؤال برای چیست؟!

گفت: جو بایدن که در رقابت انتخاباتی با ترامپ درگیر است، اخیراً گفته است؛ «‌کاش ترامپ وایتکس به خودش تزریق کرده بود»‌!‌... یعنی مرده بود!

گفتم: ترامپ هم با اشاره به گیج و مَنگ بودن بایدن گفته است؛ «‌بعید می‌دانم تا زمان انتخابات زنده بماند»!

گفت: ولی نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که مردم آمریکا مخصوصاً بعد از حمایت مقامات این کشور از جنایات اسرائیل به هیچ‌یک از این دو کاندیدا اعتمادی ندارند و تعداد زیادی هم از هر دو نامزد متنفرند.

گفتم: بازرس قطار متوجه سر و صدا و درگیری در یکی از کوپه‌ها شد و دید دو نفر بدجوری با هم گلاویز شده‌اند. اولی می‌گفت اگر پنجره باز باشد من از سرما می‌میرم و دیگری می‌گفت اگر بسته باشد، من از گرما می‌میرم! بازرس قطار گفت حل این مشکل که کاری ندارد. یک ساعت پنجره باز باشد تا این یکی از سرما بمیرد و یک ساعت بسته باشد تا آن یکی هم بمیرد و بعد با خیال راحت به سفر ادامه بدهید!
 
https://jahannews.com/vdciquav3t1avu2.cbct.html
jahannews.com/vdciquav3t1avu2.cbct.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *