چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - 6 Dec 2023
 
۰
۴
فاکس‌ نیوز:

از هر چهار آمریکایی، سه نفر فکر می‌کنند کشور در مسیر اشتباه قرار دارد/ بیشتر آمریکایی‌ها به دولت و رسانه‌های قدیمی بی‌اعتماد شده‌اند/ تعداد قابل توجهی از شهروندان از آمریکا متنفر شده‌اند

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب: 859477
بیشتر آمریکایی‌ها به دولت، رسانه‌های قدیمی یا نهادهای ما بی‌اعتماد شده‌اند. تعداد قابل توجهی از آمریکایی‌ها به‌ویژه جوانان از آمریکا متنفر شده‌اند.
از هر چهار آمریکایی، سه نفر فکر می‌کنند کشور در مسیر اشتباه قرار دارد/ تعداد قابل توجهی از آمریکایی‌ها به ویژه جوانان از آمریکا متنفر شده‌اند
گروه بین الملل جهان نيوز: کی‌تی مک‌فارلند، در مقاله‌ای در فاکس‌نیوز هشدار داده است که ما دیگر به خود و درستی اهدافمان تردید داریم.

مک فارلند که از مجریان و تحلیلگران فاکس نیوز و همچنین جزو تیم امنیت ملی ترامپ به شمار می رود، نوشته است: از هر چهار آمریکایی، سه نفر فکر می‌کنند کشور در مسیری اشتباه قرار دارد. بیشتر آمریکایی‌ها به دولت، رسانه‌های قدیمی یا نهادهای ما بی‌اعتماد شده‌اند. تعداد قابل توجهی از آمریکایی‌ها به‌ویژه جوانان از آمریکا متنفر شده‌اند. برخی اصلا به هیچ چیز اعتقاد ندارند.

ما رهبران بزرگ می‌خواهیم؛ رهبرانی که وضوح اخلاقی و بینش داشته باشند. کسانی که الهام‌بخش ما باشند و بتوانند چشم‌انداز آینده را توصیف کنند و ما را برای دستیابی به آن گرد هم آورند.

به نوشته مک‌فارلند، اما به‌جای رهبرانی این‌چنین، بدترین سیاست‌مداران تاریخ‌ را داریم که شعله‌های سیاست‌ هویتی را برمی‌افروزند، ما را به گروه‌های مخالف تقسیم می‌کنند و مقابل هم قرار می‌دهند و امیدوارند که با ایجاد نارضایتی کافی از طرف مقابل، بتوانند برای خود رأی جمع کنند. آنها به جای اینکه الهام‌بخش ما باشند، موجب هراس ما شده‌اند.

او می‌نویسد: ما وضوح اخلاقی و تعبیر تازه‌ای از اهداف ملی می‌خواهیم. ما یک رونالد ریگان می‌خواهیم، اما تعداد زیادی جیمی کارتر ما را احاطه کرده‌اند.
https://jahannews.com/vdchqwn6q23nmkd.tft2.html
jahannews.com/vdchqwn6q23nmkd.tft2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Ireland
ما هم همین فکر و میکنیم در باره آمریکایی ها
United States
.....
United States
الان تو صف ویزا هستند که بیان ایران///???? ....
Iran, Islamic Republic of
....