چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ - 21 Feb 2024
 
۰

نیکی هیلی در انتخابات نوادا از گزینه «هیچکدام از نامزدها» شکست خورد

چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۹
کد مطلب: 869437
نیکی هیلی رقیب دونالد ترامپ در انتخابات درون حزبی جمهوریخواهان، در انتخابات مقدماتی ایالت نوادا بعد از گزینه هیچکدام از نامزدها در جایگاه دوم قرار گرفت.
هیلی از «هیچ» شکست خورد
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، نیکی هیلی نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل و رقیب دونالد ترامپ در انتخابات درون حزبی ریاست جمهوری، در انتخابات مقدماتی نوادا بعد از گزینه «هیچیک از نامزدها» در جایگاه دوم قرار گرفت.

براساس گزارش آکسیوس، در جریان انتخابات مقدماتی درون حزبی ایالت نوادا و درحالیکه نام دونالد ترامپ در میان نامزدها نبود، گزینه «هیچکدام از نامزدها» اکثریت آراء را به خود اختصاص داد.

انتخابات اصلی درون حزبی جمهوریخواهان برای تعیین نامزد ایالت نوادا روز پنج شنبه برگزار خواهد شد.

طبق قوانین ایالتی در نوادا، نامزدهای انتخابات تنها در یک انتخابات می‌توانند شرکت کنند اما رای دهندگان می‌توانند در هر دو انتخابات مقدماتی و اصلی رای بدهند. نیکی هیلی در انتخابات روز پنج شنبه نامزد نخواهد شد.

نیکی هیلی پیش از این، انتخابات نوادا را «تقلب شده» برای ترامپ خوانده و گفته که کمپین او حتی یک سنت هم برای پیروزی در ایالت نوادا هزینه نکرده است. 

 
آکسیوس افزود: نیکی هیلی بیشتر بر ایالت کالیفرنیای جنوبی که خانه او محسوب می‌شود تمرکز کرده است. انتخابات درون حزبی در کارولینای جنوبی قرار است روز 24 فوریه(5 اسفند) برگزار شود.

انتخابات درون حزبی جمهوریخواهان تا کنون در دو ایالت آیوا و نیوهمپشایر برگزار شده که دونالد ترامپ در هر دو انتخابات با قاطعیت پیروز شده است.
https://jahannews.com/vdcexo8vfjh8pei.b9bj.html
jahannews.com/vdcexo8vfjh8pei.b9bj.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *