چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - 17 Apr 2024
 
۰

اقدام غیراخلاقی مربی استقلالی!

دوشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۶
کد مطلب: 875230
مهدی رحمتی پس از جدایی از نساجی شرایط عجیبی را پشت سر می گذارد.
اقدام غیراخلاقی مربی استقلالی!
به گزارش جهان نيوز،مهدی رحمتی پس از جدایی از آلومینیوم و جدا کردن نیمی از ستاره‌های اراکی‌ها از این تیم، انتقالی ناموفق به نساجی داشت. انتقالی که دیری نپایید تا داد مازندرانی‌ها از نتایج ضعیف این مربی درآید و باعث شود این مربی جدایی زودهنگامی را از این تیم تجربه کند.

به نقل از فرهیختگان مهدی رحمتی در اقدامی عجیب، به بهانه‌های واهی از باشگاه آلومینیوم اراک نزد کمیته وضعیت شکایت کرد. او عقیده داشت این باشگاه می بایست درصدی از فروش بازیکنانش به رحمتی پرداخت کند! کمیته وضعیت پس از بررسی این پرونده، رای به سود باشگاه آلومینیوم صادر کرد و اراکی‌ها مبلغی به این مربی پرداخت نکردند.

مهدی رحمتی اما حکم کمیته وضعیت را نپذیرفت و پرونده را به کمیته استیناف انتقال داد. او در اقدامی عجیب‌تر، در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت به پایان مهلت تسویه بدهی بین المللی باشگاه‌ها و در شرایطی که کمیته وضعیت به ضرر این مربی رای صادر کرده بود، طی نامه‌ای به AFC خواستار خروج باشگاه آلومینیوم از چرخه کسب مجوز حرفه‌ای شد و علت این خواسته را هم بدهی به شخص خودش عنوان کرد! این در حالی است که رای اولیه به سود باشگاه آلومینیوم صادر شده و پرونده این مربی هنوز به مرحله استیناف خواهی هم نرسیده است!
https://jahannews.com/vdcc1pq4x2bqmi8.ala2.html
jahannews.com/vdcc1pq4x2bqmi8.ala2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *