شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 18 May 2024
 
۶
۲
شریعتمداری:

دشمن از حضور ملت ایران در انتخابات نگران است

جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب: 879873
مدیر مسئول رونامه کیهان تأکید کرد: دشمن از حضور ملت ایران در انتخابات نگران است زیرا حضور مردم و مشارکت قوی در انتخابات به نظام قدرت و قوت می‌بخشد.
دشمن از حضور ملت ایران در انتخابات نگران است
به گزارش جهان نيوز، حسین شریعتمداری مدیر مسئول رونامه کیهان امروز (جمعه، ۲۱ اردیبهشت) در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره اهمیت مشارکت در دور دوم انتخابات مجلس، گفت: در ابتدا باید عرض کنم که شرایط ما خطیر است نه این خطرناک باشد زیرا ما تاکنون از عقبه‌های تندی عبور کرده و به نقاط فراخ رسیده‌ایم.

وی افزود: در حقیقت دور دوم انتخابات تفاوتی با دور اول ندارد زیرا هر دو دوره به یک منظور برگزار می‌شود و اساساً حضور در انتخابات، شرکت در سرنوشت کشور است.

مدیر مسئول رونامه کیهان تأکید کرد: نظام ما یک نظام مردم سالار است یعنی تصمیم‌ها و سیاستگذاری‌ها نگاه مردم صورت می‌گیرد لذا برای اینکه این امر مهم تحقق پیدا کند لازم است تا نمایندگان مردم در مجلس حضور پیدا کنند.

شریتمداری گفت: فلسفه مجلس ما همین است تا مردم نمایندگان خود را به آنجا بفرستند تا در سیاستگذاری‌ها و تصمیم سازی‌ها مشارکت داشته باشند.

وی اظهار کرد: بنابراین کسی که در انتخابات شرکت می‌کند یعنی در سرنوشت کشور مشارکت دارد زیرا نگاه‌های بسیاری به کشور دوخته شده است.

مردم همواره با هوشمندی از انتخابات استقبال کرده‌اند
مدیر مسئول رونامه کیهان ادامه داد: محمدرضا شاه در بخشی خاطرات خود نقل می‌کند: «زمانی که نزدیک انتخابات می‌شد، ۸۰ نماینده را سفارت آمریکا معرفی می‌کرد، ۱۵ نماینده را سفارت انگلیس و ۱۲ نماینده را سفارت شوروی سابق معرفی می‌کرد» در حقیقت کسی از مردم در آن زمان کاره‌ای نبود اما امروز با این تحولاتی که صورت گرفته این مردم هستند که در سرنوشت خود دخالت می‌کنند و نمایندگان خود را انتخاب می‌کنند.

شریتعمداری گفت: حضور در انتخابات و شرکت در رأی‌گیری‌ها اقدامی است که مردم ما با هوشمندی و درایت از آن استقبال کرده و خواهند کرد.

وی درباره اینکه مشارکت در انتخابات امروز چه پیامی برای دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی دارد، گفت: طبیعی است که برای دوستان یک خبر خوب و مسرت بخش است اما برای دشمانان انتخابات کشور ما، نگران‌کننده است.

مدیر مسئول رونامه کیهان بیان کرد: در انتخابات اخیر دشمنان زودتر از ما در انتخابات شرکت کردند زیرا رسانه‌های آن‌ها اصرار زیادی داشتند مردم در انتخابات شرکت نکنند اما زمانی که مردم توجهی به آن‌ها نکردند در آن زمان شروع به بیان حواشی انتخابات می‌کنند.

شریتعمداری در پایان گفت: دشمن از حضور ملت ایران در انتخابات نگران است زیرا حضور مردم در انتخابات و مشارکت قوی در آن به نظام قدرت و قوت می‌بخشد و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی «مجلس قوی به نظام قوت می‌بخشد»
https://jahannews.com/vdcjaheotuqeaoz.fsfu.html
jahannews.com/vdcjaheotuqeaoz.fsfu.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
از کجا فهمیدی که دشمن نگران است؟
Iran, Islamic Republic of
دشمن نه فقط از نظام ایران بلکه از مردم خوشش نمی آید