دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - 17 Jun 2024
 
۱
۷

دستیابی سپاه به قابلیت شلیک موشک بالستیک دوربرد از روی ناو جنگی

دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۷
کد مطلب: 869963
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: در نیروی دریای سپاه ما چند دستاورد جدید داشتیم؛ اولین مسأله کار مشترک بین نیروی هوافضا و نیروی دریایی سپاه پاسداران بود که با شلیک یک موشک بالستیک دوربرد از روی یک ناو جنگی با موفقیت انجام شد.
شلیک موشک بالستیک دوربرد از روی ناو
به گزارش جهان نيوز، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی تلویزیونی با برنامه سپاه پاسداران شبکه اول سیما، گفت: ما به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیشمرگ ملت بزرگ ایران و مصمم هستیم تا مقتدرانه با همه وجود از امنیت ملی منافع ملی و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کنیم و در مقابل همه تهدیدات و مخاطرات با همه قدرت بایستیم و از شکل‌گیری معادلات جدید در حوزه امنیت ملی کشور مقتدرانه جلوگیری کنیم.

وی افزود: ما در مقابل هر توطئه و اقدام، حتماً عکس‌العمل‌های مناسب و سنگینی را نشان خواهیم داد و اقتدار، قدرت و اراده ما به اندازه شکست دادن هر ائتلافی از قدرت‌های بزرگ کاملا مهیا و در صحنه آماده است.

 سرلشکر سلامی با اشاره به قدرت نیروی دریایی سپاه، تصریح کرد: قدرت دفاع و تهاجم دریایی ما با ورود انبوهی از پهپادها، موشک‌های کروز و حتی موشک‌های بالستیک نقطه‌زن با قابلیت هدف قرار دادن شناورهای رزمی در دریا یک مجموعه بسیار پیچیده و در هم تنیده‌ای از توانمندی‌های به‌روز و پیشرفته و مدرن را نشان می‌دهد.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد:‌ در نیروی دریای سپاه ما چند دستاورد جدید داشتیم؛ اولین مسأله کار مشترک بین نیروی هوافضا و نیروی دریایی سپاه پاسداران بود که با شلیک یک موشک بالستیک دوربرد از روی یک ناو جنگی با موفقیت انجام گرفت و این دستاورد جدید برد نفوذ و قدرت دریایی ما را تا هر نقطه دلخواهی افزایش داد، چرا که ناوهای اقیانوس‌پیمای ما می‌توانند در هر نقطه‌ای از اقیانوس‌ها ظاهر شوند و طبیعتاً وقتی می‌توانیم از آن‌ها موشک شلیک کنیم. بنابراین؛ هیچ نقطه امنی برای قدرتی که بخواهد برای ما ناامنی ایجاد کند، وجود ندارد.
https://jahannews.com/vdciq3avpt1aq32.cbct.html
jahannews.com/vdciq3avpt1aq32.cbct.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
سردار عزيز سلامي دست شما و هم پاسداران نقلاب اسلامي را از راه دور ميبوسيم الان دشمن به قدرت دفاعي ما واقف شده و از مقابله نظامي باانقلاب مايوس شده بحمد الله .... اما زواياي ديگه مشغول توطئه و شيطنت عليه انقلاب است و آن فشار اقتصادي و نفوذ دادن مزدوران خود در عرصه هاي سياسي و بخصوص اقتصادي و فرهنگي در نظام هست از اين طريق با فشار اقتصادي بهمردم و القاي نا اميدي در قشر جوان به اهداف شومش برسد.
Iran, Islamic Republic of
نیروهای مسلح مستقیما زیر نظر رهبری فعالیت میکنند برای همین همیشه جلو تر از بخشهای دیگه هستند ولی اقتصاد و فرهنگ و سیاست به صورت مستقیم و با رای مردم انتخاب میشن و دچار افتد و خیزهای زیاد و سیاست زدگی و چپ راست شدن میشن.
Iran, Islamic Republic of
دموکراسی و مراجعه به آراء مردم این معضلات را هم داره!
مرتضی رضائی
United States
خدا قوت سردار
با قدرت به پیش
مرصاد
Iran, Islamic Republic of
کاش ! در زمینه اقتصادی هم ؛ همچون نظامی ، قدرتمند بودیم و دشمن را ، مایوس میکردیم !!
Iran, Islamic Republic of
نیروهای مسلح دارن کارشون رو درست انجام میدهند و باید از بخشهای دیگه پرسید که با خودتون چند چندید و چرا مثل بخش دفاعی کشور همه جوره پای کار نیستید؟
Iran, Islamic Republic of
دلیلش اینه که ا کل مجموعه نیروهای نظامی شامل ارتش وسپاه زیر نظر مستقیم فرماندهی انجام وظیفه میکنه که شخصی عالم و حکیم, خداترس , مدیر و مدبر , شجاع , دشمن شناس و دوراندیش است. فرماندهان و مسئولان نظامی چون نیازی به انتخاب شدن با رأی مردم و جلب نظرات اقشار متفاوت جامعه برای به قدرت رسیدن را ندارند لذا مجبور نیستند به ساز گروهها و جناحهای سیاسی و باندهای زر و زور برقصند و هر روزی به اقتضای فضای سیاسی و جو روانی حاکم بر جامعه و دولت یه بازی جدید در بیارن!