پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - 13 Jun 2024
 
۱

گفت و شنود/ نخور!

يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۴۹
کد مطلب: 877525
خبرنگار بی‌بی‌سی ناپرهیزی کرده و گفته است؛ در همه دنیا حمله اسرائیل به ایران را مسخره می‌کنند و آن را در مقابل عملیات نظامی ایران علیه اسرائیل در حد صفر می‌دانند.
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: «محمد سعید یاز»‌، نماینده مجلس ترکیه در جلسه علنی دیروز گفت؛ ایران، آمریکا و اسرائیلی را موشک‌باران کرد که می‌گفتند هیچ کسی نمی‌تواند در مقابل آنها بایستد.

گفتم: کارشناسان اسرائیلی در شبکه تلویزیونی این رژیم گفته‌اند؛ «‌یحیی سنوار» ما را مثل لیمو فشار داده و لِه کرده است.

گفت: روزنامه صهیونیستی «‌اسرائیل هیوم‌» هم نوشته است در مقابله با ایران باخته‌ایم و نتانیاهو بیش از ده بلای ویرانگر بر سرمان آوار کرده است.

گفتم: خبرنگار بی‌بی‌سی هم ناپرهیزی کرده و گفته است؛ در همه دنیا حمله اسرائیل به ایران را مسخره می‌کنند و آن را در مقابل عملیات نظامی ایران علیه اسرائیل در حد صفر می‌دانند.

گفت: «‌بن گویر» وزیر امنیت رژیم صهیونیستی در مصاحبه با خبرگزاری «‌راشا تودی‌» اعتراف کرده که در حمله ایران دو پایگاه مهم و استراتژیک ما به طور کامل از بین رفته است ولی نتانیاهو از ضربه‌های خیالی به ایران و حماس سخن می‌گوید!

گفتم: یارو خواب دید که در حال خوردن درازترین رشته ماکارونی دنیاست! وقتی از خواب پرید، متوجه شد که نصف کِش تنبانش را جویده و قورت داده است!
https://jahannews.com/vdcb5zbwsrhbzsp.uiur.html
jahannews.com/vdcb5zbwsrhbzsp.uiur.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *